Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Aleks Sandro mrče "najboljeg" štopera lige Mirandu, manje cirkusa alo

    Comment


    • A dobro, igrali smo se...

      Štoperski tandem u revanšu Žuan - Medel.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Koliko se sprda Juve, izvede drugu ekipu i opet 2:0...
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • I nije bas druga ekipa Gomila prvotimaca i igraca koji se konstatno rotiraju.

          Comment


          • Upravo, Alegri dosta rotira ove godine tako da i ja sam ne znam ko je prvi 11, pogotovo npr. na levom boku gde non - stop menja Evru i Sandra.

            Ali nije baš da je druga ekipa - Markzio, Pogba, Bonući, Kjelini, ajde Evra i Mandžukić su nekako igrači iz Alegrijevih top11 u ovom trenutku.

            Mada i Inter je slično sa druge strane postupio.

            Greota je, da se i to na kraju kaže, što je Rugani opet presedeo tekmu. Može od njega da bude igrač vrhunskog kalibra, a s obzirom da će Barzalji da produži ugovor na još dve godine i da će najverovatnije isto učiniti i Kaseres, a s obzirom da mu se eto daju minuti, teško da će se Rugani naigrati fudbala u skorije vreme u Juventusu, što, dakle, vodi ka njegovom odlasku iz kluba.

            Comment


            • Gurao ga Max kad se Barza povredio, mislim na 3 utakmice nismo primili gol kada je igrao on tako da mislim da mu treba cesce davati prilike.
              Isto tako Neto 3 utakmice u kupu, jos nije primio gol, juce imao sjajnu paradu posle udarca glavom Murilja, stoji da je kiksara ali ima dobre momente
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ovo bio cist faul kod gola Intera... U neku ruku mi je i drago sto smo primili gol, samo neka se drkaju u odbrani oni.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ma sramota kod prvog gola, ali nema veze....samo neka kuva.

                  Comment


                  • hahahahhahahahha

                    Comment


                    • 3-0
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • Sad kad brat tenis baci elaborat o hrvatskim feniksima koji dizu inter iz pepela
                        MESSI 10

                        Comment


                        • ANDIAMO RAGAZZI, ANDIAAAAAAAAAAAAMOOOOOOOOOOOOO
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Sramotna utakmica Juventusa, znaci sad bih komotno pustio Interu jos jedan gol i da prodju ljudi, jer igraju kao govna najveca, polovinu nisu presli, uzas utakmica, tako i treba, svaka cast Interu.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ma dobra je tekma i Interu je bas stalo da se malo iskali na nekoga Jest da smo mi losi ali generalno dobra tekma sa dosta trcanja i presinga sa obe strane.

                              Jest da je onaj prvi gol mrlja na ovoj tekmi, ali igra Inter odlicno veceras.

                              Comment


                              • Malo meni i drago što se ovo događa, da lepo vidimo koliko nam Pogba i Dibala zapravo znače unutra.

                                Ajmo u penale, nisam gledao Juve u penalima još od finala LŠ sa Milanom.

                                Presuđuje želja ovde pre svega, izgiboše plavo crni.

                                Comment

                                Working...
                                X