Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može Rafa da postane trener Reala a Manćini PSŽ-a. Just saying...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Samo Viško koji zove Gabbiadinija Đabadini


      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Mora da si Rafa za ova kup takmičenja, mora da si user.

        btw.

        Last edited by Brajkula; 22-01-15, 22:45.

        Comment


        • Sto Hamsik zavuce golcinu....
          Imao je sanse Udineze da napravi senzaciju ovde, i to sa igracem manje, al jbga...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

            Comment


            • Cudan mi je ovaj Suso, vidi se da je tek dosao jer ne stoji nego se otvara i krece i ne dzogira nego trci. Ali ima vremena za njega uigrace se

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • laganica bio ovaj "dvomeč" sa milanom

                Comment




                • Postava Juventusa za vecerasnji mec.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Razbice ih Juve veceras,kanonada! Zele da osvoje kup po svaku cijenu,izjave su celnika Juventusa


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • ....

                      Parma: Mirante; Mendes, Paletta, Lucarelli, Gobbi; Nocerino, Mariga, Rispoli; Galloppa, Palladino, Rodriguez

                      Juventus: Storari; Lichtsteiner, Ogbonna, Chiellini, Padoin; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Llorente, Coman

                      Comment


                      • Zanimljivo ce izgledati 4-3-3,samo mozda je bolje da je stavio Djovinka umesto Pepe-a,ali sta je tu je.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Pepe jbt da ga ne vidjam u rezervama Juvea u Fifa15 zaboravio bi da je covek postojao, mnogo mi zao sto su ga povrede unistile toliko...

                          ne da se Parma, da ih ne ureknem sad
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Sad ce da se zapne u drugom poluvremenu lagano se dobija ovo 0-2.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Evo ga gol,Morata.Bleda igra ali bitno je da dobijemo ovo u regularnom delu.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Resio Morata, ovo Llorente nebi ni u snu umeo da realizuje

                                Comment

                                Working...
                                X