Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzeko najlosiji napadac u Seriji A trenutno, garantujem!

    Garcia ako sad ne dobije otkaz nece nikad. 0-0 sa Bateom, 0-2 protiv Atalante, debakl od Barcelone, sada ispadanje iz kupa od Spezie.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ma neće ga zbog kupa menjati sigurno, nema od otkaza ništa. Vadi ga to što je još u igri za Skudeto i što je prošo grupu (kako tako) u LŠ.

      Msm sreća pa neće još otkaz

      Comment


      • Ringišpil zvani Alvaro Morata.

        Zaza je realno ćale, odličan napadač, šteta što im Mandžukara ili kako ga tenis hvali Zlatan Ibrahimović lično uzima onoliko minuta i njemu i Alvaru.

        Ali ok, zdrava konkurencija.

        Comment


        • Kako je zahvatio Zaza, prelep gol svaka cast

          Comment


          • "Šta mislite kome će Rugani, Bonućiju naravno"

            Comment


            • steta sto ne odradih print screen, ali mogu se zakleti da sam video Kloppa na tribinama kako se raduje golu Zaze

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ringišpil zvani Alvaro Morata.

                Zaza je realno ćale, odličan napadač, šteta što im Mandžukara ili kako ga tenis hvali Zlatan Ibrahimović lično uzima onoliko minuta i njemu i Alvaru.

                Ali ok, zdrava konkurencija.
                Hvale njega Allegri i Dybala. Prvi kaze da je nezamjenjiv a drugi da mu je on savrsen tandem. Hvale ga i svi talijanski Juventini, dali su mu i titulu igraca mjeseca.

                Comment


                • Originally posted by tenis
                  Hvale njega Allegri i Dybala. Prvi kaze da je nezamjenjiv a drugi da mu je on savrsen tandem. Hvale ga i svi talijanski Juventini, dali su mu i titulu igraca mjeseca.
                  Dobar je i na menadžeru, svaka tekma gol, svi smešni za Mandžu.

                  Comment


                  • Zao mi sto jos Morata nije dao gol, zasluzio covek, mada imao je dve asistencije. I Pogbi je ovaj gol bio preko potreban

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Dzeko najlosiji napadac u Seriji A trenutno, garantujem!

                      Garcia ako sad ne dobije otkaz nece nikad. 0-0 sa Bateom, 0-2 protiv Atalante, debakl od Barcelone, sada ispadanje iz kupa od Spezie.
                      Nemoj ti garantovati majke ti
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Dobar je i na menadžeru, svaka tekma gol, svi smešni za Mandžu.
                        Allegri pun komplimenata: Mario je naš najvažniji igrač


                        ''Mandžukić je trenutačno naš najvažniji igrač, zabija golove koji odlučuju utakmice. Gol u Superkupu, pa jedan Empoliju, onda Cityju u Ligi prvaka, jučer Palermu. Do njegovog gola praktički nismo stvorili pravu priliku, a onda je on zabio. Poslije je sve bilo puno lakše. Mario je igrač koji možda tehnički nije najpotkovaniji, međutim ključan je igrač za ovu momčad. I ne samo za Juventus, igrač je koji bi imao mjesto u bilo kojoj momčadi na svijetu'', nahvalio je Allegri hrvatskog napadača, a onda je odgovorio na pitanje novinaru koji *ga je pitao smatra li da je Paolo Dybala opasniji kad dolazi iz drugog plana (namjestio je gol Mandžukiću protiv Palerma):

                        http://www.index.hr/mobile/clanak.as...esti&id=859282

                        Ovo Allegri kaze. To je ipak covjek kome se vise vjeruje
                        Last edited by tenis; 16-12-15, 21:51.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Dobar je i na menadžeru, svaka tekma gol, svi smešni za Mandžu.
                          Jedva cekam kad protiv Bayerna budu suze zasto Alvaro grande nije igrao
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Jedva cekam kad protiv Bayerna budu suze zasto Alvaro grande nije igrao
                            Izbacujemo mi Bajern, došlo je vreme da ih poprskamo.

                            Igraće Alvarao brat, zabluda ne može da traje večno.

                            Comment


                            • Zaza opasan igrac, njega bih ja stavljao protiv ovih manjih timova, tu ce svaki put ispostovati nekim golom, i Rugani bi mogao da igra malo vise, bice on opasan stoper. Pogba pokazao da ume, preko mu je bio potreban ovaj gol zbog samopouzdanja.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Izbacujemo mi Bajern, došlo je vreme da ih poprskamo.

                                Igraće Alvarao brat, zabluda ne može da traje večno.
                                Pa znas i sam da u onakvoj posjed igri Bayerna mora neki majstor za kontre da bude,a ko ce je istrcati ako nece moj brat

                                Da ne govorim kakav je skor imao prosle godine protiv jakih u LS

                                Uvijek mi je ovo prejako za vidjeti...1:48 u inat svima se zapalio

                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X