Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Šlooog na tooortu...!

    Komentatorima – naj(in)direktnije!


    ZAHVALNOST SAMO (BojanaBG)

    BojanaBG me, izgleda, najviše naučila redu.
    Odjedanput sam shvatio, gde-koji post pripada.
    Još jedanput, uzeo sam svoju ‘rimovanu’ kredu.
    A, u znak moje zahvalnosti, stihovi kao - nagrada.
    Nije da nije, za sve do sada, hvala na svakom gestu.
    A, jeste da jeste, na Forumu..., sada je sve - na mestu.

    Bojana - poezija, stihovi, rima..., sada su sasvim u trendu.
    Gotovo najbolje stihove nove, postujem tiho - na vikendu!!!


    P.S. (uspravno: SK)

    Stihovi se lagano šire i šire, svakim redom sve više i više
    Kad je o Forumu SPORTKLUBa reč, nikad nije – previše!!!
    ------------------



    Još jedanput o emisiji “U Studiju – direktno”

    ...DžINGL (Studio)

    Sutra nam već dolazi dugo i toplo leto.
    Teme o sportu, zbog pauze, jenjavaju.
    Ustvari, biće virtuelno dobro - sve to!
    Da svi kritikovani, svoje račune poravnaju.
    I da, naravno, od komentatora malo odmorimo
    Opet će biti ‘posla’, kad se od odmora – ‘smorimo’!



    USPRAVNO (Dragana Kosjerina, voditeljka SK)

    Dragana, voditeljka emisije „U Studiju – direktno“
    Raspoloženje sportskom spektatorijumu je podigla
    Analize mečeva sada izgledaju sasvim – efektno
    Glamur i atmosferu u studiju, uspešno je uklopila
    Ambicije SPORTKLUBA, s njom znatno narastaju
    Naš medijski prostor, dobio je novo prijatno TV-lice
    A na Forumu SK, forumaši sve više i više – postuju!

    Komentatori, pored nje, 'pitomiji' su nekako
    Osećaju i oni, najzad, toplinu domaću, opuštenu
    Sekunde i minuti, skladno se u emisiji sustižu
    Jer, pozornica studija, više nema zavesu spuštenu
    Energijom posebnom svojom, voditeljka zrači umereno
    Relaksirajuće, zanimljivo, dovoljno odmereno i smerno
    I, ono: o čaši s vodom na njenom stolu... Ko zna razumeće...
    Nek' ostane, onda, taj poseban pozitivan značaj - tajnovit
    Ali, i nek' se još više, Draganina tražena posebnost – nameće!



    P.S.

    Prigovoriće mi, možda, neko
    Što zgodnu i lepu Draganu
    Toliko uzdižem i veličam.
    Al' vreme će najbolje pokazati
    Da li isprazno – pričam.

    Nije to meni nimalo, ni sramota ni bruka
    Al', verujte, iz mene govori (samo) – struka!



    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

    Comment


    • Pruzam vam ruku.
      Pazljivo citam vase postove. Sa nekima bih se slozio , sa nekima ne.
      Ali nemojte da mislite da niko ne cita vase postove.
      Citamo i postujemo.
      Zato i pruzamo ruku,mi radimo najbolje sto mozemo a vase je da nas kritikujete.
      Verujte nam , nema bilo kakve lose namere.
      I treba da nas kritikujete , tako ce samo sve biti bolje.
      Nemam nikakvu frku da prihvatim bilo kakvu kritiku,kakva god ona bila.
      Samo bih voleo da znate da vas citamo i slusamo.
      Svako dobro
      Cujemo se na Vimbldonu , hehheeheheheheheheh

      Comment


      • OK, Best ... Drago mi je da ne pišemo ''u prazno'' ... Pažljivo slušamo !!

