Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec sam ranije pisao o tome, s obzirom da na sredini ne postoji kreativan veznjak Jack bi dobro dosao pa makar igrao po poluvrijeme.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • A i treba neko da pravi društvo Kerolu po bolnicama

      Comment


      • Apsolutno, jadan Andy nema s kim ni na pivu otići.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Ide prica da ce te Sakoa iz LFC ,al u slucaju da prodate Rida Evertonu,ne zna sta je pametnije,Sako se meni svidja kao defanzivac,samo malo da se smiri...

          Comment


          • Dobar je Sako, svakako bolji od Ogbone, pa bi uz Fontea trebalo ici fino to. Reid ponajbolji defnazivac WH, ne bi valjalo da se proda.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kad bi se Sakho doveo bez prodaje Rieda bilo bi predobro. Treba pokušati svakako jer na njega Klopp ne računa.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment




              • Treća garnitura mi se isto sviđa, ovdje je inače grb malo drugačiji.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Sakho je sivonja klasicni, ali moze da posluzi. Mada koliko znam Liverpul je Palasu trazio 30miliona za njega...
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Vala što je puno - puno je, apro po 30 miliona.

                    Spominje se da je danas delegacija WH-a u Lisabonu na pregovorima sa Sportingom oko Wiliama Carvalha. Ponuda je oko 27 miliona funti.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Pa pazi s obzirom za koliko para je Mangala prodat Sitiju, ovo je sica za Sakhoa. Plus sad tesko mozes bilo kakvog stopera da nadjes, platice neko 30miliona lagano.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • To jesi upravu, tržište diktira cijenu jbg. Kad bi se to moglo spustiti na 22-23 miliona bilo bi pošteno maksimalno.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Opasan je igrac Karvaljo.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nije stvar u njegovim kvalitetima, više je stvar u tome koliko je nama potreban neko na toj poziciji. Tih zadnjih veznih imamo na izvoz.

                            Comment


                            • Postoje velike šanse da je transfer Carvalha završen.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Ako je verovati Recordu iz POR,Karvaljo je vas 35m

                                Comment

                                Working...
                                X