Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Jedva cekam kad protiv Bayerna budu suze zasto Alvaro grande nije igrao
    Ja znam vec unapred da cu da psujem sve zivo i mrtvo

    Comment


    • Barem ce neko tada da se raduje,a to je nas tenis
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Kakav gol Kone-a.....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Klasika, davao je i lepše.

          Comment


          • Mihin naslednik ima dobru priliku da donese trofej posle 13 godina...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Il Capitano View Post
              Mihin naslednik ima dobru priliku da donese trofej posle 13 godina...
              Otvorio se zreb nema sta mada mislim da gube u finalu sasvim sigurno

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Za pet meseci ne mislim ništa
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Nema sta toliko drasticno da se promeni zato kazem

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Ja ne znam da li ste vi bezobrazni ili sta(navijaci Milana) ali mi je zalosno da se ovako pljuje Mihajlovic, a pljuju ga navijaci ciji klub zadnje 2 sezone ne igra Evropu.

                    Ja ne znam sta ste ocekivali, da preko noci Mihajlovic izvadi carobni stapic i promeni sve u jednom prelaznom roku i napravi dream team koji ce da dominira u A i sve pobedjuje. Pa Ancelotijev Milan koji je uzeo 2 LS je uzeo 1 ili 2 Serie A.
                    Setite se utakmica sa pocetka sezone koliko je odbrana bila bila krs i koliko je slabosti pokazivala, pa je i Miha na to ukazivao jer je vaznije da odbrana dodje na zapazen nivo. U zadnjih 7 meceva vasa odbrana je primila 3 gola, od ta 3 cak 2 su bila iz penala(4:1 Sampa i 1:1 Verona), i treci gol u Torino od Juventusa a malo koja ekipa ode iz Torina bez gola u mrezi. Jasno je i Mihajlovicu da sa onom odbranom nista ne bi napravio.

                    Problem je sto se kiksa kod Karpija i Verone a ne vidi se sira slika mada Verona bi pala sa 3:0 da nije de Jong napravio glupost, satrao ih je Milan prvo poluvreme, jednostavno nije htela u gol. Imate strasan napad, najbolji tandem(Adriano-Baka) na papiru u ligi ali jasno je da je veza problem i da nema ko da ih hrani loptama, meni je Bertolaci strasan igrac, Bonaventura isto dobar ali oni nisu CM-AMC, Milan ce morati dovesti tog kljucnog igraca na toj poziciji, videcemo u kakvoj je formi KPB ali jos jedan igrac je pod morati. Ako Galijani ne bude glumio ludilo i ne otpusti Mihajlovica, bicete u tri na kraju sezone, smem da se kladim u sta god hocete, a kup mozda uleti kao bonus.

                    Pa onda svi ovi licemeri koji sada pljuju SMa ce u maju mesecu da govore da mu treba 10godisnji ugovor dati i da je najbolji trener od Ancelotija koji im je dosao.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ja ne krivim trenera, on generalno nije ime koje moze da vodi Milan ali nije vise ni Milan onaj klub od pre 10 godina pa je mozda on realnost. Uprava je kriva 100% i dok se ne promeni nece Milan videti bolje dane a i mi sa njim zajedno

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • To je po mom misljenju(iako se vecina nece sloziti sa mnom) najveca neboluza u sportu, "NIJE IME DA VODI NEKI KLUB"...

                        Svi najveci treneri u raznim sportovima su skoro pa uvek napravili mega uspehe po kojima su bili poznati u klubu u kojem su prvom radili ozbiljan posao.

                        Evo uzmi primer fudbala, Ferguson koji je dosao iz Aberdina u Junajted. Sad ce neko doci i napisati Aberdin bio sampion Skotske, 'ajde nek sad uzme neko sa Aberdinom titulu, svejedno bi rekli da nije kadar za Junajted.
                        Gvardiola, prvi posao u Barsi nakon Barse B, trenutno smatran za najboljeg trenera od vecine.
                        Fabio Kapelo, pre Milana radio u Primaveri Milana samo.
                        Pa evo i kod nas uzmi primer na nasim prostorima, najbolji treneri u Partizanu su u zadnjih 10 godina oni koji pre toga nisu radili ni u jednom ozbiljnijem klubu, Stanojevic,Jokanovic i Mateus.

                        Pa mozemo i dalje, kosarka, Fil Dzekson, prvi posao kao NBA trener u Cikagu. Dule Vujosevic sa 27-28 godina preuzeo Partizan. Mnogo je primera.


                        Slicna rasprava na Junajtedovoj temi sa Vladanom neki dan, da bi dosao trener u Junajted, mora da bude provereno ime koje je vec radilo u nekom ozbiljnom klubu i ima rezultat iza sebe. Najvece moguce preseravanje, ja bi uvek dao sansu pocetniku koji ima potencijal. Zasto neko mora da prolazi kroz slabije klubove?

                        A mi pricamo o Mihajlovicu koji je taj put prosao, vodio 4-5 timova u Seriji A, manje-vise osim Fiorentini sve sa uspehom, ja ne znam sta je bolja preporuka nego izborena Evropa sa mrtvom Sampdorijom koja sa skoro slicnim timom na par bodova iznad zone ispadanja ove sezone. Logican splet je bio da dodje u neki veci klub i sigurno ima kvalitet i znanje, ali vreme ce pokazati da li sam bio u pravu.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Probao je Milan sa početnicima Sedorfom i Inzagijem i nije da su usrali motku, nego su ga zasrali do kraja...

                          Logičan splet je da nakon tih svih promašaja pokušaju bar sa jednim Prandelijem ili Spaletijem možda.....a ne da srljaju opet sa čovekom koji nije uzeo nikad ništa.

                          Po mojoj nekoj kategorizaciji postoje treneri koju su stvoreni da vode osrednji klub i oni za velika dela, Miha je meni za to, za te osrednje klubove pa da neki taj svoj, nazovimo, autoritet gura ka opstanku, dok u timu gde ti imaš više zvezda koji pri tom imaju ego u najmanju ruku visok ko tvoj ili viši ta priča ne pije vodu...

                          Comment


                          • Eto objasnio Brajko nemam vise sta da dodam

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Ko nadje nek baci link Jovetine igrice sa Kulibalijem
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Molim Vas kazite Viskovicu da ne sudi Doveri utakmicu koju upravo prenosi Napoli-Inter.Sudija na ovom mecu je Paolo Valeri

                                Comment

                                Working...
                                X