Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nabijem Alegrija i Kontea i sve trenere koji su naucili igrace da kad daju gol da se povuku i brane,mrs u ku...c svi bre,Bonuci postavlja dupe,najgori je.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ma ziheraši smo neverovatni, kidamo, povedemo i onda neki pozicioni fudbal, nešto poziciono se branimo, neke zone ko basket da igramo, mrtvo, sve polako nešto, kao kontrolišemo tekmu...kontrolišu nas penali sad zato.

      Comment


      • Verujem da cemo dobiti,iskusniji je Djidji od Rafaela ali zavisi sve od igraca koji sutiraju,samo da ne sutira Bonuci.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • A i ovaj fudbal je govno.

          Comment


          • Nabijem ja ove slepce nad slepcima pocev od vrljavog Kjelinija preko Pereyerire i Padoina,ne mogu da verujem kako ljudi sutiraju penale,znaci zgrozen sam.Kjeliniju sam i ja procitao stranu gde ce sutirati,Buffon sta sve skidao a vi tako,i ako smo izgubili i treba kad ste najvece sise na svetu ceo zivot daju gol i brane se,mrs bre.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Džaba Điđi brani kad bezmudi šutiraju.

              Comment


              • Stara dama poražena od Napolija
                Higuain veličanstveni: Napoliju trofej Superkupa
                Ulazim u kucu i ovaj naslov me ceka
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Trebaju da se stide, iako je Napoli i vise nego zasluzeno osvojio trofej. Onakav pristup nakon vodjstva nema ni Reggina kad se brani za goli zivot

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    A i ovaj fudbal je govno.
                    Sta si ocekivao, da Allegri dobije bogaoca za kup takmicenja Rafu Beniteza ?
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Skinuo Bufon 2 komada, ali dzaba.
                      Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                      Comment


                      • 3 komada,Rafael skinuo 2 i 1 stativa i 1 promasaj celog gola.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Da, moja greska. Secam se da se slicno dogodilo i u finalu LS protiv Milana. Bufon odbranio par penala, ali igraci uspeli da promase jedan vise.
                          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Sta si ocekivao, da Allegri dobije bogaoca za kup takmicenja Rafu Beniteza ?
                            Uklet taj Alegri, ovako nekako će da izgubi i Skudeto.

                            Comment


                            • Popisao se malo moj brat,prosto mu dodje nekad tako
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Uklet taj Alegri, ovako nekako će da izgubi i Skudeto.
                                Pokenjaj me ako ne bude tako,isto mislim i ja.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X