Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 18 (21. February - 27. February)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

    [quote author=T-Mac link=topic=3299.msg257314#msg257314 date=1298843940]
    E jebem ih u raspored, sad Knicks - Heat tek u 2, a bas bih gledao kako se kolju...


    [/quote]


    Meni se bas gleda Minny - Golden State %&ES7 ,ali ne znam da li cu moci,mora se rano ustati,a jutros sam ustao oko 9.


    [quote author=Bokirivaldo link=topic=3299.msg257317#msg257317 date=1298844032]
    ILIJA KOVACIC je meni tako dosadan komentator !*^*-S& !*^*-S& ja gledam na stream , onaj EDIN na arena sport je tata za njega sto se tice komentatora i znanja o NBA.
    [/quote]


    Kad gledam NCAA na areni,covek pocne pricati o frizerima kosarkasa. $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

      Ja sam zakucao danas do pola 3, jbg gledalo se sinoc Boston - LAC skoro do kraja, cak sam se i ponadao da ih Clippers-i mogu dobiti. 7&@%q
      Pa dobro, GS i Minny pocinju sad, ko voli da gleda kosarku bez odbrane neka se ukljuci, mozda cu i ja nesto kasnije.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

        [quote author=T-Mac link=topic=3299.msg257314#msg257314 date=1298843940]
        E jebem ih u raspored, sad Knicks - Heat tek u 2, a bas bih gledao kako se kolju...
        [/quote]

        e jbm li ga mogli su bas da ih stave odmah posle OKC LAL... ovako osim Dalas - Toronto nista do tada (i to verovatno samo meni znacajna tekma) #%d*
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

          Brate kako je ovde KD pokazao da je daleko od velikog igraca, ne moze vola da pogodi u najvaznijim trenucima. Zakazao protiv Orlanda i sada protiv Lakers-a. #%d*


          Jednostavno covek je crna rupa, samo suta u napadu, danas ga je Artest pojeo.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3299.msg257319#msg257319 date=1298844073]

            Meni se bas gleda Minny - Golden State %&ES7 ,ali ne znam da li cu moci,mora se rano ustati,a jutros sam ustao oko 9.



            Kad gledam NCAA na areni,covek pocne pricati o frizerima kosarkasa. $#^%RT
            [/quote]ma nema sta tu da se gleda, dobija gs lagano I#^@8 $#^%RT

            Comment


            • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

              [quote author=D-Wade link=topic=3299.msg257327#msg257327 date=1298844192]
              Brate kako je ovde KD daleko od velikog igraca, ne moze vola da pogodi u najvaznijim trenucima. Zakazao protiv Orlanda i sada protiv Lakers-a. #%d*


              Jednostavno covek je crna rupa, samo suta u napadu, danas ga je Artest pojeo.
              [/quote]
              Nemoj bas tako, pogodio je protiv Knicks-a fadeaway trojku za pobedu. @(*6sd$%
              Jbg, ne mozes gledati da li je neki igrac clutch samo u zadnjim napadima, treba i u zadnja 2 minuta drzati svoju ekipu, ne samo kad je sut za pobedu/produzetak. @(*6sd$%
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                [quote author=D-Wade link=topic=3299.msg257327#msg257327 date=1298844192]
                Brate kako je ovde KD pokazao da je daleko od velikog igraca, ne moze vola da pogodi u najvaznijim trenucima. Zakazao protiv Orlanda i sada protiv Lakers-a. #%d*


                Jednostavno covek je crna rupa, samo suta u napadu, danas ga je Artest pojeo.
                [/quote]
                PA DA SECAS SE da smo raspravljali o poredenju igre Westbrooka kako je napredovao i Duranta zaista ako misli da bude jedan od najboljih sto svi misle da moze
                morace da napreduje u svim aspektima njegove igre , samo suta i $%&5qw7 $%&5qw7
                GIFSoup

                Comment


                • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                  Ma ne mislim ja na to sto je promasio, jednostavno forsira i kada ga ne ide, nece da ukljuci saigrace. Jesam preterao, ali mora malo vise timski da igra. Svaka mu cast sto je pogodio protiv Knicks-a, ali ne sviđa mi se kako igra u nekim momentima tekme, ali to sam samo ja. $#^%RT
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                    [quote author=T-Mac link=topic=3299.msg257324#msg257324 date=1298844170]
                    Ja sam zakucao danas do pola 3, jbg gledalo se sinoc Boston - LAC skoro do kraja, cak sam se i ponadao da ih Clippers-i mogu dobiti. 7&@%q
                    Pa dobro, GS i Minny pocinju sad, ko voli da gleda kosarku bez odbrane neka se ukljuci, mozda cu i ja nesto kasnije.
                    [/quote]


                    Ne gledam ni ja zbog toga sto se ne igra odbrana,jbg. GS mi je posle Lakersa najjaci tim. l5'%9
                    Sto dovodi do zakljucka da volim timove sa zuto-plavo-belim dresovima. $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                      Ipak KD ima samo 21 godinu,nije jos uvek veliki igrac,ali ima vremena da ispravi greske i bice veliki &+I}\

                      Comment


                      • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                        Dorell poceo dobro,ali bez Ellisa i Currya. 7&@%q
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                          e evo gledam ovu tekmu gsw minesota ,slabo sam gledao gsw kakav je kvalitet igraca pod kosem u gsw slabo jeli (%fsd%&j
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                            Jeste slabo,vise sam ocekivao od Lee-a,a Biedrins igra onoliko koliko sam i ocekivao.Bio je jedno vreme i povredjen.


                            Kako igra Wright,kako sam ga samo ubo na fanatsy-u,a bio mi je tek 8-9 pik. &8@^J &8@^J &8@^J
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                              Cleveland sad kad je kompletan pokazuje koliko moze. &8@^J &8@^J &8@^J
                              Doduse relativno kompletan jer nema Baron-a, ali mislim da nemaju vise nijednog povredjenog igraca. 20-10 protiv Philly-a, odlican start!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Re: Week 18 (21. February - 27. February)

                                Igra Hickson doktorski, samo tako nastavi majstore. &8@^J &8@^J &8@^J


                                Wright je najbolji prijatelj Wade-a, nije ni cudo sto je tako dobar. $8#a $%&5@$A
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X