Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Juan Martin del Potro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Nesto nisam siguran da ovaj Jeti prica ovako dobro engleski, no ajde... Danas je trebao da izuje Rafu iz patika. Pretukao bi ga tako, da bi se Rafa opet uhvatio za koljena, pozvao par MTO-a i "herojski" izgubio.

    Comment


    • #92
      Del Potrov tviter:
      Los resultados de mis estudios dieron un desgarro en la cadera. Ya comence la rehabilitacion y hare todo lo posible para estar en Paris
      Nadam se da ce se oporaviti do RG...

      Comment


      • #93
        Originally posted by majabl View Post
        Del Potrov tviter:


        Nadam se da ce se oporaviti do RG...
        I ja isto u sjajnoj je formi steta bi bila da ga opet sputavaju neke povrede. Mislim da je i njemu muka vise od toga verovatno..

        Comment


        • #94
          Igraće 100%, malo pauzira sad, ugurao se među 32, ispunio cilj pred RG

          Comment


          • #95
            Originally posted by notorious View Post
            Igraće 100%, malo pauzira sad, ugurao se među 32, ispunio cilj pred RG
            Samo on nek on nastavi da igra ovako i brzo ce i on u top 10.. ;)

            Comment


            • #96
              http://www.atpworldtour.com/News/Ten...nd-Garros.aspx

              Ipak ovo deluje ozbiljnije...dosta je oshtetio mishic,i pitanje jue da li ce moci na RG...
              Ako se povrede nastave,dzhaba mu tih top 10...
              Shteta shto moda da se zlopati sa svojom kurpulencijom...
              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

              Comment


              • #97
                Ogroman je,ako izgubi na masi gubi onu snagu u udarcu,a vidjeli smo da onda ne moze nista najboljima...
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Delpo jos uvijek nije otkazao ucesce na RG. Nada se da ce biti spreman.

                  Juan Martin Del Potro hopes to play Roland Garros, but says at a press conference in Buenos Aires that he won’t make a decision until next week. The Argentine suffered an 8-millimeter tear in his left rectus, which is close to his hip, while playing in Madrid.
                  "I want to go to Paris," he said. "Every day I feel better, but I need time. Next week I will decide if I can go Roland Garros. The idea is to play, but I do not want to aggravate the injury. My goal is the second part of the year."
                  http://www.tennis.com/articles/templ...11900&zoneid=6

                  Juan Martin del Potro said at a press conference today he’s still working hard to prepare for Roland Garros and hopes to not miss the Paris Grand Slam, despite suffering a muscle tear in the Madrid Masters.
                  “Every day that goes by I feel better,” del Potro told Argentine press. “I will do tests to see if I can play and have a good tournament, but I do not want to rush.”
                  Del Potro also said his main goal for the second half of the year is not to focus on his ranking.
                  “I have to think back to my level and not in that position I occupy in the ATP rankings. It is not among my priorities quickly return to Top 10,” he said.
                  I ja se nadam i drzim palceve da se sto prije oporavi...
                  I drago mi je sto tako razmislja - i kad je u pitanju povrjeda, a i kad je u pitanju ranking.

                  Comment


                  • #99
                    Dobro bi bilo da Delpo igra RG.Sa njim ce taj turnir biti mnogo bolji,on ce biti favorit iz sjenke.

                    Comment


                    • Originally posted by Fedex ba View Post
                      Dobro bi bilo da Delpo igra RG.Sa njim ce taj turnir biti mnogo bolji,on ce biti favorit iz sjenke.
                      Tacno tako, a i u dobroj je formi. Nadam se da ce igrati na R.G.-eu

                      Comment


                      • Delpo je prije odrzao konferenciju za novinare Visa (jer mu je to sponzor), pricao o svemu i svacemu, imedju ostalog i o povrjedi i nastupu na RG, kao i o DC.

                        Rekao je da njegov nastup na RG zavisi od rezultata pretraga i onoga sto ce mu savjetovati doktori, da ce slijediti njihova uputstva i da ce ici samo ukoliko bude 100 spreman, bez ikakvog straha ili sumnje, u protivnom se nece glupirati. Ukratko -
                        No voy a cometer locuras por ir a jugar el torneo, esa es mi decisión para ahora y para toda la temporada.
                        Sto se DC-a tice, rekao je da ce, ako bude spreman (tj. ako ne bude imao problema sa povrjedom) nastupati za Argentinu u svim mecevima, kao i da je u normalnim odnosima sa selektorom.
                        Lo que más quiero, hoy, es recuperarme de mi lesión. Si lo hago, voy a salir a representar al país de nuevo, voy a estar en todos los torneos representando a la Argentina.
                        Ovo je link, pa ko zeli da pogleda i ko zna spanski...
                        http://www.youtube.com/watch?v=LHHMc...eature=related

                        Comment


                        • Ako DelPo ne bude igrao na RG,nekako ce mi bit mrzno da gledam turnir...Bolje je sa njim...Mnogo bolje
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Evo mu je oprema za RG Meni se bas svidja
                            http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4211002_n.jpg
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment




                            • Lijepo su ga opisali ovi iz Vise.

                              Comment


                              • Bilo bi lepo da Del Potro igra na RG. Onda je moguc susret njega i Nadala na sljaci.

                                Comment

                                Working...
                                X