Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Juan Martin del Potro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam zaista previse uzbudjen zbog njegovog povratka. I ubedjen sam da nije bilo ovih povreda i operacija da bi pao jos koji GS.
    link

    Comment


    • Kraj balade za Del Pa u Delray Beach-u. Poraz od Sema Kverija u SF.
      Ipak to je novih 90 bodova.
      Ima puno toga da popravi, ali ne možemo biti nezadovoljni prikazanim, s' obzirom na to koliko dugo nije igrao.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ja zadovoljan Idemo dalje, i sam je rekao da mora dosta popraviti i raditi na BH.
        link

        Comment


        • Del Po od 6:30 po našem vremenu počinje turnir u Indian Wells-u. Srećno

          EDIT: Dobar meč, ima tu još štošta da se popravi ali za početak može i ovako. Prva pobeda na mastersima još od 2013e godine.

          Last edited by Marija81; 11-03-16, 06:40.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Del Po potvrdio učešće u Majamiju. Na žalost u IW je izgubio već u R2 od Berdiha.

            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Del Po dobio pozivnicu za Monte Carlo i najverovatnije ga igra

              http://www.tennis.com/pro-game/2016/.../#.VwEaVayyNBk
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Dzaba kad je i sam reko da verovatno zglob nikad nece skroz da se oporavi ,i da su mu samo rekli da ce moci da igra tenis , ne i da pobedjuje

                Comment


                • Naleteh na ovaj video, ne znam da li je već bio postavljan, posebno zanimljiv deo je iz meča sa Rohusom


                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Mesec dana niko ni reč o jednom od omiljenih.
                    Del Po posle duže pauze igra na šljaci.
                    Prošle nedelje Minhen do qf,a danas je odlično startovao i Madrid pobedom na Dominikom Timom.
                    Servisi i FH standardno dobri, počeo je i BH da udara mnogo bolje. Samo da se opusti i igra bez pritiska, a ovo danas je definitivno najveća pobeda u ovoj godini i nadam se da će ih biti još puno, jer sada svaki bod znači.
                    P.S. Dobra stvar je što je za Madrid iskoristio zaštićeni renking, jer ne mora da čeka WC organizatora ili da igra kvalifikacije. Što sve daje nadu da je ovo definitivno povratak na veliku scenu
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Koliko Delpo jos ima PR?... Koliko je od ovih 5 turnira dobio wc, a koliko je koristio zasticeni renking?

                      Comment


                      • Originally posted by luka View Post
                        Koliko Delpo jos ima PR?... Koliko je od ovih 5 turnira dobio wc, a koliko je koristio zasticeni renking?
                        Nisam sigurna, čini mi se da je ( ako dobro ispratih ) ovo prvi turnir koji je odigrao sa PR, što ostavlja " lufta" za još 8 turnira, pa će valjda postupiti pametno i manje turnire igrati sa WC, a " velike" sa PR. Šteta za Madrid, možda je mogao i preko Sock-a ali i ovako je ok. Ipak povratak zahteva vreme
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Nisam sigurna, čini mi se da je ( ako dobro ispratih ) ovo prvi turnir koji je odigrao sa PR, što ostavlja " lufta" za još 8 turnira, pa će valjda postupiti pametno i manje turnire igrati sa WC, a " velike" sa PR. Šteta za Madrid, možda je mogao i preko Sock-a ali i ovako je ok. Ipak povratak zahteva vreme
                          Ma samo da je zdrav i da pocne udarati dvorucni BH bez ikakvog straha... Nije rezultatski toliko vazna ova sezona, ukoliko je potrebno vrijeme da se on psihicki oporavi od ovih trauma sa ozljedama. Samo se nadam, da je ovaj slajs bio na "psihickoj" bazi

                          Comment


                          • Mislim da ce Del Potru mnogo lakse biti igrati na brzim podlogama , nego sto je to trenutno slucaj sa sljakom. Misljena sam da ce dobro odigrati na Vimbldonu.

                            Comment


                            • Delpo nece igrati RG

                              Del Potro announced Thursday that he's feeling great but that his comeback will best be served by missing the season's clay-court Grand Slam.
                              “We decided that the smartest move is to start my preparation for the grass season,” del Potro said on social media. “The list of tournaments is yet to be confirmed, but I hope to play as much as possible.”
                              link

                              Comment


                              • Čemu smajli?

                                Comment

                                Working...
                                X