Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manda pomagaj! Kad kliknem double-click samo mi se pojavi prozor withdraw application, nece da mi se otvori novi prozor kako bih se registrovao za turnir. U cemu je problem?
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      [ATTACH=CONFIG]1439[/ATTACH]
      i meni mi ovako izlazi
      FORZA MILAN!!

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        Manda pomagaj! Kad kliknem double-click samo mi se pojavi prozor withdraw application, nece da mi se otvori novi prozor kako bih se registrovao za turnir. U cemu je problem?
        Uslikaj da vidim.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Ajde neka dodje ko ima da mu dam pare.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Ajde neka dodje ko ima da mu dam pare.
            pogledaj sliku sta je postavio Miko .. i meni tako izlazi
            FORZA MILAN!!

            Comment


            • Znam da je sitno, al` ne snalazim se sa ovim stvarima. U svakom slucaju, kad kliknem na sport klub izadje mi withdraw application

              Untitled.jpg
              Last edited by Ernesto; 08-07-11, 22:20.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • OOOLLLLLLEEEEEEEEEE za Miku i Niksu,nakon pola sata usli,svaka vama cast
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Kada si se rego,maloprije imam osjecaj,nije te tmac odobrio,cekaj 15do 12,pa ces onda,i dobices tada pare.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    OOOLLLLLLEEEEEEEEEE za Miku i Niksu,nakon pola sata usli,svaka vama cast
                    jedva
                    FORZA MILAN!!

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Kada si se rego,maloprije imam osjecaj,nije te tmac odobrio,cekaj 15do 12,pa ces onda,i dobices tada pare.
                      Malopre sam se registrovao, verovatno je zbog toga.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Jeste,cekaj 15 do 12.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • I ja zelim da se priklucim jel moze ?

                          Comment


                          • Nije poker za svakoga
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Jeste,cekaj 15 do 12.
                              koliko mozemo najvise da igramo igraca na masi ? jel an fb moze po 9 ..
                              FORZA MILAN!!

                              Comment


                              • Originally posted by V.Patcev View Post
                                I ja zelim da se priklucim jel moze ?
                                Imas na 1.strani sta treba da skines i gde da se prijavis sve pise
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X