Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: SK PokerStars Club


    [quote author=AcaGrobar link=topic=3228.msg256499#msg256499 date=1298765845]
    A zasto si suspendovan?
    [/quote]
    Ja i drug ulazili u one sobe double or nothing...i tamo je cilj da ostanes u 3 igraca od 6 i duplirao si novac...
    i nije bilo sanse da izgubimo,jer ja i kad imam AA,malo dizem,on dize vise,ja se bacim,ako je on Short stack...
    i tako smo ih drali po ceo dan...provalili nas jer smo bili na istoj ip adresi...jbg.stigao mi mail na 3-4 strane sa svim sumnjivim rukama...

    Comment


    • Re: SK PokerStars Club

      A da probas nesto dosta riskantno i tabu da tako kazem,da se ponovo registrujes (%fsd%&j
      sigpic

      Comment


      • Re: SK PokerStars Club

        Maximus, meni se ovo redovno desava, zato se nerviram.
        A, veruj mi, ne secam se kad sam se zadnji put kupio nekome na riveru u nekoj velikoj ruci, ali najiskrenije.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Re: SK PokerStars Club

          [quote author=Vladan link=topic=3228.msg256502#msg256502 date=1298766615]
          A da probas nesto dosta riskantno i tabu da tako kazem,da se ponovo registrujes (%fsd%&j
          [/quote]
          Probao sam,ne prihvata mi karticu,blokirana mi je totalno tamo...
          a ne daju mi da igram ni sa ove ip adrese...

          Comment


          • Re: SK PokerStars Club

            A da probas da promijenis IP?
            sigpic

            Comment


            • Re: SK PokerStars Club

              Pa jedino tako nesto...ali to je malo komplikovano... (%fsd%&j

              Comment


              • Re: SK PokerStars Club

                Izvuci internet kabl iz kompa i promijenio si $8#a
                sigpic

                Comment


                • Re: SK PokerStars Club

                  [quote author=lamarcus_aldridge link=topic=3228.msg256506#msg256506 date=1298767708]
                  Pa jedino tako nesto...ali to je malo komplikovano... (%fsd%&j
                  [/quote][quote author=Vladan link=topic=3228.msg256507#msg256507 date=1298767764]
                  Izvuci internet kabl iz kompa i promijenio si $8#a
                  [/quote] *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Re: SK PokerStars Club

                    [quote author=Vladan link=topic=3228.msg256507#msg256507 date=1298767764]
                    Izvuci internet kabl iz kompa i promijenio si $8#a
                    [/quote]

                    Oplakah &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] ,ovaj Vlatko samo da mu je nesto ilegalno $#^%RT
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: SK PokerStars Club

                      Pa nije ilegalno,ja kad nesto sa rapida skidam,promijenim ga po 10 puta &d$7
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: SK PokerStars Club

                        [quote author=Vladan link=topic=3228.msg256514#msg256514 date=1298768545]
                        Pa nije ilegalno,ja kad nesto sa rapida skidam,promijenim ga po 10 puta &d$7
                        [/quote]

                        Zezam se,ali sam oplako na ovo samo ga izvuci &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: SK PokerStars Club

                          Hoce li sta biti veceras? I#^@8

                          Comment


                          • Re: SK PokerStars Club

                            Ja sam skinuo i reg se na to cudo, i join sam se u klub. Pa neki put kad budete igrali pisite, pa da naucim neke nove igre. $#^%RT

                            Comment


                            • Re: SK PokerStars Club

                              Ima nas dovoljno za partiju veceras oko 10.Jos samo da Tmac dodje i to je to. :fc-[

                              Comment


                              • Re: SK PokerStars Club

                                Ja necu moci veceras. +-*^%*

                                Comment

                                Working...
                                X