Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tottenham Hotspur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Dok se oni uigraju, ode sezona

    Comment


    • #92
      Kakav, bolan, Totenhem. Liverpul je ispred njih ove sezone, a za standardnu cetvorku se to podrazumijeva. Pa, dajte, ljudi, nije vam ovo FM pa da proigraju igraci samo tamo. Jos je tu i kulturni sok, pa nedostatak iskustva igranja u PLu, pa jezicka barijera. Svega ima, ali to sto nisu uigrani, to im je najvece zlo. Msm da ce samo odbrana da funkcionise kako treba. Soldado se mozda i snadje, a za Paulinja je tesko predvidjeti. Lamela ce, garantujem, biti najveci promasaj, a mali Eriksen ce biti veliki igrac ali za nekih 2-3 sezone. Kapue nece znati sta ga je snaslo prije nego spozna ogromnu razliku u kvalitetu izmedju lige iz koje dolazi i lige u kojoj se sad takmici. Eto, da napomenem da je ovo samo moje misljenje, jer post izgleda kao prorocanstvo, a prorok nisam.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • #93
        Eto ti si neki stručnjak.Pa Paulinjo je vec u prve dvije utakmice pokazo' da je dobar igrač, Capou i Eriksen će svakako trebati da se priviknu međutim iz istih tih liga koje spominješ prošle godine je došao Hazard te Vertongen

        Da budemo jasni, I ja bih lično više volio vidjeti liverpul u prva 4 al za mene su ovi ljudi bolji, jednostavno imaju veći broj kvalitetnih igrača, veću širinu.Uvijek treba za primjer uzimati Fergusonov Man utd-a koji je godinama osvajao titule jer su imali širinu i onda kada su najbolji povređeni, umorni i sl ima ko da ih zamjeni.

        Poređenje sa FM-om je samo zato što je promjenjen veći dio ekipe, malo to čitaj bolje
        sigpic
        "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

        Comment


        • #94
          Originally posted by LetsPlayGame View Post
          Eto ti si neki stručnjak.Pa Paulinjo je vec u prve dvije utakmice pokazo' da je dobar igrač, Capou i Eriksen će svakako trebati da se priviknu međutim iz istih tih liga koje spominješ prošle godine je došao Hazard te Vertongen

          Da budemo jasni, I ja bih lično više volio vidjeti liverpul u prva 4 al za mene su ovi ljudi bolji, jednostavno imaju veći broj kvalitetnih igrača, veću širinu.Uvijek treba za primjer uzimati Fergusonov Man utd-a koji je godinama osvajao titule jer su imali širinu i onda kada su najbolji povređeni, umorni i sl ima ko da ih zamjeni.

          Poređenje sa FM-om je samo zato što je promjenjen veći dio ekipe, malo to čitaj bolje
          Kao prvo, da ne bi neko morao skretati paznju na to kako post izgleda prepotentno, ja naglasih da je to samo moje misljenje, al' dzaba izgleda. Drugo, prve 2 utakmice ne pokazuju apsolutno nista - pa Samak je kidao u prvih 6-7 utakmica za Arsenal, pa ga eno ... Trece, kao primjer brzog privikavanja uzeo si najtalentovanijeg igraca u zadnjih nekoliko godina, a i Vertongen nije za usporedbu, defanzivci se uvijek lakse privikavaju, narocito ako su mentalno jaki. Cetvrto, to za sirinu u ekipi svakako stoji, ali je problem sto su najbolji Totenhemovi igraci ovi sto su sad dosli, sto se ne poznaju medjusobno, nikada nisu igrali zajedno, imaju problem sa jezikom, sve im je manje vise nepoznato itd... Peto, nisam ja nikog citirao spominjanjem FMa, vec sam nevezano napravio poredjenje, tako da ovo za pazljivije tumanjece tudjih postova preporucujem tebi.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • #95
            Originally posted by Ves View Post
            Kao prvo, da ne bi neko morao skretati paznju na to kako post izgleda prepotentno, ja naglasih da je to samo moje misljenje, al' dzaba izgleda. Drugo, prve 2 utakmice ne pokazuju apsolutno nista - pa Samak je kidao u prvih 6-7 utakmica za Arsenal, pa ga eno ... Trece, kao primjer brzog privikavanja uzeo si najtalentovanijeg igraca u zadnjih nekoliko godina, a i Vertongen nije za usporedbu, defanzivci se uvijek lakse privikavaju, narocito ako su mentalno jaki. Cetvrto, to za sirinu u ekipi svakako stoji, ali je problem sto su najbolji Totenhemovi igraci ovi sto su sad dosli, sto se ne poznaju medjusobno, nikada nisu igrali zajedno, imaju problem sa jezikom, sve im je manje vise nepoznato itd... Peto, nisam ja nikog citirao spominjanjem FMa, vec sam nevezano napravio poredjenje, tako da ovo za pazljivije tumanjece tudjih postova preporucujem tebi.
            pa dobro lave ako u svom postu spominjes nesto sto sam ja spomeno' ranije, FM i igrači totenhem, to znaci da odg meni.
            Naravno to je tvoje misljenje a ovo moje.
            A moje je misljenje da si ti u potpunosti u krivu.

            Eto da ne uzimam Hazarda, uzimimo Kabaja kao poređenje i njegove igre u PL.
            A to da se defanzivci privikavaju lakse, to je opet tvoje misljenje i opet smatram da si u krivu
            sigpic
            "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

            Comment


            • #96
              Kapue pauzira četiri nedelje.

              Comment


              • #97
                CONFIRMED: Andros Townsend has signed a new 4-year contract at Tottenham Hotspur. (Source: SkySports)


                Comment


                • #98
                  Strasan posao, ono sto je pokazao za Englesku zadnje dvije utakmice je fantasticno. Bice uz Runija glavna igla u Brazilu, posebno ako Vilsir ovako nastavi.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99


                    sigpic

                    Comment


                    • Dejvid Prajs je verni navijač Totenhema i nije propustio nijedan meč Spursa od 1993. Večerašnji meč sa Šerifom biće mu jubilarni 1000-ti u nizu!

                      Comment


                      • Defoe potpisao za Toronto ..

                        MLS side Toronto FC have agreed a deal to sign Tottenham's Jermain Defoe. (Source: The Saturday Sun (Toronto Paper)

                        Comment


                        • Bolje da su ga ostavili i prodali Soldada, korisniji je Defo.
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.sportal.rs/news.php?news=115739

                            Comment


                            • Поздрав свима који су активни на под форуму "Премијер лига 2013-2014". Видим да је ова тема мало замрла (клуб)

                              Данас смо победили Саутхемптон 3-2. И тако одржали прикључак у врху табеле. Ове године је БПЛ нешто другачија од ранијих. Имамо Јунајтед који има смену тренера, па не могу баш најбоље да се снађу, и треба им времена да се привикну. такође свако сваком може загорчати живот па ћемо видети шта ће бити.


                              Иначе повратак Адебајора у великом стилу
                              Не заборави никад, да иза тебе стоји армија права, чак и на небу је војска, што је за твоје боје животе дала, и зато храбро се бори, препреке нема играј храбро до краја, јер колико год да је тешко, ВЕРУЈ УВЕК ТЕЖЕ ЈЕ НАМА!!! НАПРЕД ПАРТИЗАН

                              Comment


                              • Od tolikih klubova ti navijas za te kokoske

                                Comment

                                Working...
                                X