Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (3. January - 9. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

    Au Caniggia pa ti ga pretera,nisu clipersi samo griffin niti on moze sam da pobedi,majami ce to bez problema odraditi


    ali tacno je da ce Blake biti najbolji Pf za par godina,jedva cekam

    Comment


    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

      [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg222028#msg222028 date=1294163464]
      Da se slozim oko ovoga sa Lebron fan-om $#^%RT . Izvini T-Mac, ja sam pogresio kod post-a, jeste bolji tu Boozer, i ne sumnjam ja u njegove kvalitete, meni je on u top 5 PF-a, u koje ne spada Griffin, to sto moze lepo da kuca ne znaci da ce biti veliki igrac, i ne lupaj caniggia da ga niko ne moze cuvati, po tome ispade da je bolji od Gasol-a, kojeg je Bosh fenomenalno cuvao. Griffin ne moze nista ako nije na 5 metara od kosa, jer decko nema sut, kada to popravi verovatno ce biti mozda i najbolji u ligi, ali sada je daleko od toga. &+I}\
      [/quote]
      Bosh ocajno igra odbranu.Protiv Gasola dobar,ali zaista i on i ceo tim Miamija su bili brutalno motivisani.Bosh tesko da ce ponoviti takvu partiju u odbrani,a nece ni imati takvu motivaciju.Videli smo kod ekipa koje imaju slab reket(Phoenix ziv primer)sta radi Griffin.[quote author=Ljuba90 link=topic=3143.msg222029#msg222029 date=1294163517]
      Au Caniggia pa ti ga pretera,nisu clipersi samo griffin niti on moze sam da pobedi,majami ce to bez problema odraditi
      [/quote]
      Nisam ni mislio da ce Clippersi da pobede vec da ce Griffin jos jednom da nabije statistiku.
      sigpic

      Comment


      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

        A izvini,lose sam shvatio a za statistiku se slazem

        Comment


        • [/quote]
          Pa ko ce da ga cuva u Miamiju?Bosh?Dampier?Ilgauskas?Joel Anthony?

          Jedino sto moze da spasi Miami je to da Blake ima neko svoje lose vece pa da ne postigne 25 ili vise poena,mada lako bi mogao i do 30+.

          A da zaboravio sam,LBJ ce ga cuvati.On igra sve od 1-5 i najbolji je u istor
          [/quote]
          Čuvaće ga odbrana Majamija,najbolja odbrana lige.E jedva čekam tu tekmu pa da vidim kako će da odigra pored Majamijevih zvezda.Zgaziće ih Majami kao beba zvečku!!

          Comment


          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

            [quote author=Ljuba90 link=topic=3143.msg222032#msg222032 date=1294163828]
            A izvini,lose sam shvatio a za statistiku se slazem
            [/quote]
            Ma nista.Sto se tice tog meca,Gordon ce biti stavljen u dzep i vec sad evo za kladionicare-under taj mec za Gordona a Griffina over.
            sigpic

            Comment


            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

              Bosh je korisniji igrac za timove kao sto su Toronto,Clelveland(novi cavsi) nego sto je za Miami dok Booz ne bi mogao igrati u ekipama koje nemaju dobrog play-a ili uopste beka.
              Utah nije slabija ove sezone jer je Millsap iznenadjujuce eksplodirao i dobili su dobrog centra,ali da je Boozer ostao a Williams otisao,oni bi mnogo losiji...
              Znaci,zavisi od koncepcije tima.Miami-ju bi korisniji bio Boozer,ali niko ne kaze da je on mozda bolji igrac od Bosh-a,ni obrnuto.
              Recimo kada bi birao igraca za Lakerse uvek bih izabrao Booz-a pre Bosh-a.
              sigpic

              Comment


              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                [quote author=bojan heat fan link=topic=3143.msg222033#msg222033 date=1294163914]
                Čuvaće ga odbrana Majamija,najbolja odbrana lige.E jedva čekam tu tekmu pa da vidim kako će da odigra pored Majamijevih zvezda.Zgaziće ih Majami kao beba zvečku!!
                [/quote]
                Miamijeva odbrana nije najbolja u ligi,a i to sto je 3. je zahvaljujuci Jamesu i Wadeu,dok se reketom seta ko stigne.Miami ne sumnjam da ce zabeleziti laganu pobedu,ali Griffin ce da izdominira u reketu.
                sigpic