        Comment


        • Originally posted by BEST View Post
          Pruzam vam ruku.
          Pazljivo citam vase postove. Sa nekima bih se slozio, sa nekima ne.
          Ali nemojte da mislite da niko ne cita vase postove.
          Citamo i postujemo.
          Zato i pruzamo ruku, mi radimo najbolje sto mozemo a vase je da nas kritikujete.
          Verujte nam, nema bilo kakve lose namere.I treba da nas kritikujete, tako ce samo sve biti bolje.
          Nemam nikakvu frku da prihvatim bilo kakvu kritiku, kakva god ona bila.
          Samo bih voleo da znate da vas citamo i slusamo.
          Svako dobro
          Cujemo se na Vimbldonu , hehheeheheheheheheh


          Pre nekoliko minuta sam uključio ‘komp’, od jutros sam bio u ‘korisnoj skitnji’... Odmah odgovaram... Otkako sam povukao ‘isprekidanu liniju’ na “Komentatori pod lupom”, ne ‘svraćam’ toliko često na svoj ‘Topik’. Pažnju mi je privuklo ime cenjenog kolege Dona Markonija (novi post), pa sam najpre to pogledao.

          Ipak, prijatno me je iznenadilo i saznanje da je Markoniju prethodio još jedan kolega: BEST (takođe post), a pošto od samog početka mojeg postovanja na Forumu SK tvrdim, da su: svaki moj post i svaka reč, upućeni komentatorima SK, u krajnjem, bili, jesu i biće – dobronamerni (najdobronamerniji), kako god vam ovo zvučalo:

          PRIHVATAM PRUŽENU RUKU


          Umesto napomene:

          Best, znam da ponekad nije bilo ‘viteški’ da upućujem ‘oštra koplja kritike’ na komentatore, posebno na neke, pa i na tebe, jer sam bio u “virtuelnoj poziciji”, a vi izloženi, na “stvarnoj vetrometini”, pa u najmanju ruku, po mojim realnim shvatanjima viteštva, to ponekad nije bilo fer... Nisam takav u stvarnosti.
          Ovo, na Forumu, sasvim je nešto drugo, ponese te ‘virtuelna bujica’... Moj ulazak u ovaj virtuelni svet, zapravo, “dugujem” vama komentatorima, jer sam prve postove usmerio najpre ka vama... Misleći pritom, ne samo na SPORTKLUB, već na komentatorsku struku uopšte... I dalje mislim da situacija, na našem prostoru (Srbija), nimalo nije dobra, komentatori su nam daleko od dobrog, često nisu na nivou sportista i sportskih događaja... Neka vam je DOBRO-BOLJE-NAJBOLJE – upomoć!

          Kada je o Dragooonu reč, “prihvatanje pružene ruke” podrazumeva da ću ubuduće biti krajnje strpljiv i trpeljiv prema svim komentatorima, odmeren i tolerantan..., zadugo. Radite svoj posao najbolje što možete, vreme će najbolje sve potvrditi – i vaše i moje...


          Predlažem: tebe Best delegiram, da jednog skorog dana, kada se stvore najpovoljniji uslovi, i kada svi budete neformalno na okupu, pošalješ meni (Dragooonu) jedan jednostavan i kratak post (kontaktiraj me pravovremeno!): Pozovi me na - piće! Ja ću doneti - “viski”... Vaši su: vreme i prostor! Spreman sam da tada “skinem virtuelnu masku”, i uverim vas u svoju bezrezervnu dobronamernost... Smatram, to bi jedino bilo - viteški! Dotle, svima pozdrav od Dragooona!!! (Ali, stvarno!)

          (Vimbldon...)
          Last edited by Dragooon; 19-06-11, 14:25.
          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • Oke onda sve . Svima po zasluzi .

            Samo da kažem da nisam nikakav PR mojih kolega komentatora.
            Često ( mozda previse nego sto bih zeleo) sam na forumu. I to ne samo u teniskom delu.
            Možda i zbog toga sto sam bio administrator svega ovoga i prestao to da radim iz privatnih razloga.
            Možda sam emotivno vezan za celu pricu.


            Ukoliko neko od mojih kolega ima želju da se "javi" - napisaće post.To je njihova stvar i ja poštujem njihov izbor kakav on god bio.

            Sto se pića tiče , to je trenutno neizvodljivo. Ne bih o razlozima.

            Svako dobro svima kako na ovom tako i na svim ostalim delovima foruma.

            Pozzz

            Aleksandar Džankić

            Comment


            • Ja sam generalno zadovoljan..mada komentator koji je prenosio finale hokeja je toliko kreshtav..da me nervira..(ime sam mu zaboravio)...i covjek cije znanje cijenim ali ne i samo komentarisanje je gospodin Viskovic..toliko isfeminizirano zvuci,da prosto moras da iskritikujes.Viskovic


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by BEST View Post
                Oke onda sve . Svima po zasluzi .

