Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fed Cup...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • znaci ipak se nasledjuje to sto su igrale Jugoslavija-Cehoslovacka?
    cudno mi je da se ne odredi domacinstvo do kraja vec pri zrebu...ma samo neka pobede pa neka igraju gde hoce

    sad sam pogledao...igrale su Spanija-Jugoslavija u Spaniji, pa su sad opet igrale Spanija-Srbija tamo...znaci da verovatno ne vazi to ex-Yu nasledje
    Last edited by Z-A; 16-04-12, 13:09.

    Comment


    • Ja sam mislila da to vazi, posto smo mi nasledili Yu, koliko ja znam
      Ali taj Fed Cup je malo cudan, nije jednostavno kao u DC, one igraju i po onim grupama, tako da zaista ne znam kako se sve to odredjuje.

      Ali da mi prvo prodjemo u finale
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Slazem se
        Za sve Ruse ili one koji navijaju za iste, u slucaju da prodju u finale, gostovace u svakom slucaju

        Comment


        • Reprezentacija Crne Gore na turniru u Kairu u okviru druge grupe evro-africke zone pobijedila Finsku 3:0
          Vladica Babic je bila bolja od Leivo 2:6;7:6;7:6,Danka Kovinic je pobijedila Suomalainen 4:6;6:4;6:4
          Danka Kovinic i Danica Krstajic su i u dublu slavile,pobijedile su Hyoty i Laine 7:6;6:3
          U grupi su jos Juzna Afrika i Danska,igra se do subote.

          Last edited by Vladan; 18-04-12, 22:37.
          sigpic

          Comment



          • слабо се разумем у женске, да ли наше имају шансе са рускињама?
            sigpic

            Comment


            • Pa šanse bi svakako trebali da imamo. Zvonareva nece igrati zbog povrede ramena. Nznm sta nam je sa Ančicom, čujem da je ponovo singl, pa nznm kako to bas podnosi, nece joj ni biti trener tamo, a Jelena vodi novog probnog A Ruskinje su mozda malo vise paznje usmerile na frizure ovih dana



              Oba selektora su zabrinuta zbog podloge, evo citata:

              Shamil Tarpishchev
              I'm not happy with the surface. The difficulties came from the fact that it was put on ice. The clay crumbles. Today we have had a meeting, we'll invite experts to improve it somehow…From a professional point of view there were a lot of mistakes in the installation.
              Vranes
              I am extremely conserned about court in Moscow. In some places there are holes and court is very soft. I hope host will solve these problems ,so players could normally play

              Comment


              • Pale su i Dankinje

                Grage je dobila Vladicu 6:3;6:2 da bi onda Danka dobila Barbat 6:3;6:1,a na kraju je nas dubl Kovinic/Krstajic pobijedio dansku kombinaciju Ejdesgaard/Grage 6:4;6:4
                I da im je Karo igrala ne bi imale sto da traze

                Vladica '95. godiste,Danka '94.

                Sjutra za prvo mjesto sa Juznom Afrikom
                sigpic

                Comment


                • Malo slicica iz priprema za Fed cup





















                  Attached Files
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Bas nam devojke lepo izgledaju Nemice su mi super, imam osecaj da vlada jako pozitivna atmosfera u timu, jos da im je Sabine tu

                      Sad se nesto mislim, jel igrala Karolina ikad u Fed cupu i hoce li ona uopste ici na Olimpijadu?
                      One and only - Rafael Nadal

                      Dream it, and then make it happen!