                Comment


                • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                  [quote author=D-Wade link=topic=3143.msg222023#msg222023 date=1294162730]
                  [quote author=Drazen 3 link=topic=3143.msg222019#msg222019 date=1294162228]
                  Nikad nije igrao plej of.Tu zavrsavamo pricu o plej ofu
                  Statistika-Ima malo bolju statistiku tokom karijere od Milsapa ove sezone,to ti sve govori o tome kolko je napumpan igrac
                  To sto ti kazes da je uvek igrao sam-to bi znacilo da bi trebao da ima ludilo statistiku,a ne neku iznad proseka.
                  Pet Boljih PF-a od Bosa su i Gasol i KG i Kevin Love i Zek Rendolf(kolko god se smejao), Buzer, pa onda Novicki,pa si imao Rasi Valasa dok nije otisao u penziju,pa imas Dankana koji je centar al je nizi od Bosa...Svima njima Bos nije ni do kolena %QWT&W
                  [/quote]
                  *T_*@SR *T_*@SR &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


                  I ti poznajes kosarku pa kazes da je jedva imao bolju statistiku od Milsapa ? Drugo, nemoj soliti pamet, kada ne proveris, i lupas gluposti. Cuj Bosh nije nikada igrao Play-Off, ne lupaj majke ti &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]


                  Cini mi se da je ovo PO, ali nisam siguran ? (%fsd%&j



                  [/quote]
                  1.kad kazem da ima malo bolju statistiku od Milsapa ove sezone,svaki normalan covek bi znao da je to ponizavanje Bosa,a ne bukvalno misljenje da je Milsap bolji,mada ako cemo bas u detalje
                  ako uporedis sa koje je pozicije Bos draftovan i sa koje je Milsap-sve ti je jasno
                  uporedi procenat suta Milsapa u karijeri i Bosov procenat.
                  A ako cemo bas u detalje,gore u markiranim slovima(kod tebe u tekstu) lepo pise od Milsapa ove sezone
                  Pts ast Reb blk To FG Min

                  Milsap 17.5 2.3 8 0.80 1.4 55% 34
                  Bos 20.1 2.2 9.3 1.1 2.2 49% 36.9
                  Tolko o tome sto sam spomenuo slucajno Milsapa,al nisam bio daleko od istine.
                  Jos ako se uzme u obzir da on deli minutrazu sa Al Dzefersonom,pa jos kad se vrati Okur,a i Kirilenko moze po potrbi da odigra 4.Ovo ti je sve po 1,i tu su moje cinjenice daleko jace od tvojih
                  2.Ti kazes da je Bos medju top 5-ako je medju top 5 kako objasnjavas da igrac sa 27. godina ima iza sebe dva plej ofa(CITAJ:11 utakmica) i da u tom plej ofu belezi ove bedne statistike sa 43% suta iz igre za 40 minuta?
                  Koji crni njegov plej of,on je taj plej of igrao kolko i Igor Rakocevic u NBA %QWT&W %QWT&W %QWT&W
                  I molim te obrati paznju koliko je utakmica odigrao u regularnom delu sezone kad su igrali plej of

                  Comment


                  • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                    LB fan, nisi me dobro shvatio, mislio sam da Deron ima manje asistencija sada kada Booz vise nije u timu. @(*6sd$% Daleko od toga da je los plej, to moze da kaze samo neko ko nema blage veze sa kosarkom. h5g6k8
                    A, ni njemu nije bilo svejedno kada je otisao, jbg Millsap koliko god bio dobar igrac ne moze da ga zameni. %QWT&W To je bio mozda i najbolji PnR duo u ligi.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                      [quote author=T-Mac link=topic=3143.msg222038#msg222038 date=1294165448]
                      LB fan, nisi me dobro shvatio, mislio sam da Deron ima manje asistencija sada kada Booz vise nije u timu. @(*6sd$% Daleko od toga da je los plej, to moze da kaze samo neko ko nema blage veze sa kosarkom. h5g6k8
                      A, ni njemu nije bilo svejedno kada je otisao, jbg Millsap koliko god bio dobar igrac ne moze da ga zameni. %QWT&W To je bio mozda i najbolji PnR duo u ligi.
                      [/quote]


