Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lockout?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ali u NFL-u nije resen problem,ako se ne varam...

    hvala ti na opsirnom odgovoru. To su i moja ocekivanja,novemar,decembar ;)
    Koliko znam u NFL-u se trenutno vodi odredjena vrsta pravnog spora.

    Sezona ce se igrati samo ako se postigne dogovor ali ako ne uspeju u tome (kao u NFL-u) onda ce jednostavno cela sezona 2011/12. biti blokirana.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • #17
      Jezik pregrizao

      ali znam da si u pravu

      Comment


      • #18
        Ja se duboko nadam da ce biti blokirana pa da zvezde dodju u Evropu , uh kakva bi onda bila EuroLeaguea... ZIVIO LOCKOUT!
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #19
          Originally posted by MikoSurvivor View Post
          Ja se duboko nadam da ce biti blokirana pa da zvezde dodju u Evropu , uh kakva bi onda bila EuroLeaguea... ZIVIO LOCKOUT!
          Nece se to desiti na tvoju zalost.
          Ako i dodje do lock-outa nece zvezde dolaziti u Evropu,mozda samo evropljani.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Ko zna , sta ako se desi xD ...
            Pa sta ima veze , mogu i Evropljani , Dirk da dodje , Peja u Partizan ...
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #21
              Igraci iz Evrope koji igraju u NBA kao i stariji igraci bi verovatno dosli u Evropu u slucaju totalne blokade ali Superstar-ovi i velike zvezde NBA poreklom iz SAD-a tesko.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • #22
                Brajant je davao izjave da ce u Italiju,mislim da je i Jennings rekao da bi se vratio ponovo u Evropu.

                Comment


                • #23
                  ma ne daj boze da te velike zvezde dodju,onda ce im i u evropi biti malo para pa ce da strajkuju i kosarka se nece ni igrati

                  Comment


                  • #24
                    Ma nece se vracati,jer iako dodje do LO-a on ce trajati do decembra(po nekoj mojoj proceni)...tako da ce vredno da treniraju i rade,jer ce ta skracena sezona biti paklena i svaka,ali bukvalno svaka tekma ce biti jako vazna ;)

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ma nece se vracati,jer iako dodje do LO-a on ce trajati do decembra(po nekoj mojoj proceni)...tako da ce vredno da treniraju i rade,jer ce ta skracena sezona biti paklena i svaka,ali bukvalno svaka tekma ce biti jako vazna ;)
                      Najverovatnije ce tako i biti. Potpuna blokada nikome ne odgovara jer ce se izgubiti ogroman novac. A ko bi od igraca otisao u Evropu to zavisi i od uslova koje im postavi sama liga (da li ce im ugovori ostati vazeci i posle povratka u NBA, sta ce biti u slucaju da se povrede u Evropi, sta ce biti ako moraju da raskinu ugovore sa Evropskim timovima pre vremena zbog povratka u NBA i jos niz drugih pitanja...).

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • #26
                        Nenad Krstic u CSKA ... LockOut na vidiku
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #27
                          Jeste, prelazak Krleta u CSKA je pravi pokazatelj da dolazi do lockout-a.

                          A, to sto tripujes da ce Lebron, Wade, Rose, Amare, Melo itd doci u Evropu, odmah da ti kazem, not gonna happen... ;)
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #28
                            Najbolji igrac koji moze da dodje u Evropu za vreme lockouta je Rudi Fernandez

                            Comment


                            • #29
                              Ko kaze da se tripujem , ja znam da svetske zvezde nece u Evropu , ja bi zelio da dodje Evropljani iz NBA u Evropu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #30
                                Mogu da idu sto se mene tice

                                Ali zato vidim da u NBA stize novih 5-10 evropljana ovog leta

                                Comment

                                Working...
                                X