Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tottenham Hotspur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navodno Totenhem je pred potpisom sa igračem Barnlija, 24godišnjim Tripierom(desni bek) a glavi rival im je (bio) Liverpul. Sjajni desni bek kako stvari stoje preće za 3.5 miliona funti.

    Comment


    • može lagano ovo da bude super transfer,njega su pratili i top klubovi

      za sad Poketino kupuje Stambouli 6 mil. eura, Yedlin(mada zar nije i ovaj neki desni bek) 5 mil. dolara...Tripper ...još bi bila fora da uzme i Ingsa na kraju
      (ne znam kako im se čitaju imena )
      al imaju i Volkera koji je večiti potencijal i nikako da se dokaže ljudski

      ma tamo je mnogo velika gužva,ja ne znam kolko će njima trebati vremena da srede igrački kadar,mnogo toga je ostalo još od AVB
      ovaj Poketino mi je ok i treba mu dati šansu ,svidja mi se njegov visoki presing koji forsira,ono ide čovek da povedi dobrom igrom,ima hrabrosti
      samo je pitanje da li zna da odigra i na rezultat,ne može se uvek dobiti utakmica na "lepe oči"
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment




      • Lepo ce biti ponovo gledati Tobija u BPL.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Pošto sam skoro došao na forum, većina vas nije upoznata sa mojim stavovima, ali polako. Vremenom ćete shvatiti da sam jako netipičan navijač. Negdje sam pomenuo da sam blagi antivengerovac, što i nije nerijetko kod navijača Arsenala u posljednjih par godina, ali ono što je definitivno nekarakteristično je što sam jedan od rijetkih navijača Arsenala (ne poznajem nijednog više ) kojima je drugi najdraži klub u EPL-u Tottenham.

          Naravno, spreman sam diskutovati i o tom fenomenu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by legolas View Post
            jedan od rijetkih navijača Arsenala (ne poznajem nijednog više ) kojima je drugi najdraži klub u EPL-u Tottenham.
            .
            Da si neki troll to sam skuzio odmah, sad mi je samo i potvrdeno.

            Comment


            • Meni npr. vise smeta Chelsea nego Spursi, jednostavno znam da su Spursi ispod nas, ne lozim se uopste na njihove izjave(kao npr. Aki i Henry sto su optereceni Spursima).
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Henryj View Post
                Da si neki troll to sam skuzio odmah, sad mi je samo i potvrdeno.
                Ne znam za tebe, ali ja sam za Arsenal počeo navijati kada nisam imao interneta, satelitske ni ostalih vragova. Jedine informacije koje sam imao od kluba su uživo prenosi utakmica (odnosno ono što komentator kaže) i sportske emisije posvećene Engleskoj ligi ili Ligi prvaka koje su, na TV kanalima koje sam tada imao, bile puštane po jedan ili dva puta sedmično. Nisam rođen u Londonu, niti bilo kom drugom mjestu u UK-u. Nikada nisam otišao na Highbury ili White Hart Lane, nikada me niko nije uzeo za ruku i odveo na utakmicu, nikada me niko nije uzeo pored sebe i pričao mi o svojim doživljajima vezanim za Arsenal, jer niko drugi koga sam znao nije ni navijao za Arsenal, bio mlađi ili stariji.

                Zbog svega toga bio sam fokusiran samo na Arsenal, rivalstvo sa Tottenhamom nisam doživljavao kao svoje lično jer nisam bio dio toga svega. S kime da se rivalim, sa samim sobom? Naprotiv, kako sam zavolio Arsenal, tako sam zavolio i Englesku ligu, a time i način i stil igre koji se igrao na otoku, ne samo kod Arsenala nego i kod ostalih klubova. Tottenham je jedan od klubova koji je nekoliko sezona imao finu igru, što mi se jako svidjelo. Igralo je par jako kvalitetnih igrača koji su mi bili dragi i jednostavno mi je bilo lijepo gledati Tottenham. Naravno, kada igraju protiv Arsenala, 10-0 za nas bi bio idealan rezultat.

                Meni lično je veći rival Manchester United i Liverpool, njih na primjer očima ne mogu gledati Valjda zato što sam se i ja imao s kim razvijati to rivalstvo.

