Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 20 (7. March - 13. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

    [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3349.msg263991#msg263991 date=1299634037]
    hahahaahh ima najveci udeo timski u ligi 11.6 WS ako znas uopste sta je to.
    [/quote]
    &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

    James drzi ceo Miami! &+I}\

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

      [quote author=Popaj77 link=topic=3349.msg263992#msg263992 date=1299634091]
      ovaj Miller bi stvarno mogao da vezba trojke malo #%d*
      [/quote]
      Ma vezba stoka. Gledao sam ga na treningu nekoliko puta. Suta kao blesav ali se na utakmici pogubi kao da ga je neko posuo govnima! &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

        Pa James fan ti pratis njega on je tvoj igrac,i logicno da pratis njegovu statistiku,mene to ne zanima,ali njegovo ponasnje na terenu govori drugo,kolko je samo usro utakmica u poslednje vreme,probas jednom nece,probas drugi put opet nece,pa pobogu covece promeni ,ima jos neko ko moze da pogodi sem Jamesa!

        Comment


        • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

          [quote author=papekidd link=topic=3349.msg263995#msg263995 date=1299634377]
          Pa James fan ti pratis njega on je tvoj igrac,i logicno da pratis njegovu statistiku,mene to ne zanima,ali njegovo ponasnje na terenu govori drugo,kolko je samo usro utakmica u poslednje vreme,probas jednom nece,probas drugi put opet nece,pa pobogu covece promeni ,ima jos neko ko moze da pogodi sem Jamesa!
          [/quote]

          Kakve to veze ima sa onim sto si pre toga rekao? *E8$

          Comment


          • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

            [quote author=papekidd link=topic=3349.msg263995#msg263995 date=1299634377]
            Pa James fan ti pratis njega on je tvoj igrac,i logicno da pratis njegovu statistiku,mene to ne zanima,ali njegovo ponasnje na terenu govori drugo,kolko je samo usro utakmica u poslednje vreme,probas jednom nece,probas drugi put opet nece,pa pobogu covece promeni ,ima jos neko ko moze da pogodi sem Jamesa!
            [/quote]
            Ko? (%fsd%&j

            Kad prosledi loptu za zadnji sut onda kenjate kako je picka i kako bezi od lopte, kada uzme zadnji sut onda kenjate kako je sebican! /SR&]

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

              Au bre sta nam rade, kako pune kako sipaju #&^Dk* *%@(D!RY-
              One is the King...

              Comment


              • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

                [quote author=Branislav link=topic=3349.msg263997#msg263997 date=1299634626]
                Ko? (%fsd%&j

                Kad prosledi loptu za zadnji sut onda kenjate kako je picka i kako bezi od lopte, kada uzme zadnji sut onda kenjate kako je sebican! /SR&]
                [/quote]


                Svaka ti dala $#^%RT

                Comment


                • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

                  [quote author=Ljuba90 link=topic=3349.msg263999#msg263999 date=1299634689]

                  Svaka ti dala $#^%RT
                  [/quote]
                  Hvala Ljubo, hvala! $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                  <wicked>

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

                    Metnu nam Oldridz u zadnjoj sekundi... -6... Nista ovo ne valja... Ali ajde, do sada smo vodili sve puno pred poluvreme i vec 4-5 utakmica raspadali se u drugom... Valjda ce biti bolje...
                    James sjajan 19-5-6 , ostali moraju bolje. Posebno CB1 ... Ne znam sto Spoelstra ne pokusa sa Jamesom Jonesom ili Eddy Housom... Bibby izgleda nece biti neko pojacanje... Cinjenica je, nemamo tim za titulu.
                    One is the King...

                    Comment


                    • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

                      James 19/5/6 <cw>

                      Wade 14/3/3

                      Bosh 5/2/0

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

                        [quote author=Arroyo link=topic=3349.msg264001#msg264001 date=1299635028]
                        Metnu nam Oldridz u zadnjoj sekundi... -6... Nista ovo ne valja... Ali ajde, do sada smo vodili sve puno pred poluvreme i vec 4-5 utakmica raspadali se u drugom... Valjda ce biti bolje...
                        James sjajan 19-5-6 , ostali moraju bolje. Posebno CB1 ... Ne znam sto Spoelstra ne pokusa sa Jamesom Jonesom ili Eddy Housom... Bibby izgleda nece biti neko pojacanje... Cinjenica je, nemamo tim za titulu.
                        [/quote]
                        Da, stvarno mi nije jasno zasto ih ne uvodi u igru? $%&5qw7

                        I jedan i drugi bi mogli da pokusaju sa trojkama.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

                          Mozda se nismo razumeli,kada bi James smanjio broj trosenih lopti,onda nebi mozda imao 26 poena po tekmi ,vec nekih 20 tak,ali bi tada Boss imao veci udeo u napadu,naslo bi se mesta za sve,a siguran sam da bi James tada imao bolji procenat suta,i nebi dolazili u situaciju da ne mogu da pobede nikoga u samim neizvesnim situacijama,bila bi bolja atmosvera u ekipi,i jos kada bi vratili na klupu Pat Rileya,bio bi bog!

                          Comment


                          • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

                            James 8-11 da bas los procenat iz igre... Da nema njega, ovde bi bilo vec -15...
                            Ako ovo ne dobijemo, ja stvarno ne znam sta treba da se desi pa da se nesto promeni, da dodje Riley, da neko od igraca popije otkaz, da se sa nekim nesto potpise... Ovako vise ne ide... Krenuli smo u neverovatan niz poraza, 3. mesto postaje upitno. Ej koliko samo glupih poraza, sve sve, ali od Orlanda i Cikaga, ej pa ne moze gluplje. Pa NjuJork i Cikago tamo... Spursi nas nabili, znaci 5 poraza u nizu,ma strasno... Ako izgubimo i od Portlanda, e onda stvarno...
                            One is the King...

                            Comment


                            • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

                              Radmanovic 3 blokade,Breon Dejvis opet dobar na malu minutazu,Dzordan Kraford igra najbolju parrtiju od kada je usao u NBA h5g6k8

                              Comment


                              • Re: Week 20 (7. March - 13. March)

                                [quote author=papekidd link=topic=3349.msg264004#msg264004 date=1299635347]
                                Mozda se nismo razumeli,kada bi James smanjio broj trosenih lopti,onda nebi mozda imao 26 poena po tekmi ,vec nekih 20 tak,ali bi tada Boss imao veci udeo u napadu,naslo bi se mesta za sve,a siguran sam da bi James tada imao bolji procenat suta,i nebi dolazili u situaciju da ne mogu da pobede nikoga u samim neizvesnim situacijama,bila bi bolja atmosvera u ekipi,i jos kada bi vratili na klupu Pat Rileya,bio bi bog!
                                [/quote]

                                Prvo cim ti pises Boss tu nesto smrdi, drugo James posle ima uz Krisa Pola i KB24 najvecu efektivnost u ligi po posedu lopte, ima procenat suta 50% ?! Jedino to za Pata si rekao ispravno ali nema sta njega ko da vrati on je glavni ako hoce da se vrati vratice se.

                                Comment

                                Working...
                                X