Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fed Cup...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Ana!!! Ajde!!!

    Comment


    • Kako je neće prvi.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ih bre

        A samo da je vezala servis-dva

        No sad bi novi brejk bio najslađi

        Comment


        • A morala je na kraju sve da upropasti. Servirala za meč i dozvoli 0:40...ebi ga. Ne bi me čudilo da sada padne, a još jako fizički zahtevan meč.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Earth samo 6 vezanih postova si napisao

            Mijaljevic tata zvani baksuz
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Samo da završi ovo u drugom setu, bojim se da neće imati snage za treći.

              Samo 6?


              Jao bre!!!
              Last edited by wanderer; 21-04-13, 12:10.

              Comment


              • HALELUJA!!!!

                Odličan meč za Anu, ali odličan!

                Evo i statistike meča:

                http://live.fedcup.com/livescore.asp...019091&lang=en

                Kerber iskoristila 2 od 18 brejk lopti! Forhend vineri 31-14 u korist Ane, odnosno 42-26 ukupno!
                Last edited by wanderer; 21-04-13, 12:30.

                Comment


                • Kirilenko dobila prvi set protiv Cibulkove, Ruskinje su na velikom iskušenju.



                  Flipkens dobila prvi set protiv Radwanske

                  Ipak će Poljakinje i dalje biti favoriti. Verovatno će Ula dobiti Van Uytvanck, a sestre su bolji dubl od bilo koje belgijske kombinacije. No, ne mora da znači
                  Bouchard dovela Kanadu u vođstvo, Bartoli na korak od istog.

                  Španija se vratila u Svetsku grupu. Juče nisu igrani mečevi u Švajcarskoj zbog lošeg vremena.


                  Što se tiče plej-ofa za Svetsku grupu 2, Bouchard dovela Kanadu u vođstvo,

                  Comment


                  • Anci

                    Mec je bio bas dobar, ukljucila sam se negde od 3:3 u 1. setu, bilo je dosta vrhunskih poena, a ne secam se kad je Ana igrala ovako dobro bitne poene
                    Postojala je velika opasnost da izgubimo, posto je onaj baksuz od Mijaljevica morao da jinxuje svaku put kad je Ana spasavala brejk lopte
                    sad kad bi jos Boka iznenadila, to bi bilo super

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Bravo Ana

                      Posle dugo vremena je dobial mec protiv teniserke iz TOP 10 i donela nam vaznu pobedu , sada nam treba jos samo jedan pobeda i valjda ce je doneti Bojana protiv Mone Bartel . Napred Bojana , idemo do pobede , i ne bi valjalo da se igra dubl jer mislim da smo tu ipak slabiji za nijansu od Nemica .

                      Comment


                      • Odlično, odlično na kraju. Uplašila sam se više od nje izgleda.
                        A i odlično je odigrala ceo meč, ako izuzmemo onaj početak. Borila se, stalo joj je (videlo se to na terenu), što je veliki plus, da ne kažem pomak... da je ne ureknem.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Upravo to me je iznenadilo. Dugo je držala konstantnost i odlična igra na brejk loptama! Davno nije odigrala ovakav meč.


                          Boka nastavlja gde je juče stala

                          Comment


                          • Bravo Ana
                            Ajde Boko,mozes ti,borac si
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Dok u Monte Karlu odzvanja srpska himna najavljujući početak sezone šljake za najvećeg srpskog tenisera ikada, pod krovom Porsche Arene u Štutgartu Srpkinje biju izgleda izgubljenu bitku. Kao i što sam pretpostavio, susret Srbije i Nemačke je bio pun preokreta, lepih poena, očajnih trenutaka s obe strane, ispunjen timskim duhom i burnom atmosferom na tribinama. Imala je Bojana brejk šanse u trećem setu, nije ih iskoristila. Mona svoju jednu jeste i to joj je bilo dovoljno da uvede duel u meč dublova gde su, doduše, Nemice u startu veliki favoriti budući da imaju 19. igračicu sveta u dublovima i lepu Sabine, finalistkinju Wimbledona 2011.

                              Teško će se Vesna i Aleksandra izvući.
                              Tražićemo šansu sledeće godine. Ali sam prezadovoljan igrama Ane, pa i Bojane. Trudila se ali nije išlo. Evo, Kanada eliminsala Ukrajinu, možda se opet ukrstimo s njima kao pre dve godine

                              Comment


                              • To je to. Sad se samo nadam da nećemo izvući Poljsku, ionako ne volim sestre Radwanske

                                Potencijalni rivali su: Poljska, Kanada, Francuska, Velika Britanija
                                Last edited by wanderer; 21-04-13, 16:55.

                                Comment

                                Working...
                                X