                Originally posted by Topdzija View Post
                Meni npr. vise smeta Chelsea nego Spursi, jednostavno znam da su Spursi ispod nas, ne lozim se uopste na njihove izjave(kao npr. Aki i Henry sto su optereceni Spursima).
                S njima je počeo biti problem tek prije par godina, tako da su oni novopečeni rivali. Nisu okorjeli kao manchesterovci i redsi. Još imam mlađeg rođaka koji navija za Chelsea, pa su tu sada i razne vrste prepucavanja. Sve poprilično zdravo ali ipak ponekad teško podnošljivo.
                Last edited by legolas; 27-07-15, 18:07.
                sigpic

                Comment


                • Suzu sam pustio. Podsjetilo me na doba kad sam ja postao navijacem Arsenala. Ta ljubav se prenosi s koljena na koljeno vec generacijama u mojoj obitelji. Otac me pred odlazak u rat pozvao u sobu, dao mi je sveti dres Arsenala (Ian Wright, velicina XXL, match worn) i stit iz 1903 koji je njegov pradjed iskovao u vatri White Hart Lanea. Od tog dana sa suzom u oku gledam u grb Arsenala i moje srce udara za taj sveti klub.
                  Last edited by Henryj; 27-07-15, 18:10.

                  Comment


                  • E ovo poslednje za rivalstvo se slazem apsolutno. Ja npr. najvise u svetu fudbala mrzim Barselonu! A sto se rivala u PL tice nije da ih mrzim, ali ne volim ni Celsi ni Man Utd, a vala ni Liverpool mi nije nesto drag.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Henryj View Post
                      Suzu sam pustio.
                      Ti pustaj suze, ali lik je u pravu apsolutno. Zasto da mrzi Spurse kada nema nista licno protiv njih? Ako ti tako lako mozes da prodjes pored poraza od Barse u finalu 2006, odlaska Henrya tamo, pa Cesca, pa jos par eliminacija od njih u LS svaka cast.
                      A da ne pricam o 8-2, pa debaklu protiv Liverpoola dok im Suarez, pa Celsi sta nam je radio godinama unazad... Samo tvrdim da svi imamo vise razloga da smo protiv LFC-a,Celsija i Utd-a, a ne protiv Spursa.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ne volim Spudse, United, Liverpool tim redom. Chelsea mi je kao klub nebitan, ali imaju cist pristojne navijace i s par navijaca Chelsea sam dobar privatno. Za Barcelonu me zaboli. Henry je zasluzio da ode nakon svega sto je uradio za klub, nije ga Barca otela. Cesc je budaletina, za mene nepostojeci igrac od onog trena kad se vratio u klub koji ga je odbacio. Dobio je dovoljnu kaznu sto mu ga je ponovo metnula Barca pa naknadno njegov nogometni otac Wenger.

                        Ali rec da ti je Tottenham drugi najdrazi klub mi je histericno.

                        Comment


                        • Totenhem spada u grupu bezopasnih klubova i koji ne mogu da primirisu samom vrhu, kapiram da su zbog toga nekima simpaticni(zato sto ne mogu da ugroze tim za koji oni navijaju) kao i zbog igraca koji igraju tamo.

                          Comment


                          • Originally posted by Henryj View Post

                            Ali rec da ti je Tottenham drugi najdrazi klub mi je histericno.
                            Imam jedan mali prijateljski savjet za tebe. Prihvati činjenicu da ti i ostalih cca. 7 milijardi stanovnika na Zemlji ne morate imati ista razmišljanja, predmete interesovanja, a ni nemorate voljeti iste stvari. Lakše će ti biti. I tebi a i svima njima, vjeruj mi.

                            P.S. Poštujem to što si spreman raspravljati, pa čak iako ne prihvataš mišljenja druge strane. Bolje i to nego da ne pišeš ništa. Bar komentarišeš, argumentuješ, pa makar to i ironično bilo. Borbenost je vrlina, nikako mana.
                            sigpic

                            Comment


                            • Verovatno negde na svetu postoji diskusija ko igra dosadniji fudbal Ttnhm ili Čelzi !?

                              Comment


                              • Originally posted by legolas View Post
                                Imam jedan mali prijateljski savjet za tebe. Prihvati činjenicu da ti i ostalih cca. 7 milijardi stanovnika na Zemlji ne morate imati ista razmišljanja, predmete interesovanja, a ni nemorate voljeti iste stvari. Lakše će ti biti. I tebi a i svima njima, vjeruj mi.

                                P.S. Poštujem to što si spreman raspravljati, pa čak iako ne prihvataš mišljenja druge strane. Bolje i to nego da ne pišeš ništa. Bar komentarišeš, argumentuješ, pa makar to i ironično bilo. Borbenost je vrlina, nikako mana.
                                Sorry burke ali tvoja izjava mi granici s tim da ja izvalim da sam navijac Dinama, ali da jako volim Hajduk (posto sve vodimo ovom vodiljom bezopasnosti, nisu vise direktni rivali itd.). Kao da uleti navijac Partizana i kaze da mu je draga Zvezda ili da uleti Unitedovac i kaze da mu je City drag jer igra lijep nogomet.

                                Kuzim ako imas potrebu pecat, evo glup sam, upecao si me. Daj molim te....

                                Comment

                                Working...
                                X