Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fed Cup...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taman kad sam se ponadao da moze Bojana do prvog seta , kada je vratila brejk ona je dozvolial Andji da uzme ponovo brejk i zavrsi prvi set sa svojim servisom . Sada mora Bojana da zaigra puno bolje da bi mogla da se nada preokretu .

    Comment


    • Estonija od ubedljivog favorita do tima koji je ispao iz Grupe 2 Evroafričke zone Njima se pridružila i Grčka.
      Nažalost Crna Gora ostaje i sledeće godine u istom rangu. Letonke su povele nakon pobede Ostapenko (1997 god) nad Veselinović, potom je Danka izjednačila ali je u dublu s Krstajić izgubila 6-2, 4-6, 4-6 od kombinacije Ostapenko/Marcinkevica. Tunižanke takođe izborile plasman u Grupu 1 za 2014. godinu.

      Comment


      • @earthSRB , u kom rangu su Hrvatska , Slovenija , BiH i Makedonija

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post
          @earthSRB , u kom rangu su Hrvatska , Slovenija , BiH i Makedonija
          Hrvatska se u februaru borila u meču s Poljskom za plej-of Svetske grupe 2 i evo sada Poljakinje igraju meč s Belgijom. Ali naredne bi trebalo da uđu u Svetsku grupu 2 i vala sa Vekić i Konjuh, Tomljanović takođe, haraće. Slovenija je kao i Hrvatska u Grupi 1 Evroafričke zone, a Bosna je ispala ove godine iz iste grupe od Luksemburga.
          Makedonije nema na mapi

          Comment


          • Nazalost Bojana izgubial od Andje , ostaje da sutra pokusa Ana da dobije Andju pa sta bude posle bice .

            Comment


            • Rusija-Slovačka 0-2. Ovome se nisam nadao

              Comment


              • Rezultati plej-ofa Svetske grupe 2:

                Belgija-Poljska 1-1
                Francuska-Kazahstan 1-1
                Argentina-Velika Britanija 1-1
                Ukrajina-Kanada 1-1

                Gotovo očekivani rezultati. Flipkens je donela izjednačenje Belgiji a ukoliko savlada Agnješku, a može budući da se igra na šljaci, biće zanimljivo. Sa Švedovom se nikad ne zna, februara izgubila od Luksike Kumkhum (Tajland) sad je preokrenula protiv Cornet... Da Francuskinjama nije Bartoli, bilo bi gusto.
                Britanke su poslednji put igrale 1993 u nekoj od najjačih grupa. Prošle godine izgubile u plej-ofu od Švedske za WG2. Sada su u lepoj prilici da se domognu višeg ranga.

                A Svitolina drugi put zaredom u seniorskoj konkurenciji pobedila Bouchard. Da nije Fichman pobedila Lesju, vratila bi se Kanada povijenog repa, ovako još imaju šansi.

                Comment


                • Bojana nije uspelaponadala sam se da moze u prvom setu,ali prejaka je svabica za nju bila.Nista jos nije gotovo,jos se igra
                  Drago mi je kad sam videla Jecu,lepo od nje sto je bila s timom,ipak je ona dala puno nasoj reprezentaciji i to se ne sme zaboraviti
                  Idemo devojke,hrabro,nista jos nije izgubljeno
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Od polovine seta Ana dosta bolja. Biće teško i u drugom setu, ali može Ana.

                    Comment


                    • Kako lepo igra na momente Ana!

                      Comment


                      • Da ih ne ureknem, dobar meč igraju.

                        Comment


                        • Ana!

                          Odličan meč. Sad kad bi pritisla Nemicu....
                          Last edited by wanderer; 21-04-13, 11:46.

                          Comment


                          • 5-3! Brejk za Anu i servira za vođstvo Srbije!!!! Samo da ne uprska

                            Comment


                            • Tačno sam znao

                              Comment


                              • Mora na kraju da se igra sa našim živcima.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X