Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Karmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Comment


    • Sviraj još jedan sada.
      sigpic

      Comment


      • Mocni De Siljo, hvala Maxu sto ga je doveo.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Pa ni onaj penal Imobilea nije bio regularan. Sta kenjate sad koji q ?!!

          Zasluzeno Lazio osvojio. Bili ste bolji veci deo tekme. Cestitke @Crni Dordje

          Comment


          • Ma meni drago sto smo izgubili. Krivac za poraz, Max Allegri. Jbo ga Kvadrado i De Siljo, zajedno sa onom odvratnom postavom 3-5-2. Kaze covek ne treba nam stoper, prima 3 gola od Lacia (nista ruzno ne mislim ovim), amaterski pristup mecu, stvarno mi nije jasno. Gledali su Nedved i Marota utakmicu, pa znaju sta im je ciniti. Vezni, Desni bek i stoper pod hitno!
            Cestitike pravim navijacima Lacija na zasluzenom trofeju.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ja samo ne mogu da shvatim da klub takvog renomea i ambicija dovodi kao pojacanje Silju
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Cestitke @Crni Dordje
                Hvala.

                Što se tiče penala, tumačeći pravila, oba penala stoje, pošto je kontakta bilo između Bufona i Imobilea (vidljiv), te Marušića i Sandra (manje vidljiv, ali ipak je postojao). Imobile je tražio kontakt, to je vidljivo po položaju nogu, ali on ima loptu u posedu i to je ono što mu omogućava i da "traži" kontakt te da se protivnički igrač prilagođava njemu, nikako suprotno.

                VAR bi samo potvrdio ova dva penala, Imobileov bez dileme, verujem i Sandrov.
                sigpic

                Comment


                • Koje si god Dordje ? Ako nije tajna Imam druga koji je bio navijac Lazia u vreme Kranjotija, nesto verujem da je ista situacija sa tobom. A znam mnoge koju presli u tabor Intera ili Milana.

                  @Sandu

                  Klub ovakvog renomea isto mora da preispita neke svoje odluke, kao na primer postavljanje Cuadrada za startera

                  Comment


                  • Koje si god Dordje ? Ako nije tajna Imam druga koji je bio navijac Lazia u vreme Kranjotija, nesto verujem da je ista situacija sa tobom. A znam mnoge koju presli u tabor Intera ili Milana.
                    93, ali sam sa samog kraja Kranjotijeve ere, tamo od 2002-03 godine. Nisam ja poznavao taj osećaj kao klinac, ali sam uvek hitao pratiti Lacio (tada zbog Stankovića i Mihajlovića, otac me naterao maltene), te sam se vremenom vezao za klub, simboliku i istoriju. Dođavola, naučio sam italijanski skoro isključivo zbog Lacija i knjiga o klubu koje sam nabavio iz Italije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      93, ali sam sa samog kraja Kranjotijeve ere, tamo od 2002-03 godine. Nisam ja poznavao taj osećaj kao klinac, ali sam uvek hitao pratiti Lacio (tada zbog Stankovića i Mihajlovića, otac me naterao maltene), te sam se vremenom vezao za klub, simboliku i istoriju. Dođavola, naučio sam italijanski skoro isključivo zbog Lacija i knjiga o klubu koje sam nabavio iz Italije.
                      Jos uvek je Lazio bio jak tada. Mada uhvatio si zadnjih voz Postovanje sto si ostao veran klubu. Koliko likova znam sto su presli za Inter, najvise zbog Dekija i Mihajlovica, jos one 2010. da si ih cuo, nema vecih tifosa od njih

                      Razumem ajde da kazemo solidno Italijanski jezik, i to obicne one stvari koje se ponavljaju, u vezi sporta Dobro si savladao, jer ovde ga niko ziv ne prica

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Jos uvek je Lazio bio jak tada. Mada uhvatio si zadnjih voz Postovanje sto si ostao veran klubu. Koliko likova znam sto su presli za Inter, najvise zbog Dekija i Mihajlovica, jos one 2010. da si ih cuo, nema vecih tifosa od njih

                        Razumem ajde da kazemo solidno Italijanski jezik, i to obicne one stvari koje se ponavljaju, u vezi sporta Dobro si savladao, jer ovde ga niko ziv ne prica
                        Glorihantera je uvek bilo, ne samo oko Lacija, već svuda. Danas se samo jasnije vide zbog lakše komunikacije, interneta itd. Bio jak, ali već tada je sve puklo, spremala se katastrofa, koja je izbegnuta u poslednji čas.

                        Nije italijanski nimalo težak, uzeti malo časova, čitati dosta i savladati gramatiku koja je pomalo nekonvencionalna kada se uporedi sa jezicima na Balkanu. Ali se može vrlo brzo savladati.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Koje si god Dordje ? Ako nije tajna Imam druga koji je bio navijac Lazia u vreme Kranjotija, nesto verujem da je ista situacija sa tobom. A znam mnoge koju presli u tabor Intera ili Milana.
                          E zato sam ja cestitao samo onim pravim navijacima a ne preletacevicima
                          Znaci nisam jedini koji je zbog kluba ucio Itlaijanski preko neta, dobro je.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            E zato sam ja cestitao samo onim pravim navijacima a ne preletacevicima
                            Znaci nisam jedini koji je zbog kluba ucio Itlaijanski preko neta, dobro je.
                            Meni se potrefilo da jedna škola stranih jezika otvori kurs baš u mojoj srednjoj školi i tu sam bio nekoliko meseci, da izlomim tu njihovu gramatiku i bacim je pod noge. Posle toga možeš čak početi i regionalne naglaske kapirati, mada ne sve (napolitanski, kalabrijski i siciljanski su potpuno drugačiji, kao da si pao u Kongo ).
                            sigpic

                            Comment


                            • Samo Mattia De Sciglio.

                              Comment


                              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                                Meni se potrefilo da jedna škola stranih jezika otvori kurs baš u mojoj srednjoj školi i tu sam bio nekoliko meseci, da izlomim tu njihovu gramatiku i bacim je pod noge. Posle toga možeš čak početi i regionalne naglaske kapirati, mada ne sve (napolitanski, kalabrijski i siciljanski su potpuno drugačiji, kao da si pao u Kongo ).
                                Ja sam uspeo sve sam da naucim gramatiku, zamenice, prideve, glagole, i jbg zaboravih sve, nisam upotrebio Italijanski u opste nigde, koristilo mi jedino za citanje novina njihovih

                                Jordan Lukaku otresao De Silja kao slinu.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X