Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Juan Martin del Potro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I posle se neki pitaju zašto je jedan od najomiljenijih. Čovek iz koga zrači dobrota- prosto je...

    Del Po skoro nikada ne priča o tome, mislim da je samo jednom u nekom intervjuu pomenuo, da puno pomaže organizacije koje se trude da poprave život osobama sa intelektualnim poteškoćama u Argentini. Takođe je tada pomenuo da onaj pogled u nebo posle pobede, kada se prekrsti upućuje sestri koja ga "odozgo čuva" . Pokušaću baš da pronađem to i postavim ovde.

    EDITa ne pišem novi post, evo linka pa pročitajte , mada nije to onaj intervju koji htedoh da postavim, ne mogu da ga nadjem.

    http://www.tennisnow.com/News/10-Thi...tin-Del-P.aspx
    Last edited by Marija81; 17-02-16, 18:13.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Koliko mi je drago sto se vratio, nekada jedan od najvecih talenata svetskog tenisa, steta za povrede tolike. Samo napred Delpo!

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        I posle se neki pitaju zašto je jedan od najomiljenijih. Čovek iz koga zrači dobrota- prosto je...
        Zar nije Novak rekao da Delpo najviše liči na zloću?
        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Novak GO! View Post
          Zar nije Novak rekao da Delpo najviše liči na zloću?
          Ne znam za to. Sem ako je to bila neka njihova interna šala. Možda posle onog Vimbldona 2013(čini mi se) i sitnih šala na meču , pa u kontekstu "vragolan"...
          Ali kao drugo Novak to za ozbiljno nikada i ni za kog ne bi rekao, pa sve i da je taj neko najgora osoba na svetu, a pogotovo ne za Del Potra sa kojim je baš dobar.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Jeste rekao, u nekom intervjuu sa gomilom blic pitanja i to nakon što je dobrano promislio, a inkriminišuće pitanje je otprilike bilo "ko od igrača izgleda kao najveći zloća". I mnogi su omašili loptu, pa su branili Delpa da nije zao iako to Novak naravno nije rekao, a ono što je rekao stoji, da Delpo podseća na mlađanog Lemoni Sniketa...
            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

            sigpic

            Comment


            • Aj ako nadješ to postavi, baš da vidimo o čemu se radi.

              Del Po noćas od 2 rotiv kvalifikanta Smita. Držimo fige, žreb se lepo otvara, a mi idemo korak po korak, meč po meč. I kada se vraćao posle prve povrede , prvi turnir koji je igrao bio je baš Delray.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Prilično sam siguran u svoje sećanje, dakle bilo je kako sam rekao. Nemoguće da sam jedini ovde kojem je to ostalo u pamćenju.. To je bilo 2012/2013, nije baš lako naći jer kad spojiš u guglu djoković i villain dobiješ milion drugačijih rezultata.
                I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                sigpic

                Comment


                • Ne sumnjam ja u tvoje sećanje, samo možda si pogrešno protumačio. Da je to rekao bilo ko za Djokovića, moglo bi se i prihvatiti jer zaista Novak je taj ("zloćko" ili "negativac" u žargonu) koji uvek pobedi favorita publike. Zato si možda protumačio pogrešno. Možda je Del Po to rekao za Novaka.
                  U svakom slučaju važno je da se Del Po vratio i da u budućnosti zaigra dobro kako sam reče na "početku karijere" iliti u drugoj karijeri, kao da je ono pre 2014e izbrisao i kreće od nule, tj. sa 1041 pozicije ATP liste.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Moze se reci da Delpova karijera ulazi u treću fazu,prva faza je bila najuspesnija i trajala de od početka njegove karijere pa do kraja 2009.(Ima Gs,finale Wtf,Sf Rg,QF Ao),druga faza,manje uspesna rezultatski,iako ne i igrački, počela je njegovim povratkom na teren posle prve povrede 2011(s tim da je ta godina bila uglavnom posvećena vraćanjem forme i nije postigao bitnije rezultate),i trajala je do kraja 2013(Sf Wim,QF Rg,QF Uso,Qf Ao,bronza na OI,nekoliko finala mastersa),posle toga bio je jedan neuspesan pokušaj da se vrati na teren početkom 2015,medjutim to se ne moze nazvati nekim pravim povratkom,zato se sada nadam da će se Delpo vratiti i ponoviti bar pola od toga sto je uradio u drugoj fazii,jer se od njega u ovom trenutku ne moze vise očekivati,za početak nek pobedi nekoliko malih mečeva i turnira u ovoj godini pa ćemo videti sta ćemo dalje posle toga,sve u svemu tenis je dobio povratkom ovog momka na tur,ostaje samo da mu poželimo da ga ne pogodi još neka povreda do kraja karijere,Dobrodošao Nazad Delpo

                    Comment


                    • To je to, uz malo nesigurnosti pišemo drugu pobedu, uz osmeh...

                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment




                      • Comment


                        • Ne znam... Valjda dugo nije igrao pa mi dok igra izgleda bas drugacije.
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Ako misliš fizički mršaviji je
                            Šalu na stranu.
                            Svi smo se odvikli od toga da ga gledamo na terenu, pa sam kada je igrao prvi meč imala utisak kao da ga gledam prvi put na terenu i sve je izgledalo drugačije.A onda je došao i drugi meč i shvatim da i jeste drugačiji. Servis je drugačiji, dosta obilazi lopticu da se namesti za FH, koristi dosta BH slajsa, čini mi se da je i Fh jači i precizniji.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Cini mi se da je FH slabiji, ali je dosta precizniji i dobro ga kontrolise?

                              Izbacice on ovaj slajs uskoro, dok en povrati samopouzdanje u BH, sigurno.
                              link

                              Comment


                              • A evo šta je dobio od organizatora posle i intervjua na terenu
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X