Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loše je ovo bilo...užas. Nije sramota izgubiti od Junajteda, ali prikazana igra je jako loša. Ajd...valjda će biti bolje kad se vrate Lanzini, Antonio, Kujate, Kerol.

    Comment


    • Falio je Lanzini najvise da poveze malo napad i sredinu. Kad vidim kako smo lako golove primali kontam da je Carvalho prijeko potreban, Obijang je prespor.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Ono što je dobro, deluje da će Marko biti odlično pojačanje.

        Comment


        • Bilo je par finih akcija, zao mi je sto u nadoknadi prvog poluvremena Fernandes nije pustio Ayew-u da opuca. Sigurno bi on to bolje odradio.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Jax, glavu gore, da se ne lazemo poraz je sasvim ocekivan.

            Bio sam zauzet, nisam gledao tekmu. Vjerujem da ce Slaven fino da slozi kockice. Gotivna ste ekipica pravo.

            Comment


            • Imamo problem sto prve tri utakmice igramo u gostima zbog atletike.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Prema nekim informacijama danas ce se realizovati transfer Williama Carvalha za 32 miliona £. On se trenutno nalazi na putu za London.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Samo da zadržimo Lanzinija. Kutinjo će izgleda i definitvno u Barsu a prva meta Liverpula da zameni Kutinja je Lanzini.

                  Comment


                  • Adio Feguli, 4 miliona £.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Proslo leto dosao kao jedno od boljih pojacanja. Jbg nije se snasao.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Jednostavno nije islo, mnogi misle da nije dobio pravu sansu ali realnost je takva da je bio los.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ma los je bio kad god je dobio sansu. Mene zanima sta je sa Snodgrassom? On je vukao Hull i onda presao u WH i potonuo skroz. Steta za njega dobar igrac.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Trenutno je u pregovorima s Aston Villom. To mi je posebno razocarenje. Niko od pojacanja se nije posebno istakao.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Steta stvarno, mnogo dobro krilo. Kontam da ce se igrati sad 4-4-2 ili tako nesto, a kad uz Cicarita bude Keroll bice to opasan tandem.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Mislim da nece biti 4-4-2 jer ne bi bilo mjesta za Lanzinija i Marka. Ja tipujem na 4-2-3-1.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X