Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao mec slavio sam ali ukljucio sam se tek od 60. og minuta i imao sta da vidim.Katastrofalan Juventus sa pola tima protiv Rome koja je realno izasla sa mozda najboljim sastavom koji je ima(naglasio sam mozda,ne znam tacno ove stopere ko je sve igrao nisam gledao),i primetio par kriminalnih gresaka pre svega Bonucija,Isle,Barzaljija,Ogbone,Peluza
    Eto Bonuci bratic gubi loptu na centru dobro trci se kontra,ide kontra 3 romina naspram 4 juventusova igraca na kome Ogbona ostaje ukopan na 10-ak metara,Barza se okrece oko sebe, a Bonuci pravi amatersku gresku koju prave deca u pionirskom uzrastu ostaje ukopan i cuva Storarija umesto protivnickog igraca,eto Roma igrala bolje bar koliko sma mogao da vidim iz tih 30-ak minuta sto sam bacio pogled,a videlo se koliko su bili nezainteresovani za ovaj mec,eto ne znam sto ali Roma zasluzeno pobedila,cestitke dalje Juventus 19-tu godinu za redom ne uzima titulu u kupu,nastavlja se niz.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Nisam gledao mec slavio sam ali ukljucio sam se tek od 60. og minuta i imao sta da vidim.Katastrofalan Juventus sa pola tima protiv Rome koja je realno izasla sa mozda najboljim sastavom koji je ima(naglasio sam mozda,ne znam tacno ove stopere ko je sve igrao nisam gledao),i primetio par kriminalnih gresaka pre svega Bonucija,Isle,Barzaljija,Ogbone,Peluza
      Eto Bonuci bratic gubi loptu na centru dobro trci se kontra,ide kontra 3 romina naspram 4 juventusova igraca na kome Ogbona ostaje ukopan na 10-ak metara,Barza se okrece oko sebe, a Bonuci pravi amatersku gresku koju prave deca u pionirskom uzrastu ostaje ukopan i cuva Storarija umesto protivnickog igraca,eto Roma igrala bolje bar koliko sma mogao da vidim iz tih 30-ak minuta sto sam bacio pogled,a videlo se koliko su bili nezainteresovani za ovaj mec,eto ne znam sto ali Roma zasluzeno pobedila,cestitke dalje Juventus 19-tu godinu za redom ne uzima titulu u kupu,nastavlja se niz.
      Nisu igrali Pjanic koji je sigurno u prvoj, i Ljajic koji ponekada uleti, Destro tu i tamo. Jeste Roma evidentno izvela jaci tim, ali isto tako se ne bih slozio da je Juve bas igrao bez pola tima, uostalom nebitno je, Roma zasluzeno pobedila, ne treba omalozavati uspeh, ko je kriv Conte-u sto nije izveo najbolji sastav, meni je to nelogican potez, ali sta da se radi.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Pa ne bi se ja realno bunio da osvajamo i dalje Sukdeta da Kup nikada više ne vidimo. I podržavam potez Kontea da igraju Peluso, poluraspali Isla, Đovinko, Kvaljarela, Storari, Ogbona...neka, najnebitnije nam je takmičenje Kup, a neka u ovim bitnijima igraja najbolji mogući sastav u datom trenutku. Meni skroz ok.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Pa ne bi se ja realno bunio da osvajamo i dalje Sukdeta da Kup nikada više ne vidimo. I podržavam potez Kontea da igraju Peluso, poluraspali Isla, Đovinko, Kvaljarela, Storari, Ogbona...neka, najnebitnije nam je takmičenje Kup, a neka u ovim bitnijima igraja najbolji mogući sastav u datom trenutku. Meni skroz ok.
          Pa da, ali nije nesto preterano zgusnut raspored u ovom delu godine (citaj ne igra se Evrpoa) da mora da odmara igrace, ja sam uvek bio za to da se grabe svi trofeji koji mogu da se osvoje.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Jesi li bas siguran da se ne igra Evropa i to Liga Evrope

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Jesi li bas siguran da se ne igra Evropa i to Liga Evrope
              Tek za mesec dana
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Igraci koje je Seedorf pozvao za vecerasnju utakmicu protiv Udinese-a:



                Abbiati, Coppola, Gabriel, Abate, Constant, De Sciglio, Iotti (n 37), Rami, Silvestre, Zaccardo, Zapata, Birsa, Cristante, Emanuelson, De Jong, Honda, Kakà, Mastalli (n 41), Nocerino, Pinato (n 39), Poli, Balotelli, Di Molfetta (n 38), Robinho.

