Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Juan Martin del Potro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije valjda da i Delpo nece igrati u MC? Evo ja sad prelazim u Gaskeov tabor, sve dok i on ne ispadne pa posle cu da vidim sta cu. A do Madrida ima jos samo 44. dana
    Odero, si potero: si non, invitus amabo.
    Aut viam inveniam, aut faciam.

    Comment


    • Već kada je u Rimu...

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ubi se njegov "navijač" Ivan da napiše koju .. ali je zato kod drugih svakodnevno...
        Nije meni teško, pogotovu što je u našem delu žreba... hoće li se sastati?



        Spoiler
        Last edited by miloolja; 25-06-13, 20:26.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sta je ovo prozivanje ovuda?
          Gledao sam danas mec naravno, ali valjda ste do sada skontali da ne pisem u live temi...
          Delpo ima solidan zrijeb, i da, za vas bi sigurno bolje bilo da se ne sastanu (Delpo i Novak)



          Evo nakupio sam skoro 5000 postova, moram sada da omalim malo.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Kakva je legenda Delpo.

            Na samom pocetku meca horror situacija, 15-40 za Delpa i onda onaj pad i povreda koljena. Rece Delpo da je bio veoma blizu odluke da preda mec (a to su svi ocekivali). Medjutim ipak nastavlja, i sreca u nesreci je sto je morao da igra maksimalo agresivno, sto je podiglo nivo adrenalina i to je uz tablete potpuno ublazilo bol.
            Odigrao je mec godine vjerovatno, igra (a posebno fh) je podsjetila na onu iz 2009. godine. Servis odlican danas.

            Ko nije gledao mec, moja preporuka je da pogleda highlights. Ona dva poslednja poena u mecu treba obavezno vidjeti, kakva dva fh winnera je raspalio, nevjerovatno.
            I jos jedna stvar, valjda je sada svima jasno da je sramota porediti Berdycha, Tsongu i Ferrera sa njim. Razlozi su ocigledni.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Svaka cast Delpo...valjda ima snage i za 1/2...iako su sanse za prolazak dalje bas minimalne...bilo bi lijepo da ode do kraja

              Comment


              • Delpo svaka cast, spasio je turnir
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Al su ga zamotali valjda ce imati snage za 1/2

                  Comment


                  • Kakvo srce ima ovaj momak, nevjerovatno!!!

                    Comment


                    • Ne navijam za coveka, al razmisljam da pocnem, od apsolutnog miljenika foruma napravili su psihopatu. Danas popodne mi se smucio tenis.
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Pratio sam ga kad je smarao samo sa osnovne zajedno sa Cilicem kao novajlija, uvijek navijao za njega, bio mi je simpatican. Pa je od 2009. postao novi igrac, covjek nije nista mogao najboljima, ali od 2009. je sve promijenio, postao konkurentan, pravi broj 5, kao nagrada stigao je i Slam. Potom duga povreda, pad na ispod 200. mjesta ATP liste, ja i mozda jos nekoliko odavde smo pratili njegov povratak, vracanje na staro.
                        Za svo to vrijeme bio je najveci fer plej na touru, mnogi su mu zamjerali sto se krece kao prebijena macka izmedju poena ali trci kao lud tokom istih, no to je njegovo, uvijek je bio takav, zna to svako ko ga prati 5-6 godina. Posle Djokovica bio mi je najmiliji od svih momaka iz vrha.
                        Ja ovog momka ove godine ne poznajem, ovo nije on. Jednog navijaca ima manje. Ali koga briga.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da je igrao protiv nekog drugog a ne protiv Djokovica, i tebe bi bilo bas briga ;)
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Nije tacno, imas moje postove tokom W teme, da ne ides dalje od toga.
                            sigpic

                            Comment


                            • Delpo je car! Kako bilo ko, i mladjano i cetvoronozno moze da ne voli ovakvog coveka?

                              delpo.jpg
                              Last edited by Big Nole; 05-07-13, 18:13.

                              Comment


                              • Odličan Delpo, ali stvarno odličan, a i očekivala sam da će takav biti...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X