                      Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                      Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                      Comment


                      • Igrala je prosle godine
                        Pobijedila Danilidou i Keothavong,izgubile oba meca i ispale iz prve grupe evro-africke zone.Nema s' kim da igra.
                        U singlu odigrala 19 meceva za reprezentaciju,14 pobjeda i 5 poraza,u dublu 9 meceva,3 pobjede i 6 poraza
                        sigpic

                        Comment


                        • Određeni su parovi, malo mi čudno da Kiri ne igra sutra

                          Fed Cup ‏

                          #RUSvSRB SF draw: Sat Pavlyuchenkova v Jankovic, Kuznetsova v Ivanovic, Sun reverse singles f/b dubs Kirilenko/Vesina v Krunic/Jovanovski
                          sigpic

                          Comment


                          • JJ nije dobil Pavlyuchenkovu, igrale su do sada 3 puta, a Ana vodi protiv Kuznetsove 6:2.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment




                            • Koliko je prelepa
                              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • Anastasia Pavlyuchenkova-Jelena Jankovic

                                h2h:3-0(sve na hardu)

                                Anastasija je ocjana ove sezone.Ima skor 3/8.Dobila je samo Hercog, Zakopalovu i Danilidu.
                                Gubila je od King 2 puta, Pervak, Halep i u poslednjem mecu od Petrove u Carlstonu.
                                Ona je na treningu juce u Moskvi povredila clanak, ali na prvi pogled nije nista ozbiljno.
                                Najbolji rezultat Anastasije na sljaci je 1/4 finale na Rolan Garosu prosle godine.
                                2006. je na debitantskom turniru na sljaci u profesinonalnom tenisu osvojila ITF Casale.
                                U Fed kupu ima skor 5/2, u singlu 3/1.

                                Jelena je solidna ove sezone.
                                Igrala je 1/4 finale Brizbejna, 4.kolo Australije, polufinale Dubaija, polufinale Kuala Lumpura i Kopenhagena.U Americi je bila ocajna i zabelezila je 3 poraza.
                                Jelena ima skor 32/12 u Fed kupu, u singlu 25/7.U singlu je dobila 12 od poslednjih 13 meceva.

                                Jelena uvek igra bolje u Fed kupu, nego na turnirima.I pored toga ona je u boljoj formi.Na stranu Anastasije ide h2h i domaca publika.
                                No, i pored tih prednosti, ja ocekujem pobedu Jelene.

                                Svetlana Kuznetsova-Ana Ivanovic

                                h2h:3-6

                                Kuznjecova je solidno startovala u ovoj godina sa polufinalom Ouklanda i 3.kolom Melburna.
                                U Dohi je igrala 1/4 finale, a onda jako lose.Izgubila je u 1.kolu Dubaija, 2. kolu Indijan Velsa i opet u prvom kolu Majamija.
                                Nije igrala neki turnir gotovo mesec dana.Ona je trenirala u Spaniji prosle nedelje i kaze da je to izgledalo odlicno i da je 100% fizicki spremna.
                                Ruski novinari su potencirali da im prica o svadji Jelene i Ane, ali Sveta se lepo izvukla.
                                Svetlana u Fed kupu ima skor 24/9, u singlu 18/7.

                                Ana Ivanovic igra u dobroj formi.Ovo joj je mozda najbolja od pretodne 4 godine.Bila je u 4.kolu Australje, cetvrtfinalu Dubaija,1/2 finalu Indijan Velsa koje je morala da preda Sarapovoj i 3.kolu Majmija.
                                Dobila je Skjavone, Kirilenko, Voznijaki, Bartoli, Hantuhovu i to joj je dosta podiglo samopouzdanje.
                                Ana je na sljaci prosle sezone bila ocajna.Izgubila je 3 od 4 meca.Dozvolila je poraze od Larson i Matek.
                                Dobila je jedino Petrovu, koja joj je predala.

                                Kuznjecova je 2 od 3 pobede protiv Ane ostvarila igrajuci za reprezentaciju u Fed i Hopman kupu.Sa druge strane Ana je dobila oba meca na sljaci.
                                Na stranu Svetlane ide domaca publika, dok je Anina prednost bolja forma.Obe nisu igrale dugo.Bice sigurno dosta zanimljiv mec, ali i ovde blagu prednostdajem nasoj teniserki.
                                U Fed kupu je igrala 20 puta, ima skor 14/6, a u singlu 11/4.
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X