                Comment


                • Originally posted by chofy88 View Post
                  Pa da, ali nije nesto preterano zgusnut raspored u ovom delu godine (citaj ne igra se Evrpoa) da mora da odmara igrace, ja sam uvek bio za to da se grabe svi trofeji koji mogu da se osvoje.
                  Ništa sprono, ne bi nas žuljao jedan Kup više, ali pazi ti sada ide nam za tri dana gostovanje Laciju, pa nam dolazi Inter, meni se čini da se tu negde lomi prvenstvo, a to nam je prioritet no1 reklo bi se, čak i pre Lige Evrope, gde cenim da će Konte isto tako nešto miksovati ekipu, msm ne u meri kao sinoć, ali će mu npr. igrati Markizio pre Vidala/Pogbe ili Ogbona/Kaseres dole u odbrani umesto jednog od standardnih, te neke sitnije izmenice. Za napad ne znam da li će smeti da okrene, jer bez Ljorentea i Teveza gore teško da protiv ozbiljne ekipe možemo da uputimo udarac u okvir gola, što je slučaj sinoć bio po prvi put u Konteovoj eri.

                  Na kraju niko nije pomenuo da je Juve dobro oštećen sinoć, crveni Benatje kada je kao poslednji igrač oborio Đovinka, te čist poništen gol Pelusa, no ne bunim se ni za to, mora nekada i na nama da se zalomi da pogrešime, a podržavam izjave Kontea da se takve greške dešavaju, opušteno, samo što je naglasio i činjenicu da su kojim slučajem strane bile obrnute u čiju se korist grešilo u Italiji bi izbio građanski rat.
                  Last edited by Brajkula; 22-01-14, 15:56.

                  Comment




                  • ovako bi to trebalo da izgleda veceras, kombinuje Sedorf mada ne previse
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Ne znam koja je fora sa Ramije na beku, sa druge strane jako pozitivna stvar po klub je da Sedorf počinje da daje minute Kristanteu.

                      Murijel se vraća u prvu postavu nakon povrede

                      Comment


                      • ni meni nije najjasnije, ajde jasno da hoce da odmori De Silja, imao je nekih povreda i svaki odmor mu dobro dodje, ali ako vec hoce da testira Ramija neka ga stavi umesto Silvestrea a Abatea na desnog beka... Lepo sto Kristante upada u ekipu umesto Montoliva, ali sa druge strane Saponara ni na klupi, a nije povredjen

                        Zvanični sastav Milana,ima nekih izmjena na odnosu na sastav koji se najavljivao..
                        Milan (4-2-3-1): Abbiati; De Sciglio, Zapata, Rami, Urby; De Jong, Nocerino; Birsa, Kakà, Robinho; Balotelli.

                        ipak nista od Cristantea
                        Last edited by Miletić; 22-01-14, 19:20.
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Kristantea nema ni na klupi, a šta se događa sa Saponarom sam Bog zna, cenim da ide on ove zime.

                          Comment


                          • Jose Maria za Gonzala i prolaz u kupu...to ti je Napoli ta dva igraca
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Higuain odveo Napoli u polufinale kupa

                              Gol vrijedan plasmana u polufinale postigao je Gonzalo Higuain u 82. minuti utakmice.

                              Napoli će u polufinalu igrati protiv Rome, dok u drugom polufinalu igraju Fiorentina i Udinese.

                              Comment


                              • Basta ga polako duva za mesto, ovaj Vidmer kida lik, izuzetna motorika. Protiv Milana u Kupu penal nad njum, i večeras asistencija za Di Natalea da je ovaj samo gurne u gol.

                                Comment

                                Working...
                                X