Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interu svaka cast, da Mancini nije bio cava u nedelju svasta je moglo biti. Vrlo losa utakmica i nezainteresovanost nasih igraca. Rugani je pokazao zbog cega ga Alegri drzi na klupi, prespor, losi pasovi, neiskustvo. Kvadrado se jos uvek vrti od ringispila Perisica, svi su uzasni.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Mogao je sad npr. i crveni malo za Perišića, ali ok, nije hteo sudija da upropasti tekmu.

      Comment


      • Sta se derem ja mom bratu Brajkuli danas preko telefona molim ga samo da ponovi rezultat sta sam se drao kao mazga?

        Ocekivao sam stvarno da Inter dobije ovakav sastav Juventusa, ali i Juve izasao bukvalno kao da nema da se igra 90 minuta, nisu krsten napad imali, umesto da zapnu malo za gol i kraj. Sve u svemu lepo je bilo i sta odbrani Neto Perisicu za 4-0 joj joj joj.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Ubacuj Handu Roberto, jer u penalima samo Diego Alves moze da mu parira

          Svasta, da mi je neko rekao da ce se ovo Juventusu desiti, pogledao bih ga bas bas cudno, mada i dalje mislim da ce oni u finale ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Da oće prebaciti produžetke na neki od prva 3 kanala, da mogu da gledam kao čovek...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Sta se derem ja mom bratu Brajkuli danas preko telefona molim ga samo da ponovi rezultat sta sam se drao kao mazga?

              Ocekivao sam stvarno da Inter dobije ovakav sastav Juventusa, ali i Juve izasao bukvalno kao da nema da se igra 90 minuta, nisu krsten napad imali, umesto da zapnu malo za gol i kraj. Sve u svemu lepo je bilo i sta odbrani Neto Perisicu za 4-0 joj joj joj.
              Mogao si juče da me spojiš sa nekim parom za tiket koji će da dođe

              Da l u Sokeru vraćaju pare ako sve promašim ?

              Comment


              • Ali ovaj Plavsic komentator dosadi vise sa onim podatkom kada je Inter prosao dalje posle 0-3 u Veroni 84/85
                Izbaksuzira covek.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Asamoah je u strasno losoj formi, kao da ga nije bilo na terenu, Rugani ipak pocetnik nije se naigrao u formacijama sa 2 CB-a ove sezone. Nije imalo kreativnosti, previse prostora izmedju linija i nedostak fluidnosti u igri. Ne menjas formaciju i pola tima i istovremeno ocekujes da pobedis ovako motivisanu ekipu, jeste Inter raspad u zadnje vreme, ali nisu za potcenjivanje.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Mogao si juče da me spojiš sa nekim parom za tiket koji će da dođe

                    Da l u Sokeru vraćaju pare ako sve promašim ?
                    Tuga se desila, zalomilo se da si odigrao tiket koji smo se nakantali. Bice para, bice svega cekaj prvo da vidimo ko ce protiv raspalog Mihe u finale.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Tuga se desila, zalomilo se da si odigrao tiket koji smo se nakantali. Bice para, bice svega cekaj prvo da vidimo ko ce protiv raspalog Mihe u finale.
                      Realno nek ide ko hoće....kup jbt

                      Comment


                      • Nemam reci kojima bih opisao trenutno Kvadrada.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ovo me baš podsetilo na Inter - Totenhem 3:0 posle 90min, i onda se završi 4:1 i Inter ispade.

                          Želja je presudila ovde, mnogo je veća kod Hrvata i drugara...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Kad god sam gledao ovog Leminu bio sam oduševljen isitm. Dečko je sasvim pristojan fudbaler.

                            Comment


                            • Od kad usao Pogba mi zaigrasmo fudbal, 3 sanse u ovim produzecima, sve pored gola za dlaku.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ovaj Zaza je sampion veliki, keve mi prodajte Moratu u Real i neka Zaza igra narednih 10 godina
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X