                Samo da kažem da nisam nikakav PR mojih kolega komentatora.
                Često ( mozda previse nego sto bih zeleo) sam na forumu. I to ne samo u teniskom delu.
                Možda i zbog toga sto sam bio administrator svega ovoga i prestao to da radim iz privatnih razloga.
                Možda sam emotivno vezan za celu pricu.

                Ukoliko neko od mojih kolega ima želju da se "javi" - napisaće post.To je njihova stvar i ja poštujem njihov izbor kakav on god bio.

                Sto se pića tiče , to je trenutno neizvodljivo. Ne bih o razlozima.

                Svako dobro svima kako na ovom tako i na svim ostalim delovima foruma.

                Pozzz

                Aleksandar Džankić


                O.K. razumen... Nešto je pisalo u jednini, nešto u množini, pa me je to ‘povelo’... Slažem se da je uvek najbolje da se svako javi ponaosob, ko ima šta da kaže ili ima potrebu - individualno...

                To ne menja moje prihvatanje “pružene ruke”, onako kako sam prethodno postovao. Takva odluka se već neko vreme u meni bila ‘krčkala’, a tvoj post ju je samo inicirao...

                Sve najbolje! Pozdrav!
                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                Comment


                • Postovani Dragooon-u(e) ,
                  izvrsio sam zadatu rec.
                  Zeleo bih da pohvalim tvoj rad na ovoj temi. Moze se reci da si veoma opsiran, ali ta osobina nije losa.
                  I moja malenkost je previse kriticna prema komentatorima, ali se necu ovde previse oglasavati jer ne vidim dovoljnu povratnu komunikaciju sa "druge strane"(osim 2 komentatora).
                  Pozz
                  Uzdravlje

                  Comment


                  • Originally posted by Panchev9 View Post
                    Postovani Dragooon-u(e) ,
                    izvrsio sam zadatu rec.
                    Zeleo bih da pohvalim tvoj rad na ovoj temi. Moze se reci da si veoma opsiran, ali ta osobina nije losa.
                    I moja malenkost je previse kriticna prema komentatorima, ali se necu ovde previse oglasavati jer ne vidim dovoljnu povratnu komunikaciju sa "druge strane"(osim 2 komentatora).
                    Pozz
                    Uzdravlje

                    Panchev9,

                    Želim ti dobrodošlicu na Topik koji sam pokrenuo pre oko četiri meseca, a ujedno i da ‘prenesemo’ prepisku sa teniskog dela Foruma SK (KOMENTATORI), gde smo se i ‘upoznali’..., na ovaj deo Foruma, gde je primerenije, jer tema je svakako šira od - teniske!

                    Jedan, u nizu razloga, što sam “koplje odložio” i “prihvatio ruku pomirenja” jeste upravo i ono što ti se prvo nametnulo kao razumno: NEDOVOLJNA POVRATNA INFORMACIJA, kako god?... I od forumaša i od komentatora, posebno od komentatora..., ali ne “bukvalno” da se samo jave, već mnogo važnije, da u njihovom radu primetimo pozitivan – pomak! Ali, mi živimo u vreme nametnutih nam svekolikih “zamena teza”, a u takvim uslovima se, onda, govori kao putem “gluvih telefona”... Preciznije, jezik je ‘spušten’ na nivo SIGNALNOG, gde se gubi: nijansa, jednina i množina, raskoš jezika, lice, interpunkcija..., dakle, čista dezorijentisanost... U to sam najviše i – ‘upirao’!
                    Istina i suština, uvek su negde – između dveju krajnosti!

                    Npr. Od ovog tvog posta (u 21,22h), pa do mojeg odgovora tebi (oko 22,55), već je ovu temu pogledalo na desetine forumaša ili gostiju (solidan ‘tiraž’), interesovanje postoji, ali... (!?)

                    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                    Comment


                    • Originally posted by Dragooon View Post

                      Panchev9,

                      Želim ti dobrodošlicu na Topik koji sam pokrenuo pre oko četiri meseca, a ujedno i da ‘prenesemo’ prepisku sa teniskog dela Foruma SK (KOMENTATORI), gde smo se i ‘upoznali’..., na ovaj deo Foruma, gde je primerenije, jer tema je svakako šira od - teniske!

