Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali nije. Ugovor je takav da njima verovatno nece ici full share od ulaznica, kao ni od verovatno bilo kakvih markentiskih poteza vezanih za stadion (naming rights npr). Mogu da ga koriste samo 25 dana u godini. Veliko je pitanje koliko ce biti u plusu po pitanju love i kolika je zapravo ta razlika, jedini koji su stvarno u plusu su navijaci zbog neuporedivo veceg kapaciteta.

    Ne kazem da je los deal, samo eto nije toliko spektakularan. Zna se zasto se novi stadioni grade i zasto je investicija u iste vrlo isplativa.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Zaradice masu vise godisnje nego sto placaju. Za 10 godina ce moci od tih para da izgrade svoj stadion. Svi se dive kako su odlicno prosli.
      sigpic

      Comment


      • Dobar je ugovor,neće pokrasti državu ali zaradiće više,to je bitno i da povećaju prihod od stadiona za 20m funti ,nije li to dobar posao

        Neće povećati prihode kao Arsenal,za par godina Totenhem,Čelzi ali idu napred,mrdaju se
        Last edited by saburo sakai; 14-04-16, 15:07.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Pokazat ce se odmah na pocetku sljedece sezone koliko će biti prodano godišnjih ulaznica, to će dati jasnu sliku koliko je isplativo.

          Zato je bitno izboriti bar Europa ligu i odigrati neku znacajnu ulogu tu. Sto neko rece gore, napravit ce se neki solidan pomak prema naprijed.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Ja sam danas malo listao ugovor,al ko ce da se mlati sa tim,ima 207 stranica

            Sto se tice ulaznica vidim da se WH izborio za to da mu pripadne ceo prihod od ovih skupljih ulaznica

            Deli se npr novac od gluposti koje se prodaju na stadion,pica i to ali recimo WH ne placa grejanja,dal redare i tako neke gluposti

            Od prodaje imena stadiona mislim da drugoj strani ide 4 milke minimum s tim da u svakom slucaju ako prodaju za neku vecu sumu dele 50/50

            Problem je u tome sto ima "milion" klauzula i ko ce sad to da proucava,vidim i da renta pada ako ispadnu u cempionship plus svaku utakmicu koju igraju preko odredjenog broja placuju neku cifru(100k lupam) ali to nece biti tolki problem posto ce sigurno zaraditi od ulaznica

            Cestitke WH i sve najbolje u daljoj buducnosti

            U zdravlje da gi nosis
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • E hvala pa si to pročešljo malo i ovdje obznanio.

              Samo da je ovu sezonu pregurati dobro i sacuvati najvaznije igrace.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Payet se vec spominje kao moguce pojacanje Barcelone.

                Cijena oko 40 mil.

                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                Comment


                • Reci cu ti ja ovako, nisu 40 miliona danas neke pare u fudbalu.

                  Ovo ti se jos ove sezone desi da nadjes ovako jednog Payeta za desetak miliona.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Ma de sam procesljao,ko ce da prouci tolki ugovor na brzinu

                    Ovo sam na brzinu nabacao i preveo sa dal Telegrafa il Gardijana(mozda sam nesto omasio) cisto da ljudi vide neke detalje jer ovako sigurno ne bi ni to sitno citali na engleskom

                    Sacuvace igrace WH ja mislim,nijedan tekst do sad nisam video da pisu o prodaju,jedino onaj napadac Sako(kako se zvase) al on bi mozda napustio tim zato sto je malo nezadovoljan,za Pajka su kinezi bili zagrejani al se WH zastitio po kratkom postupku jacim ugovorom sa Francuzom,verovatno napustaju ekipu ovi iz Nigerije,Mozes i kako se zvase onaj napadac na pozajmici

                    Definitivno lepo vreme za navije WH,bas pozitivna atmosfera I sve to uz zagrejanu upravu da pojaca ekipu,

                    Rekoh vec da su spremni samo za napadaca da izdvoje i do 40m funti
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Diafra je udaljen iz ekipe prije utakmice sa Arsenalom. Tu je valjda pravio neke ekscese jer nije u prvoj postavi,

