Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 13 (17. January - 23. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

    Kako Denver gazi Oklahomu pa to je smesno, Nene ih prosto unisti, mozda Melo sada pocne da igra, kada su Nets-i odustali od njega. Ne znam ni sto hoce da ide iz Nuggets-a, imaju odlican tim.


    Westbrook deluje izgubljeno u napadu, ne moze da se sastavi, bas me zanima do kada ce Denver ovako dobro da igra. h5g6k8
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

      Howard usrao situaciju........ *%@(D!RY-
      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

      Comment


      • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

        [quote author=D-Wade link=topic=3192.msg232811#msg232811 date=1295490524]
        Kako Denver gazi Oklahomu pa to je smesno, Nene ih prosto unisti, mozda Melo sada pocne da igra, kada su Nets-i odustali od njega. Ne znam ni sto hoce da ide iz Nuggets-a, imaju odlican tim.


        Westbrook deluje izgubljeno u napadu, ne moze da se sastavi, bas me zanima do kada ce Denver ovako dobro da igra. h5g6k8
        [/quote]


        Zato jer mu je na zapadu finale konferencije maksimalan domet,preko istoka bi mozda i usao u finale lige. $8#a
        sigpic

        Comment


        • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

          [quote author=Popaj77 link=topic=3192.msg232812#msg232812 date=1295490568]
          Howard usrao situaciju........ *%@(D!RY-
          [/quote]


          Nije normalan covek,Bravo za Philly,uzimaju ovo +*@WT*48*


          Edit : haha,J-Rich 3 plus bacanje


          Edit2 : nece lopta u kos #%d*

          Comment


          • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

            Izgleda da sam urekao Denver, dali su samo 2 poena od kada sam ih pohvalio $#^%RT
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

              Gubimo od raspalog i povredama unistenog Toronta #&^Dk* #&^Dk* Bice valjda bolje kad se malo umore &%@5w8&*

              3+1 JRich &*(@W6

              Comment


              • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

                Utah izgubila dva meca na istoku od ekipa od kojih ni u snu ne bi smeli izgubiti,aki misle nesto vise. #%d*
                Detroit vodi,nadam se da ce pobediti,kao i Philly na produzetak. +*@WT*48*


                EDIT: Kako je sugavo izasla lopta iz obruca za pobedu Philadelphie. 7&@%q
                sigpic

                Comment


                • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

                  -11 #%d* #%d* #%d* Ne mogu vola ubosti. Tesko ce ovo dobiti (&$E#

                  Comment


                  • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

                    [quote author=NIK link=topic=3192.msg232822#msg232822 date=1295491353]
                    -11 #%d* #%d* #%d* Ne mogu vola ubosti. Tesko ce ovo dobiti (&$E#
                    [/quote]

                    e tako ti je to kad mi dobijamo najjace timove (Orlando, Boston) a peglaju nas Detroit, Indijana i ostala buranija.... &Q45q@%
                    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                    Comment


                    • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

                      Arenas nije ni u planovima kod Van Gandija &*#GI(] Redick igra ceo produzetak pre njega i uvali im 3+1 zao mi Philadelphije,ali mi drago zbog Arenasa I#^@8

                      Comment


                      • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

                        ma idi, sa Orlandom uvek neka drama, iskreno - dosadili su vise, ajd da pobede jednom sa 10+ razlike I#^@8

                        eh, sto mi drago sto rakete deru knickse.. malo da im objasne kako se igra odbrana $#^%RT
                        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                        Comment


                        • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

                          Izjednaci San Antonio...'ajde malo zapnite Raptorsi. @%&* @%&* @%&*
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

                            Ostaje li ko na ove dve poslednje utakmice,GS - Indiana i Clippers - Minnesota? %QWT&W
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3192.msg232838#msg232838 date=1295492941]
                              Izjednaci San Antonio...'ajde malo zapnite Raptorsi. @%&* @%&* @%&*
                              [/quote]

                              jel ovo navijacki, ili si uplatio neke parice na raptorse? $#^%RT

                              tesko cu docekati GS i Clipperse.... da vidim jos malo Krleta, rakete i ove moje raspale dinosaure i polako !*^*-S& -E)%&4
                              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                              Comment


                              • Re: Week 13 (17. January - 23. January)

                                [quote author=Popaj77 link=topic=3192.msg232859#msg232859 date=1295494120]
                                [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3192.msg232838#msg232838 date=1295492941]
                                Izjednaci San Antonio...'ajde malo zapnite Raptorsi. @%&* @%&* @%&*
                                [/quote]

                                jel ovo navijacki, ili si uplatio neke parice na raptorse? $#^%RT

                                tesko cu docekati GS i Clipperse.... da vidim jos malo Krleta, rakete i ove moje raspale dinosaure i polako !*^*-S& -E)%&4
                                [/quote]


                                Navijacki,ne daju mi se pare za takve utakmice. $8#a
                                Oduvek sam simpatisao Toronto na istoku,a dobro bi dosla njihova pobeda Lakersima. h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X