Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosle sezone za Milan je zabio 18 golova u Serie A.

    Ispred njega su bili Higuain sa nestvarnih 36 golova, Dybala 19 golova, Bacca 18 golova.

    Jebes rep.

    Comment


    • Kazes problem godine a di kanio doso sa 31
      Mislim da i dan danas kukaju za njim navijaci

      On i Zola dosli u prem posle 30 i sto se mene tice Azar im nije ni do kolena sa sve titolom i POTY

      Samo nek Bilic ne dira ridjobradog i ja sam srecan
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        Kazes problem godine a di kanio doso sa 31
        Mislim da i dan danas kukaju za njim navijaci

        On i Zola dosli u prem posle 30 i sto se mene tice Azar im nije ni do kolena sa sve titolom i POTY

        Samo nek Bilic ne dira ridjobradog i ja sam srecan
        Ma nije sto on ima 29-30, nego jer se daje trideset miliona.

        Nisam naviko da klub to moze priustiti sebi, pa me sve strah da se ne vratimo starim navikama.

        BTW, ovih dana su bili ozbiljni pregovori s Tevezom ponudjeno mu je 150 milja sedmicno, medjutim on kao jako skroman covjek je trazio 250,000 funti.

        PS. Di Canio je dosao u prem sa 29 u Šefild Wen, zajedno u paketu sa Carboneom. Onda je nakon dvije sezone dosao kod nas. Tesko da ce se ponoviti takvi igraci, a tu svrstavam i Zolu. Ne samo zbog kvalitete fudbala koji su igrali, nego i zbog strasti prema igri. To se vec osjetno gubi u modernom fudbalu.
        Last edited by Jax Teller; 09-07-16, 01:17.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Opusti se,imacete boljeg napadaca nego neki gradski rivali
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Transfer Torre-a nije jos objavljen jer Turske institucije potrebne zavrsetak transfera nisu radile prethodna 4 dana zbog praznika.
            Trebalo bi biti gotovo sve sutra. Platit cemo 5 mil za posudbu od 1 godinu, a ako se odlucimo za otkup ugovora to će koštati ukupno 13 miliona.

            Što se tiče Bacce, pregovara se oko njegove plate. On trazi 120.000 p/w ali klub se ne slaze s tim jer bi pristankom na tu platu postojala velika razlika između njegove plate i plate njegovih saigrača. Vidjet cemo kako ce se zavrsiti sve.
            Last edited by Jax Teller; 10-07-16, 17:40.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Comment


              • Ashley Fletcher has signed for West Ham United on a four-year contract, after his deal with Manchester United expired this summer.

                The 20-year-old striker has opted to join Slaven Bilic's side after a successful loan spell at Barnsley last season, where he helped the club win promotion to the Championship.

                Comment


                • Payet izjavio da 100 posto ostaje u klubu sto je najbolja vijest ovaj prelazni rok za WH.

                  Druga stvar, pregovori sa Baccom ne idu po planu te se cak i Wenger ukljucio u trku da ga dovede. DG ce pokusati nekim klauzulama u ugovoru da ispuni njegove uslove za platu i tako ga privoli da potpise za nas. Licno mislim da je transfer propao.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Bacca definitivno odbio West Ham.

                    Bacca has rejected West Ham. He wants Champions League. Atletico Madrid and Arsenal are interested.

                    Comment


                    • Šatro LP, da su pristali na platu 120 hiljada sedmicmo potpisao bi.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          Jedan od najboljih mladih igraca na FM-u, aj da ga vidimo kako ce se snaci u PL.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • U Engleskoj ni reč o ovom transferu....vamo se o tome piše već nedelju dana

                            na drugu stranu

                            http://www.telegraph.co.uk/football/...-starlet-reec/

                            Manchester City make official approach for West Ham starlet Reece Oxford
                            zaboravio sam da pomenem I da se WH povezuje sa nekim napadačem iz Tuluza
                            Last edited by saburo sakai; 25-07-16, 11:15.
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Ma peripetije oko malog Oxforda kako je poceo prelazni rok. Te ide sigurno, te nema sanse. Haj mu ga znaj vise

                              Sto se tice Callerija jedva cekam da vidim kako ce se snaci. I ja ga znam s FM15, ubi čovjek šakama nogama.

                              Ps. Napadac iz Tuluza je Ben Yedder. Za njega se spominje posudba jer nisu sigurni u njegovu fizicku spremnost za PL. On nije jedini napadac koji se povezuje s nama. Tu su jos Gomez, Remy, Benteke.
                              Last edited by Jax Teller; 25-07-16, 12:25.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Da bar hoce Benteke u West Ham, pakle napadac koji je zavrsio u krivom klubu. Liverpool ima povijest failanja s takvim tipom napadacac, Balotelli, Benteke. Nisu nikad igrali nogomet koji pase visokim napadacima, kod njih je uvijek trka bila glavna.

                                Benteke je vise igrac za Arsenal, West Ham, Chelsea...

                                Comment

                                Working...
                                X