Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zemo kad oces od mene.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Otvoren za pola 12, prijavljujte se.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Bice li nekog prijavljivanja posle pola 12, posto ne mogu da stignem za prvo?

        Comment


        • Bicu za stolom da mi neko para posalje

          Comment


          • Meni puca net svako malo, ne znam ocu li igrat', bolje ne
            sigpic

            Comment


            • Ja bi igrao kad bi mi neko poslao 1000

              Comment


              • Originally posted by Marko12310 View Post
                Ja bi igrao kad bi mi neko poslao 1000
                Udji na sto iznad...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Kontajte oko 1 ako budete hteli jos jedan turnir.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Ajde zakazi, da uzmem trecu u nizu
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Idi bre, koja pocetnicka sreca, da sam malo pametniji pa da sam vas odmah dobio Ja verovatno necu taj u 1
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Napravio Mekika novi, u pola 2, nek upada ko hoce.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Nece mene biti, odoh da polomim krevet.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Koliko para ulazete, ja imam oko hiljadu ? Ako treba vise, neka pozajmi neko da igramo u pola 2

                            Comment


                            • Treba 2100 , trebaju i patcevu pa nek neko udje i prebaci nemam ja dovoljno
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Usao sam na stol ako moze neko da mi posalje za da igram na turnir

                                Comment

                                Working...
                                X