Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Ma sta ce Udinezeu kup, oni se bore za titulu, zasto da se bezveze trose...
    Hteli su oni da prođu dalje, to se vidi i po izjavama pre meča Gvidolina a i ovo igranje Di Natalea čitavih 90 minuta. Al' jbg, razumljivo je za njihovu ekipu da imaju uspone i padove. Na kraju sezone ako budu 4. mogu da budu prezadovoljni...

    Sutra u Kupu Napoli-Ćezena i pobednik tog meča ide na pobednika meča Inter-Đenova.
    Milan isto igra sledeće nedelje protiv Novare i u slučaju pobede ide na Lacio u narednoj rundi.
    I zadnji par 1/4 finala je već poznat, Roma-Juve!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Ajmo Ćezena, izdržite...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Jedva cekam dvoboj Juventus-Roma,Eric Lamela polako opravdava pare,igra sve bolje iz utakmice u utakmicu
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Jedva cekam dvoboj Juventus-Roma,Eric Lamela polako opravdava pare,igra sve bolje iz utakmice u utakmicu
          Dobra stvar je što je već za 2 nedelje



          Još malo Ćezena i Inter je u finalu
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Nek osvoje Kup,plasiraju se u LS,i nek prodju Marseille,ja prezadovoljan
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Jedva cekam dvoboj Juventus-Roma,Eric Lamela polako opravdava pare,igra sve bolje iz utakmice u utakmicu
              Mozda ce biti faktor koji ce Mesiju biti desna ruka u uzimanju SP, no o tome kad dodje vreme.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nek osvoje Kup,plasiraju se u LS,i nek prodju Marseille,ja prezadovoljan
                Ne staje se sa Ranijerim, na skudeto! Ali moraju da kiksaju malo i glavni rivali... Za LŠ je dobro što sad ulaze u formu.

                Nash, dodaj tu i Rikija Alvareza...

                A malopre sam video da Dekiju Stankoviću fali još jedan trofej u Kupu da postane najtrofejniji igrač u istoriji Kupa Italije!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Pa gledao sam obojicu,mislim na Alvareza i Lamelu i pravo su slicni,Lamela vise voli da dribla,ali Alvarez ima laznjak koji kicme igracima lomi,tipicni ljevaci koji bas i ne koriste desnu nogu,ma skoro nikako,Lamela je malo lucidniji oko gola,ali je Riki svakako bolji pas igrac,obojica su dosla za solidan novac i nisu preplaceni,igraci po mom ukusu svakako

                  Volio bih ja Krle da ne stanu,s obzirom kako je start sezone bio los ovih -8 izgleda jako dobro,a sve moze okrenuti eventualni trijumf na derbiju,pogotovo mislim da ce stati Udinese uz duzno postovanje
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Pa gledao sam obojicu,mislim na Alvareza i Lamelu i pravo su slicni,Lamela vise voli da dribla,ali Alvarez ima laznjak koji kicme igracima lomi,tipicni ljevaci koji bas i ne koriste desnu nogu,ma skoro nikako,Lamela je malo lucidniji oko gola,ali je Riki svakako bolji pas igrac,obojica su dosla za solidan novac i nisu preplaceni,igraci po mom ukusu svakako

                    Volio bih ja Krle da ne stanu,s obzirom kako je start sezone bio los ovih -8 izgleda jako dobro,a sve moze okrenuti eventualni trijumf na derbiju,pogotovo mislim da ce stati Udinese uz duzno postovanje
                    Udineze staje kad tad, oni su meni dosta gotivan tim, ali za njih je 4. mesto plafon... Inter mora da veruje u skudeto, vratili su se u život ali to će sve zavisiti od Milana i Juvea. A možda i od ovog meča u nedelju...

                    A uporedjujući ovu dvojicu Lamela jeste talentovaniji igrač, uz to je i 4 godine mladji od Rikija. Slažem se da i meni deluje da je Riki bolji asistent...

                    A Napoli izjednači. Pa realno i zaslužili su. Možda Ćezena da sad neki userski gol ali teško... Ako uspeju gosti da izdrže do penala, mogu da budu zadovoljni. Posle je sve moguće...

                    EDIT: 3. dobar meč se smeši u 1/4 finalu...
                    Last edited by Il Capitano; 12-01-12, 21:46.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Taman da im vrate za onaj glupi poraz u sampionatu,sudija ih je zajebao tada
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Bice dobar mec Juve-Roma
                        Naravno ocekujem da ce Juve pobediti
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Kakav gol Maicona protiv Genoe , svaka cast majstore

                          Comment


                          • Bravo za Maikona, kakav udarac i kakav gol! Parovi za 1/4 finale su solidni, bit ce dobrih tekmi a kao najbolju ocekujem Juventus-Roma, stari rivali..
                            btw. ima li revansa ovdje? kakav je princip talijanskog kupa?

                            Comment


                            • Nema revanša u 1/4 finalu...

                              Juče je bilo mnogo više publike nego dan ranije na istom stadionu. Ajde da kažemo zbog imena protivnika...!?

                              Odličan je bio i drugi gol Intera. Sjajna kombinacija Polija i Obija...

                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • 1-0 Juve sa drugim timom,protiv Rome sa najjacom postavom
                                Djakerini strelac...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X