Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar Sergej, spusta loptu, zapocne napad, opasan glavom i iz drugog plana. Mogo bi puno napraviti.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Nezgodan je, al mi nekako trom, spor, šta znam.

      Ja bih ga doveo u Juve, za Sturara i Rinkona je već sada igrač, bolji je i od Lemine.

      Comment


      • Da je brz bio bi Yaya Toure i bio bi crnac.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Kakav je igrac ovaj Blade Keita, 2-0 Lazio, svaka cast, bravo.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ne uspije li Roma dati gol bit ce pravo guravo u aprilu.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Jax Teller View Post
              Da je brz bio bi Yaya Toure i bio bi crnac.
              Pa pričamo o tome da li će biti top, topova....fali mu brzina za Real Madrid.

              Inače, ako bude Juve Lacio finale, nikad lakše za Juve. Lacio skine gaće sedam dana unapred kad igra sa nama.

              Comment


              • Odlično odigrao Lacio ovaj meč, sve zatvorili.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Pa pričamo o tome da li će biti top, topova....fali mu brzina za Real Madrid.

                  Inače, ako bude Juve Lacio finale, nikad lakše za Juve. Lacio skine gaće sedam dana unapred kad igra sa nama.
                  Zato sam i navijao za Lazio
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Sergejština mesec dana kasnije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Finale Kope se igra 17. maja, na Olimpiku. Prvobitno planiran termin je bio 3. jun, ali zbog plasmana Juventusa u finale LŠ-a, nađen je alternativni termin.
                      sigpic

                      Comment


                      • Predsednik republike, Serđo Matarela, će uručiti trofej pobedniku, Marselo Salas je ambasador finala, dok će obe ekipe sutra posetiti papu u Vatikanu.

                        Gotovo sve karte za meč su prodate i očekuje se 70 hiljada gledalaca.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajmo lagano po prvi od triplete.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Kakav bekovski tandem imamo. Zdravo nije.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Kakva utakmica u ovih 15 minuta, neverovatno sta je sve odbranio ovaj golman Lacija, spasio jos bar 2 gola.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Evo Bonucija za 2-0, odlicna igra Juventusa za sada.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X