Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • West Ham United have signed Pablo Zabaleta on a free transfer.

    Comment


    • #ZabaHammer

      Sviđa mi se ovaj potez. Zaba je uvijek bio ratnik, drago mi je što je izabrao West Ham.

      Ps. Uzeo je broj 5
      Last edited by Jax Teller; 26-05-17, 13:34.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Danas je klub objavio informaciju da je 90% vlasnika sezonskih karata obnovilo svoja članstva i karte za sljedeću sezonu. Konkretno radi se cifri od 52.000 navijača. Ovo je inače rekord kada je u pitanju procenat obnovljenih ulaznica za West Ham, a i kad se doda da se radi o cifri od 52.000 navijača zaključuje se da i pored generalno loše sezone navijači stoje iza kluba što je za svaku pohvalu.

        Priča o transferima se za sada svodi na špekulacije o mogućim targetima za napadača. Trenutno se spominju tri imena, i to Batašuayi kao posudba, Ihenaćo za kojeg izgleda više nema mjesta u City-u te Lucas Perez koji je nezadovoljan svojim statusom u Arsenalu.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Danas se pojavila informacija da je Biliću velika želja da dovede Dušana Tadića, što bi bilo ekstra.

          Ja sam lično skeptičan da bi on htio, a i da će ga Sveci pustiti. Veliki plus je što su mi tek 23 godine, a već je majstor.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Danas je klub objavio informaciju da je 90% vlasnika sezonskih karata obnovilo svoja članstva i karte za sljedeću sezonu. Konkretno radi se cifri od 52.000 navijača. Ovo je inače rekord kada je u pitanju procenat obnovljenih ulaznica za West Ham, a i kad se doda da se radi o cifri od 52.000 navijača zaključuje se da i pored generalno loše sezone navijači stoje iza kluba što je za svaku pohvalu.

            Priča o transferima se za sada svodi na špekulacije o mogućim targetima za napadača. Trenutno se spominju tri imena, i to Batašuayi kao posudba, Ihenaćo za kojeg izgleda više nema mjesta u City-u te Lucas Perez koji je nezadovoljan svojim statusom u Arsenalu.
            Mislim da je Ihenaco skoro siguran kao pojacanje. Ali ajde da sacekamo jos malo.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Agent njegov je izjavio da mu je prioritet da ostan u Engleskoj, eh sad jedina je kvaka koji će još klubovi ući u utrku za njega. Tu ćemo samo njegova želja da presudi.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Danas se pojavila informacija da je Biliću velika želja da dovede Dušana Tadića, što bi bilo ekstra.

                Ja sam lično skeptičan da bi on htio, a i da će ga Sveci pustiti. Veliki plus je što su mi tek 23 godine, a već je majstor.
                Tadić? 29 u novembru.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Au dobro si, nešto sam ja to pobrko..

                  PS. al mislio sam da je mlađi, bar 26 da ima
                  Last edited by Jax Teller; 02-06-17, 18:31.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Tri nova imena koja se povezuju s West Ham-om su napadači: Max Kruse, Onyekuru iz Belgije i Mounie iz Monpeljea.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Kruse strasan igrac, odlicno pojacanje bi bilo.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pise se da je West Ham ponudio 15 miliona €, što je i asking price.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment




                        • Domaći dres za novu sezonu.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment




                          • Biće to jedan veseo decembar



                            Gostujuća garnitura izgleda pravo opasno.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Mnogo jaki ovi gostujuci dresovi.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment




                              • Jedna slika iz arhive.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X