Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde ulazite.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • igraj i ti manda , ovo ce trajati svega 20-ak minuta ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        igraj i ti manda , ovo ce trajati svega 20-ak minuta ;)
        ne veruje da ce trajati toliko dugo
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • O jbt sinoc govorili svi da ce doci veceras ;) ... 10 ih se bar javilo gde su sada LOL LOL , kako to ne volim ,
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Cuti i ja bi zaboravio da slucajno nisam video..
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • i ja cu igrati .. zelim da mi date cipove :d

              Comment


              • E ulazim i ja za 10min, cekajte me.
                sigpic

                Comment


                • Ma daj smesno ... Treba lepo napraviti turnir za 21 dan a staviti sada prijave i otvoriti ovde temu VELIKI SK POKER Turnir i skupit ce se za 1 mesec 40 ljudi i imamo pravi turnir a stavimo buy-in 5000 pa ko pobedi da lepo zaradi ;)

                  Tony za 5 minuta pocinje

                  Manda de pomeri turnir za 00:30 da i ovi stignu , sta te kosta
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by klimeasterix View Post
                    i ja cu igrati .. zelim da mi date cipove :d
                    ovo je moj drug .. dovodei sam ga .. manda jel mozes mu dati cipove da moze da se registrira ?
                    il pomesti turnir za 15 min ako mozes ?
                    Last edited by Niksa; 09-07-11, 23:03.
                    FORZA MILAN!!

                    Comment


                    • Ako Manda ovaj ne pomeri neka napravi novi u pola 1 taman ce mo svi zavrsiti pa da nas igra 10 ... Molim te Manda ... Mozes li dati nekome od nas Admina da organizuje turnire
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ma ja nisam glavni admin,ja sam pomocni,tmac je glavni,ja samo mogu turnir da naravim.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Dobru smo partiju zakuvali , de nam jos jedan turnir u recimo pola 2 zakazi ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Dobru smo partiju zakuvali , de nam jos jedan turnir u recimo pola 2 zakazi ;)
                            nista losa sreca danas savrsio sam zadniji nadam se da ce sutra biti bolje
                            FORZA MILAN!!

                            Comment


                            • Sutra zelim i ja da igram ))

                              Comment


                              • Ide u pola dva.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X