Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Generalno, ja sam zadovoljan komentatorima na srpskom jeziku, pošto mi ovdje u SA imamo mogućnost praćenja i hrvatskog jezika, u svakom slučaju su u odnosu na ove naše BH i ove koji prenose na hrvatskom, svjetlosnu godinu daleko po kvalitetu u pozitivnom smislu. Jedina crna mrlja je ovaj momak, koji trenutno prenosi Crystal Palace i Arsenal, ne znam mu ime pitao sam 2 posta više, ali mi niko nije odgovorio. Čovjek ima tako iritirajući glas da ga se jednostavno ne može slušati.
    Gori je i od Velida Spahe sa BHT-a, samo za razliku od potonjeg nije nepismen i razumije se u fudbal, ali glas mu jednostavno užasan, kao da će se slijedeći trenutak rasplakati

    Comment


    • Иван Лончаревић. Пише ти на почетку сваког преноса име коментатора.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Мало пре сам испратио укупно 3 минута утакмице Сандерленд - Њукасл. И чини ми се да коментарише Чича. Човек је у та 3 минута рекао 3 пута Гаћерини уместо Ђакерини. -.-
        Last edited by Урош94; 27-10-13, 14:32.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Jeste, Cica komentarise.

          Slazem se za glas Ivana Loncarevica, ali cenim sto navija za Arsenal. Juce je non-stop govorio Ezil, a omaklo mu se i jednom je rekao Gabry(Gnabry) i Artota(Arteta).
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Мало пре сам испратио укупно 3 минута утакмице Сандерленд - Њукасл. И чини ми се да коментарише Чича. Човек је у та 3 минута рекао 3 пута Гаћерини уместо Ђакерини. -.-
            Kao Strajnić Kamonarezi... xD A ne mogu da se setim ko je priča/o Nagamoto

            A Čiča je poznat bio po HAZARDskom rečniku
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Мислиш на Пеђу Арбеолу?
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Hvala ti!
                Kada sam pokušavao da upratim nije pisalo, a baš sam čekao, a u zadnje vrijeme kada ga čujem okrećem kanal momentalno

                Comment


                • Moj najomiljeniji komentator na SK je Darko Plavsic. Kako covjek tecno i normalno prenosi,odmjereno ,prijatno..bez nepotrebne nadobudnosti,temperamentno kad treba,pravilno izgovaranje imena bilo kog igraca i na kraju dikcija glasa.Darko je najbolji!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Darko je odlican, a i Denis sto prenosi argentinsku ligu po meni odlican, daje utakmici bolju dimenziju,treba on neke derbije prenositi po mom misljenju, svaka cast!

                    Comment


                    • Darko sa onim glasom moze samo City Kids da vodi.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment



                      • Veliko BRAVO za komentatora Srđana ERCEGA za 20 minuta na "Blogomanija'13" (Kopaonik). Baš na stranicama teme KOMENTATORI POD LUPOM. Pogledao sam s velikim zadovoljstvom. Ako vam je promaklo, evo ~ http://www.livetv.rs/Video/11132/Blo...olazi-do.shtml ~ Veliko B R A V O, Srđane!!!
                        "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                        Comment


                        • Фудбалска утакмица Свонси : Кардиф (3:0), управо одиграна на СК1, а спортски коментатор (Жељко...) прича: СЈАЈНА утакмица, у СЈАЈНОЈ атмосфери, СЈАЈНА игра, СЈАЈНИ голови, СЈАЈНО изведен ударац, СЈАЈНА одбрана, СЈАЈАН напад, СЈАЈНО суђење, СЈАЈНА прилика, СЈАЈНА асистенција, СЈАЈАН скок, СЈАЈНО је колико је постигао голова, то је СЈАЈНО, СЈАЈАН старт, ЈАКО СЈАЈНО , све је СЈАЈНО... ... ... и тако до бесвести! Да ли КОМЕНТАТОРИ, посебно на фудбалу, имају меру? Погледајте видео снимак и уверите се колико је пута рекао СЈАЈНО, ЈАКО СЈАЈНО........ Па, није ово модна ревија или "Г-парада" - ДОЈАЈНО... Ето, не могу краће! Срамота! Срамота Жељко!!!
                          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                          Comment


                          • Hvala onom ko izmisli MUTE dugme, nisam toliki sadista da slusam ove nazovi komentatore sa SK

                            Comment


                            • Molim komentatorautakmice barsa-espanjol da vise gleda teren a ne da ocigledno navija protiv barse..kao dan cist penal on kaze prvo lopta pogadja neymara u ruku,on odigrao grudima,vidi se iz aviona!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Kad bi ova dvojica sto prenose formulu malo pratili sliku uzivo a ne samo gledali vremena na racunaru mozda bi i vidjeli kako se desi incident na stazi sad sa gutieresom..nek jedan prati live timing a drugi gleda sta se dogadja na stazi

                                Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X