Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Partija u 23:00,koliko ce nas igrati,ajde javljajte se.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Evo igramo Vaki i ja... Mada bolje pomeri bre to za 00:00, ne verujem da cu stici u 11!
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Nije problem,ajde Tmac otvori ti turnir u 00:00,da ja ne zajebem nesto ;)A ja cu nahvatati ljude.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • pozz ljudi,a gdje igrate to? jel to na face onaj free poker ili nesto novo imate

          Comment


          • Otvoren turnir za 00:15 veceras, ajde konacno da se skupimo i da napunimo 2-3 stola!
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Tesko da ce nas biti 18 ali trazite jbg ... Ja cu igrati sigurno ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Na pokerstars igramo,u prvom postu imate sve za prijavu,nije tesko.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Zelim da mi i mene date cipova veceras mozda igracu...

                  Comment


                  • Igram i ja ;) Znaci vcras u 00:15?
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • u 00:00 svi budite u onom iznad stolu da dobijete pare.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Sve vrvi od zainteresovanosti Jedva 3 prijavljena za sada

                        7 za sada prijavljenih
                        Last edited by Mr.M; 12-07-11, 21:45.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Ljudi dobio sam flush u boji nmg verovati ... Hahahah ... O Boze tj skalu u boji ... Nije Royal Flush ali umalo , od 6 do 10 u karo sam dobio i to 9 karo na riveru na all in na turniru , kakav potez , kakva sreca Boze ... Straight Flush
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Ljudi dobio sam flush u boji nmg verovati ... Hahahah ... O Boze tj skalu u boji ... Nije Royal Flush ali umalo , od 6 do 10 u karo sam dobio i to 9 karo na riveru na all in na turniru , kakav potez , kakva sreca Boze ... Straight Flush
                            Pusti ti to, nego jesi li uzeo neke pare.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Usao sam u final 7 na final table trenutno igramo ... 27 nas je pocelo , 2 sam po jacini , valjda cu zavrsiti za 25 minuta zbog SK Turnira
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Usao sam u final 7 na final table trenutno igramo ... 27 nas je pocelo , 2 sam po jacini , valjda cu zavrsiti za 25 minuta zbog SK Turnira
                                Koliko para nosi pobednik?
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X