Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (3. January - 9. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Week 11 (3. January - 9. January)

    Tvoji momci kidaju


    Rondo ponizio Ridnoura(ili je sam sebe ponizio ovaj smeh od igraca)...


    Evo ga zadnji napad,ali nekako mi deluje ne moguce da Boston izgubi,smor

    Comment


    • #77
      Re: Week 11 (3. January - 9. January)

      Jebem ti mater retardiranu Ridnour, jebo te ko te napravi takvog retardiranog &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #78
        Re: Week 11 (3. January - 9. January)

        Majko moja, kakav debil...


        EPIC FAIL
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #79
          Re: Week 11 (3. January - 9. January)

          Ahahahaha sta je uradio genije &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Pa mogao si matori jos koji korak, mozda bi uspeo da zakucas &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
          sigpic

          Comment


          • #80
            Re: Week 11 (3. January - 9. January)

            A, videli ste koliko se Rondo kocka u odbrani, zato i ima toliko ukradenih lopti. Da je bio bilo koji inteligentniji igrac umesto Ridnour-a zbog njega bi Boston izgubio ovu utakmicu.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #81
              Re: Week 11 (3. January - 9. January)

              E moj Beasley sa kim ti igras u ekipi, Boze samo sacuvaj, odo da spavam. Pozz drugari (*#^R^ (*#^R^ (*#^R^
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • #82
                Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                Koliko volim ovu Minesotu,toliko mrzim ovog pegavog kretena(ridnour) &*(@W6


                a u sredu ce igrati dve ekipe koje najvise "mrzim" - boston-san antonio,ali morace to da se gleda

                Comment


                • #83
                  Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                  Drugovi luku noc. -E)%&4 (*#^R^
                  Lepo spavajte.





                  $#^%RT
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                    Rondo sa floterom i onim skok sutom resio utakmicu $#^%RT Mada je Ridnaur smesan igrac, a gotivio sam ga dok je igrao u Soniksima
                    I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                    Comment


                    • #85
                      Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                      Da Darko nije napravio rano ovih 5 licnih, ishod bi sigurno bio drugaciji, ovako su bili prepusteni na milost i nemilost ovog debila #%d*
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                        Ne da se Detroit nikako, bice cupavo do samog kraja.
                        Red je da i oni dobiju neku malo jacu ekipu u gostima.


                        EDIT: Tracy blizu triple double-a, ne mogu da verujem da ga nismo doveli letos, a bio je tako blizu Bulls-a... &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                        Thibodeau i Paxson uocili probleme sa kretanjem, pa naravno da je imao probleme kad je izvrsio operaciju na kolenu i gotovo 2 sezone nije igrao. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #87
                          Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                          Ja zaspao pre pocetka Majamija... 7&@%q
                          One is the King...

                          Comment


                          • #88
                            Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                            James je, kako sam i predvideo, lepo nocas demolirao Bobcats-e sa 38 poena! &8@^J &8@^J &8@^J
                            Neka ga sada pljuje vlasnik Jordan! &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                            Sada su izravnati racuni sa svim "glasnogovornicima" od letos! Svako je dobio po pevalici u sred svoje kuce! #$&+|r #$&+|r #$&+|r

                            P.S. A svi ti satro kriticari James-a bi najvise voleli da ga imaju u svom timu! Ali suvise su losi da bi KRALj igrao za njih! (*#^R^

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • #89
                              Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                              Ma da, neverovatno je koliko ljudi ima kompleks Lebrona Jamesa, i kako ga potcenjuju, a on svakome objasni %QWT&W
                              Tako je isto , natrpao i Cleveland, dokazao da moze i sam da ih dobije i da je prakticno sam izgurao gotovo sve pobede Clevelanda.
                              I U NewYorku su ga docekali transparentni, pa ih je napunio, evo sad i u Charlotte-u je dominirao , objasnio gazda Jordanu, sto vise pljujete Lebronku, to vas vise napuni h5g6k8
                              - Danas protiv Milvokija kod kuce, ocekujem laganu pobedu, samo kad bih uspeo da ostanem budan. Moram da odspavam malo pre tekme i da navijem sat !*^*-S& Sta sam propustio juce, kakvu partiju Lebrona *%@(D!RY- za mene , sreca te imaju highlightsi +*@WT*48*
                              One is the King...

                              Comment


                              • #90
                                Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                                [quote author=Arroyo link=topic=3143.msg221745#msg221745 date=1294132530]
                                Ma da, neverovatno je koliko ljudi ima kompleks Lebrona Jamesa, i kako ga potcenjuju, a on svakome objasni %QWT&W
                                Tako je isto , natrpao i Cleveland, dokazao da moze i sam da ih dobije i da je prakticno sam izgurao gotovo sve pobede Clevelanda.
                                I U NewYorku su ga docekali transparentni, pa ih je napunio, evo sad i u Charlotte-u je dominirao , objasnio gazda Jordanu, sto vise pljujete Lebronku, to vas vise napuni h5g6k8
                                - Danas protiv Milvokija kod kuce, ocekujem laganu pobedu, samo kad bih uspeo da ostanem budan. Moram da odspavam malo pre tekme i da navijem sat !*^*-S& Sta sam propustio juce, kakvu partiju Lebrona *%@(D!RY- za mene , sreca te imaju highlightsi +*@WT*48*
                                [/quote]
                                Cavaliers-i su jedini imali pravo na nezadovoljstvo jer ih je vukao na svojoj grbaci punih 7 godina i znali su da cim on ode oni postaju jedno veliko NISTA! *T_*@SR
                                Ali tu su krivi vlasnici jer nisu nasli za shodno da mu dovedu bar jednog pristojnog igraca sa kojim bi isao do titule!
                                Ostali, Knicks-i i Spike Lee, Phil Jackson i Jordan nisu imali sta da pricaju u vezi njegove odluke!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X