Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (3. January - 9. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

    [quote author=caniggia7 link=topic=3143.msg222201#msg222201 date=1294184152]
    Pa Sunsi su stalno bili u TOP10 poteza i to po vise puta,igrali su sjajno za oko.

    Ne znam ko sada igra najatraktivnije jer mnoge ekipe ove godine nisam bas ni pratio.U svakom slucaju od ovih vodecih ekipa konferencija Bullsi igraju najlepse.Celticsi,Lakersi,Spursi,Heat su po meni iza njih.Denver i GS sam i ja voleo,mada to vise nije to.Netsi su igrali lepo za vreme Cartera,Kidda i Jeffersona.
    [/quote]


    Pa da,i ja to kazem,Suns-i su tada bili najatraktivniji,jer su igrali tako kako jesu,danas nema ekipe koja igra tako ,a najblizi je GS,mada imaju dosta losiji rezultat od Suns-a s' obzirom na roster.


    Meni su pre igrale sve ekipa atraktivno kada imaju za protivnika Knicks-e.Skoro pa svi su nabijali neke rekorde protiv njih. ^%@7f
    sigpic

    Comment


    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

      Ne igra Chicago najatraktivnije, bar ne u zadnje vreme otkad se Noah povredio.
      Ali, kad ide onda je to stvarno pesma. Nazalost, dok se Jo ne vrati slabo cemo se toga nagledati...
      Jbg, Rose je one man highlight show i na svakoj utakmici ima bar jedan bolestan potez, tako da meni ni na jednoj utakmici nije dosadno. h5g6k8
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

        Pa svaka ekipa ima svoj dan kad igra atraktivno,ali ko konstantno igra atraktivno,od ovih ekipa sto sam vise pratio su to za sada Bullsi.Iz recapa sam video neke fine akcije i poteze GS i pokusacu da ih malo vise ispratim.
        sigpic

        Comment


        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

          Svi su se silili na Knicks-ima, samo Kobe nema licni rekord u poenima protiv njih. Wade i James su postavili protiv Knicks-a, a Kobe je razvalio Raptors-e $#^%RT


          Rose je nasao musteriju u Suns-ima, pogotovu Goranu Dragicu &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


          Je li T-Mac, protiv koga je Rose postavio rekord karijere u poenima ? (%fsd%&j
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

            Ne, mislio sam kada sve ide normalno, Rose probija, Boozer dominira reketom, Korver pogadja trojke, Lu ne pravi gluposti, a ne na meceve kada bukvalno sve ulazi.
            Nazalost, poslednjih nekoliko meceva sutiramo oko 40% iz igre uz dosta izgubljenih lopti, a opet pobedjujemo. Jednostavno, suvi kvalitet, odbrana i sjajno pripremljena ekipa od strane Thibodeau-a su razlozi za to.


            Uh, ove godine je izjednacio rekord od 39 tako na pocetku sezone, ali ne mogu tacno da se setim protiv koga, sad cu potraziti.
            Protiv Detroit-a, tacno... Dvoumio sam se izmedju njih i Denver-a, nisam bio siguran.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

              [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg222216#msg222216 date=1294184837]
              Svi su se silili na Knicks-ima, samo Kobe nema licni rekord u poenima protiv njih. Wade i James su postavili protiv Knicks-a, a Kobe je razvalio Raptors-e $#^%RT


              Rose je nasao musteriju u Suns-ima, pogotovu Goranu Dragicu &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


              Je li T-Mac, protiv koga je Rose postavio rekord karijere u poenima ? (%fsd%&j
              [/quote]



              Kobe je protiv Knicksa postavio svoj 2-3 rekord karijere,i to nakon snimanja onog dokumentarca Spike Lee-a "Kobe doin work".
              sigpic

              Comment


              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                Utrpao im je 62 poena 2008-2009, tada im je LeBron zabio54, a Wade 55 &8@^J &8@^J &8@^J


                Zavisi po ukusu za atraktivno igranje, ne mora to znaciti puno poena, recimo kada gledas Chicago, ja licno najvise volim reverse layup od Rose-a, nekako kada to vidis, znas zasto volis kosarku. Nije meni toliko bitno koliko poena bude, ili recimo kada je Kobe igrao protiv Mela to je bilo takođe odlicno. Svaki tim je atraktivan, i to je po meni extra, zato je kosarka najjaci sport, nikada ama bas nikada nije dosadno. Da Wade-a ne navodim sada, nabrajao bi do sutra $#^%RT
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                  [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg222229#msg222229 date=1294185356]
                  Utrpao im je 62 poena 2008-2009, tada im je LeBron zabio54, a Wade 55 &8@^J &8@^J &8@^J


                  Zavisi po ukusu za atraktivno igranje, ne mora to znaciti puno poena, recimo kada gledas Chicago, ja licno najvise volim reverse layup od Rose-a, nekako kada to vidis, znas zasto volis kosarku. Nije meni toliko bitno koliko poena bude, ili recimo kada je Kobe igrao protiv Mela to je bilo takođe odlicno. Svaki tim je atraktivan, i to je po meni extra, zato je kosarka najjaci sport, nikada ama bas nikada nije dosadno. Da Wade-a ne navodim sada, nabrajao bi do sutra $#^%RT
                  [/quote]


                  I meni se najvise svidjaju neki layup-ovi.
                  Ili na primer ovo:


                  Haier Play of the Day (05/06/2009): Kobe Bryant Back Board Pass to Himself and Lay Up vs. Rockets
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                    Nece da mi otvori ATDHE! &*(@W6
                    Ima li neko link preko koga mogu da gledam Heat?

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                      Mozda zato sto tekma jos nije pocela...probaj na www.fromsport.com

                      Comment


                      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                        Probaj ovde http://www.myp2pforum.eu/threads/50519-NBA-Today!-January-4th
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                          [quote author=Branislav link=topic=3143.msg222246#msg222246 date=1294187734]
                          Nece da mi otvori ATDHE! &*(@W6
                          Ima li neko link preko koga mogu da gledam Heat?
                          [/quote]


                          http://www.myp2pforum.eu/threads/505...y!-January-4th


                          Najbolja slika je na LakerStarsTV. $#^%RT
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                            [quote author=Ljuba90 link=topic=3143.msg222247#msg222247 date=1294187806]
                            Mozda zato sto tekma jos nije pocela...probaj na www.fromsport.com
                            [/quote]
                            Evo otvorio ga je! Hvala! (*#^R^

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                              Pocetak alley-oop-om amare za fildsa,zlo

                              Comment


                              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                                [quote author=Ljuba90 link=topic=3143.msg222251#msg222251 date=1294188207]
                                Pocetak alley-oop-om amare za fildsa,zlo
                                [/quote]
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X