Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 19 (28. February - 6. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

    [quote author=Bokirivaldo link=topic=3323.msg261965#msg261965 date=1299420864]
    EJ koliko ce nas danas gledati ova dva sjajna meca , #$&+|r ja gledam i majami i lakers.
    [/quote]


    Verovatno svi gledamo. %QWT&W
    sigpic

    Comment


    • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

      kako da stavim potpis
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

        Verujem da ce nas danas biti dosta, ima da probijemo 100 strana. h5g6k8
        Mada cu ja najverovatnije preskociti kao i prosli put prvo poluvreme Bulls - Heat, a mozda i drugo u zavisnosti od okolnosti. Kao sto vec rekoh ranije, ne bih da dodje do nekih sranja slucajno jer ja emocije ne mogu da kontrolisem. h5g6k8
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

          [quote author=T-Mac link=topic=3323.msg261971#msg261971 date=1299421059]
          Verujem da ce nas danas biti dosta, ima da probijemo 100 strana. h5g6k8
          Mada cu ja najverovatnije preskociti kao i prosli put prvo poluvreme Bulls - Heat, a mozda i drugo u zavisnosti od okolnosti. Kao sto vec rekoh ranije, ne bih da dodje do nekih sranja slucajno jer ja emocije ne mogu da kontrolisem. h5g6k8
          [/quote]


          pa najbolje gledaj na tv-u nemoj ovde pisat najbolje je tako $#^%RT
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

            Sta bi ovo protiv San Antonija ljudi moji +-*^%*
            One is the King...

            Comment


            • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

              Ja sam do 9 na forumu i bicu aktivan,onda mi dolazi neko drustvo,a niko ne prati nba pa cu morati da ih ucim malo u finisu tekme a onda san antonio-lal ne gledam,jbg igram poker $#^%RT

              Comment


              • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                [quote author=Ljuba90 link=topic=3323.msg261998#msg261998 date=1299422319]
                Ja sam do 9 na forumu i bicu aktivan,onda mi dolazi neko drustvo,a niko ne prati nba pa cu morati da ih ucim malo u finisu tekme a onda san antonio-lal ne gledam,jbg igram poker $#^%RT
                [/quote]


                Izdajice! *%@(D!RY- $#^%RT
                sigpic

                Comment


                • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                  Sramota me,stavljam drustvo ispred Nba $#^%RT

                  Comment


                  • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=3323.msg261998#msg261998 date=1299422319]
                    Ja sam do 9 na forumu i bicu aktivan,onda mi dolazi neko drustvo,a niko ne prati nba pa cu morati da ih ucim malo u finisu tekme a onda san antonio-lal ne gledam,jbg igram poker $#^%RT
                    [/quote]

                    Koliko puta mi je pun stan drustva i ja gledam NBA kao da me zabole $#^%RT

                    Comment


                    • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                      [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3323.msg262051#msg262051 date=1299424853]
                      Koliko puta mi je pun stan drustva i ja gledam NBA kao da me zabole $#^%RT
                      [/quote]


                      Domacin covek $#^%RT ma gledacu i ja Majami,a LAL ce ionako da odere SAS,red je da im neko pokaze $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                        [quote author=Ljuba90 link=topic=3323.msg262055#msg262055 date=1299425139]

                        Domacin covek $#^%RT ma gledacu i ja Majami,a LAL ce ionako da odere SAS,red je da im neko pokaze $#^%RT
                        [/quote]


                        E Bogami,taj film ne's gledati O0 O0 O0
                        Svoju silu su Spursi pokazali preksinoc kada su odrali Majami,isto ce biti i sa Lakersima ^%@7f
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                          [quote author=bice link=topic=3323.msg262057#msg262057 date=1299425259]

                          E Bogami,taj film ne's gledati O0 O0 O0
                          Svoju silu su Spursi pokazali preksinoc kada su odrali Majami,isto ce biti i sa Lakersima ^%@7f
                          [/quote]


                          Ocekujem pobedu Lakersa od nekih 10 razlike...opusteno. $8#a
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                            Ja sam iskreno ubedjen da ce Lakersi da pobede,vreme je da Mamba da 50 poena

                            Comment


                            • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                              Ma kakavi dobijaju Spursi 5-7 poena &+I}\
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: Week 19 (28. February - 6. March)

                                Momci igrali li Smith veceras za Atlantu, i Turiaf i Billups za NY? Da znam sta da tipujem. h5g6k8

                                Comment

                                Working...
                                X