                      Jedan, u nizu razloga, što sam “koplje odložio” i “prihvatio ruku pomirenja” jeste upravo i ono što ti se prvo nametnulo kao razumno: NEDOVOLJNA POVRATNA INFORMACIJA, kako god?... I od forumaša i od komentatora, posebno od komentatora..., ali ne “bukvalno” da se samo jave, već mnogo važnije, da u njihovom radu primetimo pozitivan – pomak! Ali, mi živimo u vreme nametnutih nam svekolikih “zamena teza”, a u takvim uslovima se, onda, govori kao putem “gluvih telefona”... Preciznije, jezik je ‘spušten’ na nivo SIGNALNOG, gde se gubi: nijansa, jednina i množina, raskoš jezika, lice, interpunkcija..., dakle, čista dezorijentisanost... U to sam najviše i – ‘upirao’!
                      Istina i suština, uvek su negde – između dveju krajnosti!

                      Npr. Od ovog tvog posta (u 21,22h), pa do mojeg odgovora tebi (oko 22,55), već je ovu temu pogledalo na desetine forumaša ili gostiju (solidan ‘tiraž’), interesovanje postoji, ali... (!?)

                      Hvala za dobrodoslicu.
                      Ne znam koliki bi doprinos mogao da dam ovako vaznoj temi. Ponekad i sebe "uhvatim" da stvari gledam generalno, a ne kroz precizne primere.
                      Jednostavno, mislim da obzirom da se mozemo nazvati "sportskom nacijom" (i ceo region), nemamo komentaotore na zadovoljavacujem nivou.
                      Sta da kazem vise, kada u zadnje vreme meceve cesce gledam preko neta, nego iz fotelje( kad mi wireless radi/ne radi ).

                      Vec sam komentarisao da je za mene pravo otkrovenje covek po imenu Aleksandar Dzankic! Ali dzaba kad tenis prenosi koliko i Viskovic hokej na ledu. I Srdjan Radojevic je Odlican. Za sve ostale na SK nemam mnogo pohvalnih reci. Ima momaka koji su Ok, ali mi nece ostati u memoriji.
                      Imam jos dosta da kazem, ali ima vremena.
                      Pozz
                      Uzdravlje

                      Comment


                      • Originally posted by Dragooon View Post

                        Panchev9,

                        Želim ti dobrodošlicu na Topik koji sam pokrenuo pre oko četiri meseca, a ujedno i da ‘prenesemo’ prepisku sa teniskog dela Foruma SK (KOMENTATORI), gde smo se i ‘upoznali’..., na ovaj deo Foruma, gde je primerenije, jer tema je svakako šira od - teniske!

                        Jedan, u nizu razloga, što sam “koplje odložio” i “prihvatio ruku pomirenja” jeste upravo i ono što ti se prvo nametnulo kao razumno: NEDOVOLJNA POVRATNA INFORMACIJA, kako god?... I od forumaša i od komentatora, posebno od komentatora..., ali ne “bukvalno” da se samo jave, već mnogo važnije, da u njihovom radu primetimo pozitivan – pomak! Ali, mi živimo u vreme nametnutih nam svekolikih “zamena teza”, a u takvim uslovima se, onda, govori kao putem “gluvih telefona”... Preciznije, jezik je ‘spušten’ na nivo SIGNALNOG, gde se gubi: nijansa, jednina i množina, raskoš jezika, lice, interpunkcija..., dakle, čista dezorijentisanost... U to sam najviše i – ‘upirao’!
                        Istina i suština, uvek su negde – između dveju krajnosti!

                        Npr. Od ovog tvog posta (u 21,22h), pa do mojeg odgovora tebi (oko 22,55), već je ovu temu pogledalo na desetine forumaša ili gostiju (solidan ‘tiraž’), interesovanje postoji, ali... (!?)