                      Tako je to sam i ja napisao,Booz jednostavno ne moze da deluje bez debrog play-a,a ekipa koja ga ima sigurno nece dovesti Bosha za pick'n'roll igru.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                        [quote author=T-Mac link=topic=3143.msg222038#msg222038 date=1294165448]
                        LB fan, nisi me dobro shvatio, mislio sam da Deron ima manje asistencija sada kada Booz vise nije u timu. @(*6sd$% Daleko od toga da je los plej, to moze da kaze samo neko ko nema blage veze sa kosarkom. h5g6k8
                        A, ni njemu nije bilo svejedno kada je otisao, jbg Millsap koliko god bio dobar igrac ne moze da ga zameni. %QWT&W To je bio mozda i najbolji PnR duo u ligi.
                        [/quote]
                        Mislim da ce kad se jos uigraju,Rose i Booz biti bolji PnR duo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                          Dobro jbg, Deron i Boozington su bili uigrani do najsitnijih detalja, Derrick ima jos dosta da uci i on i sam to priznaje (prosto ga obozavam zbog takvih stvari).
                          Rade dosta na treninzima, a na prethodnim utakmicama stvarno sevne poneka prelepa kombinacija, ali isto tako ima i mnogo izgubljenih lopti.
                          Svidja mi se kako se cesto ostavi strana za njih dvojicu. Derrick ima loptu na 45, spusta se na niski post lopta za Booz-a i onda cim protivnik krene na udvajanje Carlos vraca D-u za otvorenu trojku. To se najbolje videlo upravo na tekmi protiv LA-a sto ste svi gledali, tako je Rose pogodio cini mi se 3 trojke.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                            Pa ako tako gledas, sta je James postigao u karijeri, igra 7 godina u ligi, sada igra 8 a nema prstena. Po tome je Wade daleko iznad James-a, jer je Wade u svojoj trecoj sezoni dosao do prstena, kojeg James nema. Reci da je Bosh jedva bolji igrac od Paul Millsap-a, bolje da ne komentarisem kako ne bi vređao, nemoj molim te da me teras da o tome diskutujemo. Kada Millsap bude bez igraca kao sto je Deron Williams imao preko 15 poena prosek onda cemo pricati, a o tome sto ti pricas kako dele minutazu on i Jefferson, nemoj lupati, ne igraju na istoj poziciji, a da Kirilenko moze igrati 4, nemoj biti smesan molim te. Toliko utakmica je igrao jer je bio povređen, a to da je All-Star igrac spao u rang sa Millsap-om, to je smesno, ne znam kakav je to zakljucak. Ti gledas po jednoj sezoni, koju igrac koji je jedva imao 10 poena odigrao, po tome je onda Durant bolji od Wade-a, James-a i Kobe-a, ne lupaj. A, tek sto se poredi Kevin Love, sa igracem koji je igrao za najjaci tim na svetu u zadnjih 10 godina, ni to necu komentarisati, da se ne bi svađao, reci cu da se slazem sa Mambom i LeBron fan-om, razlicite su potrebe timova, kao nosioca igre uvek bi uzeo Bosh-a pre Boozer-a, a sa dobrim plejmejkerom, dao bi prednost Booz-u, ali sada sputati Bosh-a kao prosecnog igraca je prosto smesno.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                              Kakav bre Millsap.Ok dobar igrac,ali mnogo daleko od Bosha.Slazem se za ovo za potrebe timova,mada je za moj ukus Booz bolji zbog podredjivanja timu i njega bi svakako pre doveo u svoju ekipu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Week 11 (3. January - 9. January)

                                [quote author=caniggia7 link=topic=3143.msg222043#msg222043 date=1294166131]
                                Kakav bre Millsap.Ok dobar igrac,ali mnogo daleko od Bosha.Slazem se za ovo za potrebe timova,mada je za moj ukus Booz bolji zbog podredjivanja timu i njega bi svakako pre doveo u svoju ekipu.
                                [/quote]


                                Zavisi kakva bi ti bila ekipa,sa Nash-om,sigurno bi. h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X