Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Juan Martin del Potro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ujutru od 5:30h protiv nepredvidivog Fonjinija.Očekivanja? Kod mene jako visoka.Mislim da može do pobede.Probio je led,nema tog pritiska kao pri prvom nastupu,nadam se.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Bas se vidi kako sa strahom udara BH.
      Ali zato je FH ostao cudoviste
      Ajde do titule!

      Comment


      • Ako neko naidje na duze highlightse neka postavi

        Comment


        • Ujutru u isto vreme protiv Kukuškina.Kasnije ću postaviti link za press konferenciju posle meča.BH udara sa strahom,ali kada je pred kraj odradio onaj BH ritern,mislim da je shvatio da je sve u stvari u glavi.A Fabio ga je baš malretirao u 1 setu,jako puno lopti mu je slao na BH.Ali ipak je Delpo uspeo https://www.youtube.com/watch?v=HMxo-rq7U1g
          Last edited by Marija81; 14-01-15, 14:44.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Drago mi je sto se Delpo vratio, nadam se da ce ga povrede zaobici i da ce u buducnosti igrati bey pauza zbog povreda

            Cestitke za pobedu, napred Delpo, zelim ti srecu
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • https://www.facebook.com/24529144885...type=1&theater posle prvog meča...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Fino igra Delpo, moze on i do titule ovdje. Znacilo bi mu mnogo. Valjda ce ovo biti kraj sto se tice tezih povreda, odradio je i jednu i drugu ruku, valjda je to to
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Delpov treći zvaničan meč nakon operacije potvrdio je strahovanja da oporavak nije išao željenim tokom. Evidentan problem pri udaranju bekhendom čak eskalira kako meč postaje fizički zahtevniji. Razlog za forsiranje bekhend slajsa može ležati u sasvim normalnom i očekivanom strahu od obnavljanja povrede. Zlo bi bilo ako povreda nije u potpunosti sanirana, odnosno da operacija nije uspela u punoj meri. To bi zaista bila velika šteta jer to onda implicira upit nad daljim nastavkom karijere. Delpo bez bekhenda nije Delpo na koga smo navikli i u situaciji kada ne može da trpi pritisak po bekhendu on bi bio prinuđen da velikim delom izmeni dosadašnji način igre. Prvo bi morao dodatno da poboljša servis iako na istom ima za jotu pomak nabolje od ranije prezentovanog kao i igru na mreži uz adekvatnije kretanje i poboljšanu anticipaciju. Iskreno, takvog Delpa ne bih želeo da vidim zato ostaje nada da je u pitanju samo strah i ništa drugo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sve je u glavi,mislim da je u pitanju samo strah(bar se nadam).Čak i na konferencijama za novinare previše priče o zglobu,što mi ukazuje na to da mu je to,i svesno i nesvesno,najveći problem.Juče je imao par,baš dobrih BH protiv Fonjinija,ali u situacijama kada je bio prinudjen da ga odigra,i kada nema peviše vremena da misli,šta i kako.Mislim da ćemo na AO videti kako stoje stvari,ipak je ovo danas bio tek treći meč od povratka posle godinu dana.Po cenu da "zvučim"sujeverno,možda baš na AO i treba da se zatvori krug jer tu su i počeli prvi problemi sa zglobom.A pre Indian Velsa se ne nadam nekoj previše dobroj igri.Potrebni su mu mečevi,ali i vreme da se navikne ponovo na sve,i ceo "cirkus".
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ma dobro,normalno je da se plasi nove povrede koja bi ga skoro sigurno penzionisala prerano,i jednostavno razumem ga.Trebace mu jedno 1-2 meseca da se oslobodi tog straha i onda ce krenuti igre iz njegvih najboljih dana.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Tek su prvi mecevi, Serena kad se vratila na teren posle one operacije od straha prvih nedelju dana nije znala ni kako se trci niti da udari lopticu kako treba.. Ima vremena.

                        Comment


                        • Delpo protiv Janoviča R1 AO,žreb mu je baš ali možda nas iznenadi.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Dobice Delpo Janovica, velika je to budalica da bi znao da iskoristi situaciju i dobije ovakvog Delpa Nema on strpljenja za to. Nisam gledao zrijeb pa ne znam, ko su potencijalni protivnici nakon Janovica?
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Monfis.Evo link http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/ms/r1s1.html
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Delpo se povukao sa AO zbog bola u levom zglobu.http://espn.go.com/tennis/aus15/stor...ustralian-open
                                Last edited by Marija81; 18-01-15, 01:49.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X