Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • manda .. il neko drugi .. ako moze da mi objsni kako da udzem veceras poslao sam zahtev se .. :d
    FORZA MILAN!!

    Comment


    • Posto ste svi taletnovani,moracu da vam slikom objasnim,da brze skontate.




      1.Udjite na Home Games.
      4.Ako niste usli u ligu,idite na Join a Poker... i upisite ovo:
      ID kluba je 222526
      Invitation Code je joecole10
      2.Kada ste registrovani za nasu ligu udjete u nju,dvostruki klik (digne vam se prozor)
      3.Dolje je turnir zakazan,kliknite na njega i prijavite se.


      Napomena,ako ne budete imali para za prijavu,vidte ovaj prozor,gdje je 3.,e tu ce biti soba,gdje ce te doci i prebacicu vam pare,znaci budite oko 10 do 12 u toj sobi ko nema para.


      Turnir pocnje nocas u 00:05,ajmo prijavljujte se!
      Da vidimo ko je najbolji,bas mi se igra nisam odavno.


      P.S.Ko nije ukapirao ovo gore,neka se ubije,sve je slikovito.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • jel niste me jos prihvatli
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Bices prihvacen,samo se ti prijavi,i dodji 10 do 12,veceras,nije kuci Tmac,a i cemu zurba kada je turnir u 00:05.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Bices prihvacen,samo se ti prijavi,i dodji 10 do 12,veceras,nije kuci Tmac,a i cemu zurba kada je turnir u 00:05.
            prijavio sam se .. docicu da vas pobedim
            FORZA MILAN!!

            Comment


            • Moram vas obradovati sve,ne samo Mandu...ja necu veceras igrati najverovatnije,imam obaveze.Tako da sada imate svi sansu za pobedu.
              sigpic

              Comment


              • Svi koji su ranije igrali Poker Stars, proverite da li vam radi software jer sam ja morao da reinstaliram!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Otvoren turnir, pocinje u 12, bolje se registrujte na vreme da ne bude posle frka!
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Otvoren turnir, pocinje u 12, bolje se registrujte na vreme da ne bude posle frka!
                    sa koliko cipova mozemo da udjemo ? jer ja imam 1,240 tako nesto
                    FORZA MILAN!!

                    Comment


                    • Nema to sa koliko,prijavis se i svi dobijamo isto,svi koji nebudu imali para za rpijavu,neka dodju u sobu iznad da im ja dam pare.
                      Znaci u 15 do 12,nemojte kasniti.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Nema to sa koliko,prijavis se i svi dobijamo isto,svi koji nebudu imali para za rpijavu,neka dodju u sobu iznad da im ja dam pare.
                        Znaci u 15 do 12,nemojte kasniti.
                        ok hvala
                        FORZA MILAN!!

                        Comment


                        • JBG ja imam 1000 nmg se prijaviti , a nema mande da mi prebaci , ko mi moze prebaciti
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            JBG ja imam 1000 nmg se prijaviti , a nema mande da mi prebaci , ko mi moze prebaciti
                            Kako ne mozes? Imao sam i ja 1000 pa sam uspeo da se prijavim. Barem mislim da jesam, pise mi sa strane status applied, je l` to to?
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • g.jpg
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ljudi,rekao sam dodjite u sobu u 15do 12,onu gdje sam oznacio na slici i dacu vam pare,necu sada svaki pet minuta davati pare nekom,laske mi je sve od jednom,znaci ko god nema para neka dodje u sobu.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X