Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Milos Raonic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    Kod nas interesovanje djece raste iz dana u dan,na svakom koraku ih mozes vidjeti kako igraju...Ali, Milos bi ulozio,izgradili bi se tereni,da bi talenti imali gdje da igraju...Znas kako,da ne odugovlacim,dodji ti u CG i sve ce ti biti jasno...Imamo mi sve,i talente ali trebaju nam bolji uslovi,zar vam je to tesko shvatiti $JS}|
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Comment


      • Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Re: ATP Miloš Raonić

          Milos bi ulozio u crnogorski tenis?
          Samo cu te podsjetiti da je rekao posle titule u San Jose-u da ide u Kanadu i da zeli da pomogne kanadski tenis,tada su iz TSCG govorili kako ce Milos igrati na tour-u za CG,naravno od toga nista,Milos im to sigurno nije rekao,to su njihove zelje.Treba napraviti igraca...
          Zna se kako napreduje,naprave se tereni,obezbijede se treneri,pomognu se roditelji finasijski,ali to moze u zemljama koje brinu o sportu,jer znaju sta ce im sport sjutra donijeti,toga nema ovdje,iako je talenata na pretek...
          Sto je jos veca sprdnja Danilovic vise nije Crnogorac,sad je Svedjanin!
          sigpic

          Comment


          • Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • [/quote]
              *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


              Izvinite, ali meni je svaka vasa izjava sve vise smijesna. *T_*@SR
              Vi mislite da je poenta da jedan Milos Raonic, koji je kao klinac otisao u Kanadu, koja je ulozila ne znam sta sve u njegov napredak, sada treba da se vrati u Crnu Goru i da ulaze, da se grade tereni??? ^*#(-
              Interesovanje djece raste jos od Djokovicevih uspjeha, djeca mlate reketom u BiH, CG, Makedoniji, Sloveniji... To sigurno nema veze sa Raonicem, za kog je vecina klinaca cula prije 2 mjeseca...
              A to da bi Milos ulozio,da bi se gradili tereni i da bi on obezbijedio bolje uslove... *T_*@SR
              Pa pogledajte malo sta se desava u Srbiji, Novak, Viktor, Janko i Nenad su godinama u vrhu srpskog tenisa... I sta sad, oni ulazu, grade se tereni, u Srbiji su bolji uslovi... ^*#(- Stanje tenisa u Srbiji je, bar koliko ja cujem, isto kao i prije 10 godina... A Srbi su u samom vrhu svjetskog tenisa... Tacno je to da suoni, a posebno Novak, doprinijeli ogromnoj promociji Srbije, kao i to da je tenis postao nenormalno popularan i da su klinci ludi za tenisom... Ali to je to... A i nije njihovo da ulazu... Da li je Srbija ulozila u njih??? A pogotovo, da li je CG ulozila u Raonica??? I cime je zasluzila da on ulaze u razvoj tenisa u CG??? *E8$
              Stvarno, ako tako razmisljate, onda ne znam sta da vam kazem... TS CG trebaju sposobni ljudi, koji ce izvuci pare od sponzora i drzave da se poprave uslovi... i drzava treba da reaguje, a ne Raonic... ^*#(-

              Comment


              • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Comment


                  • Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • [/quote]


                      Pa sigurno ne tako sto ce pored imena Milosa Raonica stajati MNE... &amp;+I}\
                      Sve i da predje da igra za CG, on bi zivio kao i do sada, po svijetu, u CG bi dolazio na odmor, da posjeti babu i dedu, jedino sto bi se promijenilo jesu 3 slova pored njegovog imena. &amp;+I}\
                      A da bi napredovao tenis u CG, rekla sam vec, a i Vladan je rekao, trebaju prije svega sposobni ljudi i dosta &quot;sluha&quot; od strane drzavnih organa... I ti sposobni ljudi bi dobili novac od velikih sponzora, drzava bi ulozila u razvoj tenisa, pa bi se uz pomoc drzave i sponzora gradili tereni, obezbijedili treneri, pomagali roditelji... I tako bi napredovao tenis. Ali posto vi, a i mi, zivimo na Balkanu, o tome mozemo da sanjamo. I#^@8
                      Vi mislite da je tako samo u Crnoj Gori??? Ma isto je i u Srbiji i u BiH... I zdaba buducim teniskim nadama u Srbiji to sto za Srbiju igraju Djokovic, Troicki, Zimonjic i Tipsarevic. Ako nemaju roditelje koji ce da im nabave novac, nista od njih nece biti... $#^%RT


                      [quote author=ivan piper link=topic=3318.msg262297#msg262297 date=1299437683]
                      Majo, da ja zivim gdje i ti,vjerovatno me ne bi zanimao napredak tenisa u drugoj drzavi,i smijao bi se njihovim komentarima,ali dodji da zivis ovamo i da treniras tenis...Bas bi me zanimalo tvoje misljenje... (%fsd%&amp;j
                      [/quote]


                      Izvini, ja trenutno zivim u Banjoj Luci. Ti stvarno mislis da je ovdje bolje??? ^*#(-

                      Comment


                      • Ali, Milos bi ulozio,izgradili bi se tereni,da bi talenti imali gdje da igraju...Znas kako,da ne odugovlacim,dodji ti u CG i sve ce ti biti jasno...Imamo mi sve,i talente ali trebaju nam bolji uslovi,zar vam je to tesko shvatiti $JS}|
                        [/quote]

                        Ja ne znam sta da kazem na ovu recenicu osim ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(-

                        Milos je rodjen u Podgorici. A sad igra za Kanadu i Kanadjanin je i to su cinjenice.

                        On ce da igra za CG isto koliko je i NEstor, rodjeni Beogradjanin igrao za Srbiju.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • [/quote]
                            Kraj price,to je to &amp;+I}\
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Re: ATP Miloš Raonić

                              Au Ivane al si uporan...pa ovo ti je cista matematika...U Srbiji i dalje nema uslova a imamo 5 vrhunskih tenisera...znaci u crnoj gori bi jedan talentovan teniser doneo preporod...Kao da ne znate u kakvim drzavama zivimo,Srbija,Crna Gora meni je sve to ista drzava,kojoj ne pada na pamet da ulaze u sport...Prvo moramo da ispunjavamo zelje onima sa zapada,pa cemo onda nekim drugima i tako u krug...pa pogledaj nam terene u fudbalu,a imamo stankovica,vidica,krasica...a u basketu imamo dve dobre arene,a najbolji smo u evropi...


                              Americki tereni u fudbalu su ti primer da samo od drzave zavisi kako ce se razvijati sport &amp;+I}\

                              Comment


                              • Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X