Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.theguardian.com/football...th:img-1#img-1

    Impresivno izgleda ovako na oko, videćemo kakva je atmosfera
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Izgleda sve super, ali navijaci su vec nezadovoljni jer nisu dovedena dovoljno "velika" pojacanja i jer se nije potrosilo previse para.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Uvjerljiva pobjeda protiv Domzala od 3-0. Dva gola Kujatea i Feguli jedno. Posebno mi je drago sto ga Sofijan dade.

        Atmosfera na novom stadionu odlicna. Idemo dalje.

        COYI
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Cim je Swansea nasao novog napadaca.

            Sad ne znam kakva je situacija u West Ham-u jer je propo prelazak Sakhoa u WBA.

            PS. Santon nije prosao medicinske preglede. Zanimljivo drugi put ovo ljeto, prvi put u Napoli.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Drugi, za Napoli ne znam, ako je i to slučaj onda je uz Sanderlend valjda 3ći put

              Sad je pitanje kako i da li će ovaj transfer uticati na status Valensije pošto se već pisalo o njegovom transferu u Lacio

              Iz ugla Svonsija ovo bolje da ne komentarišem, za WH veliko pojačanje
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ubi nas Juventus, ne mozemo se sastaviti.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • 1:2 prvo poluvrijeme (Carrol-Dybala, Mandžo) Juve očekivano bolji, u drugom cemo valjda vidjeti Payeta.


                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Ostani Zagorka!
                    Zanimljiv mec, ovaj Kerol je dobar igrac, samo da ga zaobidju povrede.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ja sam zadovoljan. 2-3 nije lose.

                      @bice jel se tebi cini da je Higuain malo dobio na kilazi?
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Nabacio kilograme vidi se, ali sredice se i to
                        Gotivim ja WH, omiljeni tim u PL, praticu ih u LE definitivno, nadam se da mogu daleko
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • West Ham have signed French left-back Asrthur Masuaku from Olympiakos on a three-year-deal.

                          Comment


                          • Masuaku 22-godišnji lijevi bek, Lillova fudbalska škola. Za Olympiakos odigrao 74 susreta, od toga preko 10 u LP.

                            Dolazi na preporuku šefa skauta Tony Henry-a koji je iz istog kluba preporucio Kevina Miralasa Evertonu.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • FB_IMG_14707495640404074.jpg



                              Last edited by Jax Teller; 10-08-16, 14:04.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X