                      Kasnije je izletio neki video, dal na instagramu gdje je djelovo pjan ko majka. Vjerovatno je zavrsio karijeru tu, steta vazan igrac.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Ne bih voleo da Pajko napusti WH,sta ce sad po stare dane u Barsu

                        Dajte da ga gledamo jos

                        Na drugu stranu,prvi igrac WH sad koji je probio granicu od 100k nedeljno sa platom a i nadam se da je WH ubacio neke zajebane klauzule da se zastiti


                        Jos nesto vezano za WH,jedna od najsmesnijih scena koju sam video ove sezone je bila protiv Svonsija,kad je Ki pogodio celavog Kolinsa u ruku i ovaj da zavara sudiju baci se na pod,zabije glavu u zemlju ko noj i krene da se trlja,znaci plakao sam

                        Izvuko je tad bod WH sudija nije svirao penal
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Nikad nije bilo ljepse gledati WH nego ove sezone i velike zasluge pripadaju Paji i Bilicevoj filozofiji. Nevjerovatnih utakmica je bilo, slobodno se moze reci klasika PL-a.

                          Od onog poraza od Bormounta 4-3, pa do meni najdraze utakmice u sezoni protiv Evertona. Sa 2-0 na 2-3 (plus sam neke pare uzeo taj dan, a taj rezultat je imo direktnog uticaja).

                          Uspjesna sezona, kad se sjetim patnje prethodnih sezona, ispadanja, jebenog Avrama Granta, Big Sama sa svojom filozofijom izbij-nabij onda skontam kako je ovo fantasticna sezona.

                          PS Kolinsa zovu Ginger Pele
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Ja umirem od njega kad ga vidim sa onom ridjom bradurinom

                            Drugar jedan stariji,navijac Partizana i Celzija pricao mi ranije dok ja nisam tolko ni pratio prem za "nekog" Gabidona hahahaha ,pratio citavu njegovu karijeru,na kraju stigo i do WH bas u paru sa Kolinsom bratom
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Pa igro je Gabidon jedno 4-5 sezona za WH, i ne moze se reci da je bas ulijevao sigurnost. Bio je tu i jedan sjajni Davenport koji je nakon sto je otpusten iz WH godinu ili dvije izboden nozem i jedva ostao ziv.

                              Pa onda kad je West Ham posudio Fauberta Realu, jer je te sezone stvarno igrao dobro. Sljedeca scene, slika Fauberta kako spava na klupi Reala. Ne znam ni je li debitovao ikada. Tad je Behrami s njim držao desnu stranu, isti onaj Behrami koji je danas klasicni koljač.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Karren Brady slams Barry Hearn and says Olympic Stadium deal was good for taxpayer

                                Sad se raspravljaju dal je WH prejebao narod

                                Hearn, the former chairman of Leyton Orient who fought West Ham's proposals at the time, was hugely critical of the terms of the deal, telling the BBC: "It's a hugely beneficial deal to West Ham and good luck to them.

                                "They've negotiated a good deal. I can't say the same for the LLDC who should go back to negotiation school. My dog could have negotiated a better deal for the taxpayer."
                                But those comments have drawn a stinging rebuke from Brady, the West Ham vice-chairwoman.

                                Writing in The Sun, she said: "I saw this week that Barry Hearn claimed his dog could have secured a better deal with West Ham.

                                "Well, seeing as he was unable to negotiate any deal at all for Leyton Orient, maybe he should have let his dog do the negotiations for him!
                                "When I read comments from some of the critics I do often find myself asking — what on earth do people want? A derelict site like the Athens Olympic Stadium?

                                "Or the Bird Cage stadium in Beijing — now a Segway track? Or would Tottenham’s plan of tearing it down have sat better?
                                "The fact we have struck a good deal for West Ham, the taxpayer and the community should be a cause for congratulations.

                                "Our presence will also create more than 700 jobs and, through our contribution of an annual usage fee, a share of naming and catering rights and performance-related payments, over £1billion in revenue in the next 99 years. Not bad for a 25-day-a-year deal."
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X