Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 12 (10. January - 16. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

    [quote author=T-Mac link=topic=3171.msg227460#msg227460 date=1294930091]
    Je l' mogu samo da pitam kako to da je za poraze i lose igre Miami-a zasluzan uvek i samo trener?
    Ja recimo uvek prvo napadnem igrace jer su oni najkrivlji, trener ne igra. Thibodeau sigurno nije bio zasluzan za prethodna 3 poraza u gostima jer ja znam kakvu on odbranu zeli od Bulls-a, ali jednostavno u nekim mecevimo zbog lelemudisanja Boozer-a, Rose-a i Thomas-a to ne moze da se odradi kako treba. Isto tako ne moze on magicnim stapicem da nauci Deng-a da kontrolise loptu kako treba ili Brewer-u da namesti ruku da bi mogao da sutira za 3.
    Znaci, eto samo me onako informativno zanima zbog cega je uvek Spoelstra za sve kriv.
    [/quote]
    Nije uvek. Ali za nocasnji poraz je definitvno on glavni krivac jer par nas, koji smo pratili tekmu, oupste nije skontalo sta on zeli!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

      A pretpostavljam da onda Spoelstra nije zasluzan ni za prethodan fantastican niz nego sam LBJ,Wade i Bosh... $JS}|

      Comment


      • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

        [quote author=Ljuba90 link=topic=3171.msg227466#msg227466 date=1294930556]
        A pretpostavljam da onda Spoelstra nije zasluzan ni za prethodan fantastican niz nego sam LBJ,Wade i Bosh... $JS}|
        [/quote]


        Za taj niz je samo LBJ zasluzan. +*@WT*48*
        sigpic

        Comment


        • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

          Jbt,ja stvarno ne navijam ni za kog u Nba,rekao sam da ako moram da biram neka to bude Majami,ali neki ljudi na forumu(ne ti Branislave) su mi ga malo zgadili


          Wizards FTW '65slif

          Comment


          • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=3171.msg227467#msg227467 date=1294930699]
            [quote author=Ljuba90 link=topic=3171.msg227466#msg227466 date=1294930556]
            A pretpostavljam da onda Spoelstra nije zasluzan ni za prethodan fantastican niz nego sam LBJ,Wade i Bosh... $JS}|
            [/quote]


            Za taj niz je samo LBJ zasluzan. +*@WT*48*
            [/quote]
            Naravno fa je Spolstra zasluzan za sve ove pobede, kao sto je zasluzan i za nocasnji poraz! &+I}\

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

              Pa sta je bilo navijaci Miamija.Neki klinci ne mogu protiv velikih LBJ-a,Wade-a i Bosha. &*#GI(]

              Bravo za Gordona i Griffina,svaka im cast. #$&+|r
              sigpic

              Comment


              • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

                [quote author=Ljuba90 link=topic=3171.msg227443#msg227443 date=1294923438]
                Krle zasto A.Randolph ne igra???
                [/quote]
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

                  Nadao sam se da je povreda pa da zato ne igra...mislim da bi on mogao da igra prvu postavu,a fields iako ga gotivim da unosi energiju sa klupe...igrali bi mi felton,wilson,Gallo,Radnolph,Amare...


                  Ja mislim da je D'Antoni jako los trener,ali ga ljudi gotive zato sto forsira lepu kosarku #%d* i covek koristi po utakmici 8 igraca u rotaciji #%d*

                  Comment


                  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

                      Pa to jeste,ali NY je ime koje ne sme da se zadovoljava samo sa PO...ok bili su jadni poslenjdih nekoliko godina,ali imaju odlicnu ekipu i mnogo vise od samo 8 dobrih igraca koje koristi D'Antoni...A ako mu A.Randolph ne treba,ne znam sto ga onda ne trejduju,verujem da ima timova koji bi ga jako zeleli...

                      Comment


                      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

                          D'Antoni je po meni razlog sto Sunsi nisu dosli do prstena.Ok je sto forsira lepu kosarku,ali preteruje i igra bez odbrane sto ne moze u play-offu.Sunsi su imali po meni najjacu ekipu tada,sa Nashom koji je bio u zivotnoj formi i 2 puta MVP.Tu su jos bili Amare,Marion,Barbosa,Diaw,Bell,Thomas ali nisu zbog lose odbrane mogli do prstena.Knicksi cak i da naprave ekipu za prsten,morace vise da rade na odbrani.Sunsi da su vise radili na odbrani i da su dozvoljavali manje lakih poena,uzeli bi prsten u jednoj od te 2 sezone.Doduse,Knicksi se u poslednje vreme vise zalazu u odbrani i par igraca stvarno gine,ali nije dovoljno.Spursi i Lakersi jesu dominantne ekipe u zadnjih 12 godina zahvaljujuci dobrim trenerima i jakoj odbrani.Steel defense je kluc uspeha.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

                            LeBron je uganuo zglob, i nije siguran da li ce igrati veceras.


                            http://www.nba.com/2011/news/01/13/l...s=iref:nbahpt2
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

                              E jebiga &*(@W6
                              One is the King...

                              Comment


                              • Re: Week 12 (10. January - 16. January)

                                L.A.C. je vrlo talentovana ekipa, ne razumem uopste cemu toliko potcenivanje? A sta reci za Griffin-a? Kad bi zadrzao ovakav ucinak do kraja sezone bila bi to druga najbolja rookie sezona(po broju koseva i skokova) od svih aktivnih igraca, iza Shaquille O'neal-a. Pa je tu Gordon odlican SG. Nije ona pobeda nad Spursima bila slucajna. &+I}\

                                Comment

                                Working...
                                X