Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Darko Plavsic je prenosio mec Man.Utd v Liverpool,i ja sam isprva mislila da je Dragan dok nisam bolje cula.Lijepo je prenosio utakmicu,svaka mu cast,ali zato Arsenal v Man.City ne mogu gledati kad cujem,to jest trudim se da cujem Gojka.
    At the end of the storm is a golden sky

    Comment


    • Hoce neko da kaze ovim nesrecnim komentatorima, ili da ih dovede ovde da procitaju, da u tenisu i generalno u sportu ne postoji tako nesto kao sto je "visak" bilo cega...visak poena, golova, gemova, brejka ili setova. "Visak" je nesto sto vam ne treba, a prednost u rezultatu vam itekako treba, tako da kada vodite u bilo cemu, to ne moze da bude "visak" ni u kom slucaju, nego prednost, ok? A ako ne moze da bude visak, onda ga tako i ne zovete. Dajte malo mozga i nekog osecaja o znacenju i smislu necega.

      Comment


      • Od Viška glava ne boli (ili boli). ;)
        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

        Comment


        • Originally posted by Mags Serbia View Post
          Od Viška glava ne boli (ili boli). ;)

          Eto, od "viška" do "Viška", jedno slovo - i ŠIŠKA. ;)
          Last edited by Dragooon; 15-01-13, 21:41. Reason: interpunkcija
          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • Pohvala Darku PLAVŠIĆU za još jedan VRLO DOBAR komentar fudbalske utakmice, ovoga puta Čelsi-Arsenal (2:1).

            Zašto je ostalim komentatorima na SK toliko teško da budu: jednostavni, neposredni, (fudbalski ili granski) koncentrisani, bez estradne terminologije, bez ulepšavanja sportskog događaja, bez veličanja sebe i profesije kojom se bave..., da ne ponavljam!
            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

            Comment


            • zelim da pohvalim Viskovica i Srdjana za odlicne komentare u utakmici Juventus - Lazio ,bili su po meni odlicni ,nadam se da ce i sutra u revansu raditi skupa prijenos
              At the end of the storm is a golden sky

              Comment


              • Jel vam bude imalo zao kad Gojko Andrijasevic upropasti ljepoticu od utakmice kakva je bila City - Liverpool?

                Comment


                • Ubedljivo najbolji komentator na SK je Nebojsa Viskovic, covek poznaje fudbal odlicno, a tenis ima u malom prstu. Pri tom ima lepu boju glasa, i stvarno je uzivanje slusati ga.

                  Comment


                  • Originally posted by Dusan J. View Post
                    Ubedljivo najbolji komentator na SK je Nebojsa Viskovic, covek poznaje fudbal odlicno, a tenis ima u malom prstu. Pri tom ima lepu boju glasa, i stvarno je uzivanje slusati ga.
                    Poznaje fudbal odlicno

                    Comment


                    • Ne znam cemu toliki smeh? 'Ajde objasni mi to molim te, sta sam pogresno rekao, hvala.

                      Comment


                      • Ako ga pazljivije slusas skontaces koliko je tanak u fudbalu, sve svoje rupe u znanju koje ih ima podosta za fudbal krpi statistickim podacima kako to ne bi doslo do izrazaja, a neki put je i svima jasno koliko je omasio sa necim u odredjenom trenutku.Za tenis ne znam kako prenosi, ali siguran sam da tu nema ni priblizan broj kritika kao sto ima za fudbal.Prenose mnogo bolje odradjuju Plavsic i Radojevic kad je fudbal u pitanju.Meni je licno i Cica mnogo bolji za slusanje nego Viskovic, covek se mnogo bolje razume u fudbal nego on.Pre neki dan mislim da je napisao kolumnu o portugalskom fudbalu.

                        Comment


                        • Pitaj bilo koga sa PL da li voli da slusa Viskovica i dobices jednoglasni negativan odgovor, to ti je valjda dovoljan pokazatelj koliko se (ne) razume u fudbal.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Dusan J. View Post
                            Ne znam cemu toliki smeh? 'Ajde objasni mi to molim te, sta sam pogresno rekao, hvala.

                            ;)
                            Najpre, dobrodošlica na Forum i ovu temu. Opušteno! Izneo si konstataciju o svom omiljenom komentatoru, ali "nesporazum" je samo u tome što nisi naveo da je On "ubedljivo najbolji..." ~ PO TVOJEM MIŠLJENJU; ovako ispada da si subjektivan, vođen ličnim ukusom, površan, nedovoljni znalac fudbalske igre, naklonjen estradnom pogledu na profesiju sportskog komentatora...
                            Inače Višković nije prihvaćen kao sportski komentator za fudbal, bar od većine poznavalaca te igre i struke (i fudbalske i novinarske).
                            Znači za najveći deo fudbalske populacije nije - omiljen. Ne mislim na njegov izgled, boju glasa, izvesnu harizmu..., ali to je stvar ukusa i mišljenja onih ljubitelja sporta koji ne ulaze dubioznije u način njegovog komentarisanja; najgore je što on za sve to ne haje, već se zadovoljava mišljenjima i podrškom površnih.
                            Eto, Dusan J, pokušah da ti bar delimično pojasnim, naravno, po mojem mišljenju, zašto o Viškoviću među znalcima fudbala, vlada "anti"-mišljenje. Nemam ništa protiv tvojeg stava, ali ne stoji da je on NAJBOLJI, samo zato što se nekome (tebi) mnogo sviđa. Zar ne?

                            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                            Comment


                            • Мени је Вишковић сасвим добар коментатор и за фудбал. Једино што ми смета код његовог преноса, и на чему би могао да поради су неке граматичке грешке, пр.: "Из игре је изашао Пера а у терену је сада Мики".
                              Last edited by Урош94; 09-02-13, 12:06.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Mogao bi da popravi poznavanje nekih najosnovnijih stvari kada su timovi iz PL u pitanju. Vejn Runi nikad nije igrao zadnjeg veznog, Demijen Komoli je smenjen proslog leta a Viskovic ga vidi i dalje na istoj funckiji, da ne uzima transfer spekulacije koje procita kao jevandjelje kao da on ima pozdan info iz Engleske i jos mnogo mnogo stvari.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X