Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam Lion uvek uzimao u pes-u zbog tog Bastosa. Steta sto je i on zavrsio u Romi

    Smor od prvog poluvremena. Ovaj pocetak drugog obecava.
    Visko je najjaci . Komentarise: - Zamisli da se zoves Rodja? U stvari ne, zove se Radja

    Comment


    • Originally posted by PRINCE View Post
      Ja sam Lion uvek uzimao u pes-u zbog tog Bastosa. Steta sto je i on zavrsio u Romi

      Smor od prvog poluvremena. Ovaj pocetak drugog obecava.
      Visko je najjaci . Komentarise: - Zamisli da se zoves Rodja? U stvari ne, zove se Radja
      Jel se meni cini ili je zaista izjavio da je rekao "Ko je ovaj plavusan?", kada je kamera uhvatila Nedveda na tribinama...

      Comment


      • Nisam obratio paznju, mada ne moze nista vise od Viska da me iznenadi, jednostavno dominira covek

        Comment


        • Hvala bogu...

          Comment


          • Pjanić!

            Comment


            • Evo i Ljajica malo na terenu
              http://youtu.be/6vTNGyjsDKs

              Comment


              • Ne moze bez babe nista,udje i rijesi sve
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Princ iz Rima.

                  Pjanke doktor.

                  Ajmo jos 10-ak minuta do kraja.

                  Comment


                  • Vise Roma zeli prolaz ovde, vidi se i po sastavima ekipe.

                    Comment


                    • Napokon i Juve da izgubi neki mec,red je bio
                      http://youtu.be/6vTNGyjsDKs

                      Comment


                      • E da je Gervinho ovako realizovao i protiv Bradforda prosle godine u 1/4 finalu Carling Cupa.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Zna da bude veliki bolikurac, ali kad mu se igra sprdnja obicna....
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • @Head

                            Cestitke na prolazu dalje!

                            Moram da priznam i meni je drago.

                            Comment


                            • Meni Pjanić ništa tako spektakularno nije uradio koliko je Bonući ispao tupav, kako je samo ispao prvo na centru i onda ne stigne da zatvori Žervinja, glavni krivac dakle

                              Što se Juventusa tiče ekipa dobrim delom u bolikurac fazonu, Pirlo i Vidal totalno rezervisani. E sada što se tiče napadačkog dvojca Kvaljarela-Đovinko kada danas šećer nisam dobio neću nikada, nisu to igrači kalibra Juventus i to je jasno i babama i žabama, pored njih i Isla može da dobije put ka kapiji slobodno, čovek nijedan pas nije pogodio, nijedan centaršut, da ne pominjem par prijema ispod noge, pa onaj aut na kraju kada se sa Vidalom nešto pogubio i kada je lopta pripala Romi.

                              Bilo kako bilo zaslužena pobeda Rome, tokom celog meča su bili bolji, kontrolisali tekmu i zasluženo dobili, na kraju krajeva videlo se da su više zainteresovani za trofej, što govore i početne postove, te i zalaganje fudbalera na terenu, tako da oni sada postaju neki glavni favorit za osvajanje.

                              Comment


                              • Mućas grasijas.

                                Morala je Roma ovde da pobedi. Ko bi slušao Juventusovce da su nas pobedili sa "drugim timom"!
                                Juve se branio celu utakmicu, pokušavao na kontre. Napadači za vreme Rominih napada bili na 30 metara od njihovog gola.
                                Pjanić majstor, kakva kontrola lopte jbt.

                                Comment

                                Working...
                                X