                        Evo da se i ja ukljucim u ovu temu. Najpre da kazem da se thread nalazi na "neprimetnom" mestu, te je zbog toga slabji odziv, ja ga do pre par dana nisam ni primetio, nisam gledao teme van F1, MotoGP, Poker, Fudbal.
                        Na zalost nemam vremena da citam analize o svakom komentatoru, ali evo da se osvrnem na neke koje sam procitao.
                        Pre svih Aleksandar Dzankic - Potpuno se slazem s tobom Dragoon, mada je vecina ljudi koji prate MotoGP potpuno odusevljena Aleksandrom, ja bas i nisam impresioniran njegovim komentarisanjem,
                        Zatim Gojko Andrijasevic - Covek je bio sasvim solidan, cak jedan od boljih komentatora dok je prenosio PL na RTS-u, ali na SK je potpuno zakazao. Secam se da je cak u jednoj utakmici Chelsea za svakog tamnoputog igraca (a ima ih mnogo u Chelseu) mislio da je Drogba. Cak je jednom pomesao Paula Ferreiru sa Drogbom, to je vec nedopustivo, ajde ako ima slab vid kada je u pitanju put igraca, ali bi trebalo da moze na osnovu pozicije na terenu da zakljuci o kome je rec.
                        Vecina fudbalskih komentatora na SK su ili prosecni ili ispod proseka. Jedan od njih ima obicaj da na svaki centarsut govori "sjajan centarsut" i to u trenutku kad igrac tek sutne loptu, znaci kadar jos nije ni stigao do kaznenog, ma nije ni let lopte ispratio a on vec rece da je to bilo sjajno. Pa kako? I naravno u 90% slucajeva pogresi, a ne ispravi se. Nznm ime tog komentatora, ali ako neko zna o kome pricam molio bih da napise ime.
                        I jos Viskovic - sjajan komentator, izvrstan poznavalac tenisa, od kojeg sam naucio mnogo i takodje poceo da primecujem stvari koje ranije nisam. Sasvim solidno obavlja i fudbalski deo posla, zapravo ga obavlja bez ijedne greske, mozda nije takticki i teorijski potkovan kao u tenisu, ali je i pored toga veoma dobar.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tony_G,
                          samo da te pozdravim, hvala na iznetim stavovima, i zaslužio si malo pojašnjenje: Kada sam počinjao, a nije se ni kasnije mnogo promenilo, najvažnije mi je bilo da Topik: "Komentatori pod lupom" započnem što diskretnije, da ono što postujem što 'tiše' dopre do KOMENTATORA i odgovornih za njihov rad, na Forumu SK, pa sam 'merkao' i, tada, pronašao ovo pomalo ('duplo')skriveno mesto... Nije mi bilo stalo do ličnog isticanja, već da dam dobronamerni doprinos poboljšanju - komentatorske struke. Narastalo je, kao testo sa dovoljno kvasca, i bi šta bi... Moglo je i manje, ali moglo je i više... Za sada toliko, zapazio sam tvoje korisničko ime, na Forumu... Želim ti sve najbolje. Pozdrav!
                          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                          Comment


                          • Ja imam jednu molbu.
                            Da se komentatorska tema u teniskom podforumu i ova tema spoje u jednu ili da vi koji ste aktivni na ovim temama pisete u jednoj jer vas je tesko pratiti na oba mjesta...

                            Comment


                            • Originally posted by majabl View Post
                              Ja imam jednu molbu.
                              Da se komentatorska tema u teniskom podforumu i ova tema spoje u jednu ili da vi koji ste aktivni na ovim temama pisete u jednoj jer vas je tesko pratiti na oba mjesta...

                              Majo, dogovoreno (prihvatam, razumem, slažem se...) ... U pravu si... Vidim da ima skoro pet mesta na Forumu SK, gde se postuje o komentatorima...

                              Predlažem, "otvaram vrata" svim forumašima da svoje mišljenje i stavove o radu komentatora iznose na ovom mestu, bar da probamo, jer, s jedne strane, ja (Dragooon) privremeno smanjujem intenzitet, koji sam do nedavno držao, ostavljajući više prostora za druge koji žele da postuju i iznose svoje kritike i komentare... Ovaj Topik je prilično "razrađen", mada postoje i mišljenja da je malo "zavučen" (skriven) pa ga mnogi nisu ni primećivali. Uostalom, meni je bilo najvažnije da osvrti dopru prevashodno do samih komentatora... Ali, ako bismo ih (forumaše) usmeravali, lako bi pronalazili i navikli se... Zato, moj prvi korak, biće da "usmeravam" forumaše da 'pređu' (kad procenim i osetim potrebu) na: "KOMENTATORI POD LUPOM". Kažem, da si u pravu i zato što se mnogi komentatori pojavljuju na više sportova ili sportskih grana, a kritike i komentari na njihov rad su uglavnom - slični...

