Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 18 (21. February - 27. February)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

    gledam gledam, ne stigoh svoj tim da odgledam ali eto silom prilika gledam Dallas $#^%RT

    bem ti ovaj NY kad mora Melo sam da resava tekmu... bukvalno ih je izvadio iz govana da ne puknu od loseg Milvokija! bravo Melo #$&+|r
    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

    Comment


    • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

      Bravo za pobedu,samo Melo je imao los sut iz igre 10-25,ali nema veze bice bolje [img alt=T-mac]http://www.sportklub.info/forum/Smileys/default/basketball.gif[/img]

      Comment


      • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

        Artest 24 poena,5-6 za tri.Setio si se i ti jednom odigrati kako treba. ^&*ST*^# +*@WT*48*
        sigpic

        Comment


        • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

          Frye u poslednje vreme pogadja dosta bitnih suteva tako da Nash vise nije sam u zavrsnici. +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* Ajmo momci u PO. %&ES7
          sigpic

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

              Anthony i Billups dobro odigrali.

              Comment


              • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                Joj, bem ti treninge i skolu, nista skoro nmg da gledam #%d* #%d* #%d*
                Izgubi Chicago +-*^%* Nisam gledao, ali cim vidim da smo primili 118 poena od Toronta, ne treba dalje traziti razloge poraza...Znao sam da ce Portland namuciti Lakerse, zao mi sto ih nisu srusili, Lamarcus opet odlican...zao mi Atlante, msm da su se ipak zajebali u ovome trejdu sa Wizardsima, iako ne znam kakav je taj centar Armstrong ?
                <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

                Comment


                • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                  Ko god misli da je Rose sebican igrac, tog &quot;sebicnog&quot; i agresivnog Rose-a ste mogli videti tek u poslednjoj cetvrtini koju cak ni celu nije odigrao...
                  Cini mi se 13-13 sa penala, dve trojke, coveka bukvalno nijedna odbrana ne moze da zaustavi i kada bi tako napadao kos na svakom mecu imao bi definitivno MVP brojke (ako ih i sad nema). Problem je sto u prvom poluvremenu pusta ostale i razigrava ih, a to cesto ne izadje na dobro jer ne postoji bek koji moze da kreira za sebe i za druge. Koliko vidim to se nece promeniti, tako da ocekujem ispadanje od Knicks-a u prvoj rundi PO-a sa glatkih 4-1 ili 4-2.
                  Onog Boozer-a se resiti u offseason-u, uprava je vec digla ruke od ove sezone, treba razmisljati unapred.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                    T-Mac mislim da si ih prerano otpisao... &amp;+I}\
                    cinjenica je da je toronto pogadjao sve i svasta...odigrali su dobro odbranu na rouzu sredinom druge i u trecoj cetvrtini...
                    mislim da je samo lose vece i nista vise...
                    Videcemo veceras...

                    Comment


                    • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                      Veruj mi brate, poznajem svoju ekipu i to savrseno. @(*6sd$%
                      Ono od sinoc su boljke koje su tu od pocetka sezone, osim sto je Noah malo izgubljeno izgledao u defanzivnim rotacijama i u nekim napadackim setovima, ali vratice se on u ritam. Rose u backcourt-u nema pomoc kada je u pitanju kreiranje napada - ni u startnoj postavi, ni na klupi. Dalje, Boozer rusi svaku koncepciju igre, kako u napadu, tako i u odbrani (napad manje-vise jer cesto predugo drzi loptu, a ovo drugo ne treba ni da pricam, pogledajte zadnjih 30 sekundi recap-a). Thibodeau je defanzivni guru, ali on ne moze njega da uci osnovnim principima odbrane - Booz nije naucen da igra odbranu (pogledati onaj DeRozan-ov tomahawk i sve ce vam biti jasno). Dalje, u upravi sede 3 debila poznatija kao troglavo cudoviste GarPaxDorf koja drze Asik-a na klupi, a ne zele da ga trejduju. Memphis bi ovog momenta dao Mayo-a za 2 pika i Omer-a, ali ne, bolje da on nama greje klupu, a Bogey ce da igra 15 minuta po mecu.
                      Mislim stvarno, pocetkom cetvrte sam bio potpuno hladan i bilo mi je gotovo svejedno sta cemo uraditi, ali kad vidim 23 poena Derrick-a za 8 minuta i to nije dovoljno, jebem mu mater onda... Postaje mi muka od svega...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                        T-Mac slazem se za to sto si rekao ali mislim da ipak Bullsi prolaze Knickse ako dodje do tog duela,jer znamo ko je trener Knicksa.Napad nikad nije osvajao i bio bolji,vec odbrana,a Chicago je svakako kvalitetnija ekipa,kako prva petorka,tako klupa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                          Kako da vam objasnim, a da razumete, MI NEMAMO NAPAD!
                          Kada oduzmes jednog igraca ofanzivni potencijal je 0, jebes takvu ekipu!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                            Bulls-ima treba neko ko ce olaksati posao Rose-u, a ne tamo neki talibani. Trebaju da jure Mayo-a ako je to moguce, kakav crni Parker i Butler. Mada bolje ista nego nista. Ne verujem da ce Chicago igrati sa Knicks-ima, pre da ce igrati sa Hawks-ima u PO-u.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                              Trenutno smo treci, gazimo kod kuce i nesto ne vidim kako ce nas preci ekipa koja gubi od Kings-a na svom parketu.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                                [quote author=S-Nash link=topic=3299.msg254473#msg254473 date=1298552343]
                                T-Mac slazem se za to sto si rekao ali mislim da ipak Bullsi prolaze Knickse ako dodje do tog duela,jer znamo ko je trener Knicksa.Napad nikad nije osvajao i bio bolji,vec odbrana,a Chicago je svakako kvalitetnija ekipa,kako prva petorka,tako klupa.
                                [/quote]


                                Chicago-va prva petorka nije kvalitetnija od prve petorke New York-a,znam da vecina vas voli Chicago,volim ih i ja,ali treba biti realan...
                                Napad nikada nije osvajao,ali je dolazio do finala konferencije...


                                [quote author=T-Mac link=topic=3299.msg254480#msg254480 date=1298552676]
                                Trenutno smo treci, gazimo kod kuce i nesto ne vidim kako ce nas preci ekipa koja gubi od Kings-a na svom parketu.
                                [/quote]


                                Sarkazam ili ? h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X