Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Јеебига, греши човек, можда сам и ја некада збсдазбзбзбзззз...

    Иначе, мене занимају ваши коментари на ову што је читала сад питања у студију, ако је неко гледао. Ја сам још под утиском, изневеровао сам. Лепо је што доводе нова лица, али брате, мора да зна основе о спорту ако већ хоће да ради на СК-у.
    ЕПеЛе-у (EPL - Engleska Premier Liga), ЕлЕј лига (La Liga), па sportklubinfo.rs, па када је прочитала питање од једног лика које је било у фазону: "Што Гојко Андријашевић преноси најјаче мечеве у Премиер лиги када је човек већ одавно за пензију?" ...

    Мислим, попричично се избламирала на дебију, мене је било срамота у њено име.

    Колико се сећам, Драгана кад је почињала знала је основне ствари о спорту.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Nazalost nisam gledao, ali sad si me bas zaintrigirao, oduvek volim dobar blam pred kamerama.
      sigpic

      Comment


      • Јебига, не пуштају никад снимак емисије (не би ни имало логике).
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ma mozda se pojavi na youtubu ako se bas izblamirala.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Pitaj bilo koga sa PL da li voli da slusa Viskovica i dobices jednoglasni negativan odgovor, to ti je valjda dovoljan pokazatelj koliko se (ne) razume u fudbal.
            Ja gotivim Viska! Gojko me uspava, Plavsic mi nekako nije za fudbal, Cica i ostali mi upropaste prenos. Prosle nedelje Gojko je 10x rekao za Kleverlia Rafael, za Rafaela Valensija i sve tako. Nek bar znaju igrace ako nista vise.

            Mada dokle god prenose Mancester glupo mi je da se zalim
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ма тешко, ко ће да снима емисију.
              Знаш како, правила је доста грешака, али није то она врста блама као кад је на пример онај хрватски коментатор рекао: "Изгледа ће бити ку*ац". Није опсовала ништа, али написао сам ти горе где је све грешила. Плус што је имала и проблеме са "ММММањем" и читањем имена и презимена ових што су постављали питања.
              Али добро, ипак је из Африке.

              /edit

              Да се разумемо, немам ништа против Африканки, и српкиња пореклом из Африке, Азије...
              Него, мислио да због тога има проблема са читањем.
              Last edited by Урош94; 09-02-13, 12:40.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Apsolutno je moje misljenje subjektivno. Sto se tice gresaka, svakom komentatoru mozes naci mali milion tokom prenosa. Vidim da ovde cesto ubacuju Cicu i Plavsica kao najbolje, meni se licno ne svidjaju kako prenose, pogotovo Plavsic. Ali OK ovo je forum gde svi iznose misljenja i svako je u pravu, tako da ja i dalje smatram (subjektivno) da je Viskovic najbolji. Mozda zato i sto sam odrastao u vreme dok je on radio na trecem kanalu, i ostao mi u lepom secanju jos dok je tamo radio prenose pre svega tenisa. Ne mogu samo da se setim da li je vodio i sportski miks sa Igorom Mikljom u to vreme. Ne smatram da je fudbalski neobrazovan i kao sto sam vec napisao mislim da ima lepu boju glasa, sto je priznacete jedan od vaznih faktora, ne dere se u mikrofon kao da ga kastriraju, sto recimo Plavsic i Cica konstantno rade. Hvala na dobrodoslici svima.
                Last edited by Dusan J.; 09-02-13, 13:45.

                Comment




                • Baya Bangue Namkosse & Dragana Kosjerina
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Da ne ispadne kako ovde pričamo u prazno. Izvolte...

                    Postavite neko originalno pitanje za naše komentatore i dobićete odgovor u našoj emisiji naredne subote. Sve što vas zanima u vezi aktuelnih sportskih dešavanja, prognoza nekog važnog meča, lično mišljenje naših komentatora o nekom sportisti ili događaju... Vi ste na potezu.
                    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Сад ћу да их питам да ли могу да дођем на место директора уместо Небојше Симеуновића.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Nešto sve imam utisak da će pitanja uglavnom biti upućena Dragani.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • А смарају доста са питањима и похвалама. Мислим, јесте она Богиња. Али опет...
                          И још паметна Баја чита сва питања које поставе дебили.

                          - Кад ће Гојко Андријашевић у пензију?
                          - Је л' слободна Драгана Косјерина?

                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Kako se zove komentator koji u pregledu Ruske lige,igraca Zenita,Hulka zove Halk?

                            Comment


                            • Odličan komentator, sa dobrim glasom. Sinonim mi je za rusku ligu, Jurišević mislim da se preziva. Sad slušam ruskog komentatora na meču Brazil - Italija i on isto Halk A Džagoeva Jurišević zove DZagoev. Ne znam kako da napišem to slovo, ali to je inače u makedonskoj azbuci (možda i u još nekoj, ruskoj!? )... Npr. umesto reči zid, izgovara se dzid. Elem, jeste DZagoev.

                              Izgovara ih kao Rusi... Hulk se na primer na portugalskom izgovara Hulki.

                              Treba zvati igrače po izgovoru mesta/zemlje odakle su.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Па да, одакле су, не одакле играју. Тако да не би требао Халк да га зове него Хулки (ако му се тако изговара име у Бразилу, ако су га тако назвали његови ).
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X