                              Drugo, trebalo bi da ostane, možda, i onaj deo "Komentatori", gde svako ima "svoju baštu", poimence, kako bi ponešto moglo da se nameni (pohvale ili primedbe) lično njima, pa neka inter-akcija ide direktnije i konkretnije, kako bi povratna informacija komentatorima, ali i obrnuto, bila konstruktivnija i korisnija. Da ostane i zbog toga što je "starija" - ranije uspostavljena i mislim da je dobro zamišljeno...

                              Predlažem da forumaši, koji inače prate ovu Temu, doprinesu svojim usmeravanjem i komentarima (korektno i dobronamerno). Poslednjih nekoliko postova, ovde, ukazuju da bi to moglo da funkcioniše...
                              Dragooon će budno pratiti dešavanja, odgovarati po potrebi, ali pre svega u duhu "PRIHVAĆENE-PRUŽENE RUKE KOMENTATORA(-RIMA)" (bilo to u jednini ili množini, malo šale...!)... Takođe, postovaću i kada osetim potrebu da doreknem ponešto, ako je ostalo nedorečeno...

                              Bilo bi najbolje da čujemo i mišljenja ostalih o ovome što si, Majo, ti predložila... Ja prihvatam...!
                              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                              Comment


                              • Originally posted by Dragooon View Post

                                Majo, dogovoreno (prihvatam, razumem, slažem se...) ... U pravu si... Vidim da ima skoro pet mesta na Forumu SK, gde se postuje o komentatorima...

                                Predlažem, "otvaram vrata" svim forumašima da svoje mišljenje i stavove o radu komentatora iznose na ovom mestu, bar da probamo, jer, s jedne strane, ja (Dragooon) privremeno smanjujem intenzitet, koji sam do nedavno držao, ostavljajući više prostora za druge koji žele da postuju i iznose svoje kritike i komentare... Ovaj Topik je prilično "razrađen", mada postoje i mišljenja da je malo "zavučen" (skriven) pa ga mnogi nisu ni primećivali. Uostalom, meni je bilo najvažnije da osvrti dopru prevashodno do samih komentatora... Ali, ako bismo ih (forumaše) usmeravali, lako bi pronalazili i navikli se... Zato, moj prvi korak, biće da "usmeravam" forumaše da 'pređu' (kad procenim i osetim potrebu) na: "KOMENTATORI POD LUPOM". Kažem, da si u pravu i zato što se mnogi komentatori pojavljuju na više sportova ili sportskih grana, a kritike i komentari na njihov rad su uglavnom - slični...

                                Drugo, trebalo bi da ostane, možda, i onaj deo "Komentatori", gde svako ima "svoju baštu", poimence, kako bi ponešto moglo da se nameni (pohvale ili primedbe) lično njima, pa neka inter-akcija ide direktnije i konkretnije, kako bi povratna informacija komentatorima, ali i obrnuto, bila konstruktivnija i korisnija. Da ostane i zbog toga što je "starija" - ranije uspostavljena i mislim da je dobro zamišljeno...

                                Predlažem da forumaši, koji inače prate ovu Temu, doprinesu svojim usmeravanjem i komentarima (korektno i dobronamerno). Poslednjih nekoliko postova, ovde, ukazuju da bi to moglo da funkcioniše...
                                Dragooon će budno pratiti dešavanja, odgovarati po potrebi, ali pre svega u duhu "PRIHVAĆENE-PRUŽENE RUKE KOMENTATORA(-RIMA)" (bilo to u jednini ili množini, malo šale...!)... Takođe, postovaću i kada osetim potrebu da doreknem ponešto, ako je ostalo nedorečeno...

                                Bilo bi najbolje da čujemo i mišljenja ostalih o ovome što si, Majo, ti predložila... Ja prihvatam...!
                                Ponavljam:
                                sve je dzaba sto mi pisemo kada oni o kojima pisemo ( komentatori ), ovo niti citaji niti pregledavaju..
                                Tako da je ovo u sustini prazna rabota.
                                Jedino predlazem da ova rubrika ne bude na dnu (magareca klupa), nego da bude blize teniskom forumu.
                                Uzdravlje

                                Comment

                                Working...
                                X