Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebitna obrva, bitno da nije više kanarinac... xD
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Вечерас још један са 100 метара и лепо њему, лепо фризури, лепо обрви, лепо нама

      Comment


      • A gledaj brata Balotelija sa novom frizurom...

        Spoiler


        Vratio se Klaudio ali Juventus gotovo u rezervnom sastavu većeras... Lacio gotovo u najjačem, nažalost nema Klosea...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Za brata Brajkulicu

          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            A gledaj brata Balotelija sa novom frizurom...

            Spoiler


            Vratio se Klaudio ali Juventus gotovo u rezervnom sastavu većeras... Lacio gotovo u najjačem, nažalost nema Klosea...
            Ау брате, Балогол је дефинитивно победник, каква ли је журка у његовој глави само кад бих знао
            Јбг мора мало и ове резерве да играју што и није лоше мени је то занимљиво да видим у каквом су стању, али опет на страну све то ја се искрено најежим кад видим Падоина у постави, мислим да стоти пут питам себе на овом форуму како је он уопште у Јувентусу, просек играч (а пази кад вечерас да гол, тако готово увек играч кога највише испљујем он издоминира, ето Пањатри прошлу текму, улази човек ја реко не, он сасвим добро играо ).
            Лацио по овим поставама има предност на средини терена - Ледесма, Кандрева и Хернанес требало би да доминирају наспрам Погбе, Падоина и Маркизија, мада опет ће бити густо, Погба се спрда ове године, Маркизио је класа. Занимљива текмица сигурно, али такође биће доста тактизирања, поготово Петковића јер он има реванш на Олимпику за седам дана, не верујме да ће вечерас да крене грлом у јагоде баш.

            @Ђомла, тр 2:1 љуби те брат
            Last edited by Brajkula; 22-01-13, 17:59.

            Comment


            • Extra atmosfera veceras....respect!
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Стандардно је тако Золице ;)
                Маркизио капитен
                Да ли ико зна имена коментатора ?
                Где се Пелусо усталио у постави Јувеа од доласка, пре овог играо је само меч са Сампом и био је очај, тренутно је ближи промашају него добром трансферу.

                Comment


                • Gledam mec zbog mocnog Pogbe... Kakva ce to sila od igraca da bude...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Да ли ико зна имена коментатора ?
                    Viskovic i Radojevic.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Viskovic i Radojevic.
                      Захваљујем, овај Вишковић је лик који преферира Енглезе, а Радојевић је Калчо дечак.
                      Нису лоши допада ми се како раде, интересантно је, али има грешака у подацима.

                      Comment


                      • Pocinjem sve vishe da gledam Italijane....gotivni su mi nesto u poslednje vreme...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ал ме нервира Исла, човече па пет пута имао је отворен бок и ниједном није упутио употребљиву у 16 метара.

                          ЕДИТ: Браво за Маурија, спортски потез
                          Last edited by Brajkula; 22-01-13, 20:29.

                          Comment


                          • Bonucci izlazi povrijedjen .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by soe View Post
                              Bonucci izlazi povrijedjen .
                              Ценим да ништа није озбиљно, но видећемо.
                              Очекујем Мирка у дп, не можемо овако да дамо гол тачно да се игра три дана.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Захваљујем, овај Вишковић је лик који преферира Енглезе, а Радојевић је Калчо дечак.
                                Нису лоши допада ми се како раде, интересантно је, али има грешака у подацима.
                                Kakvi podaci? Ja sve što sam čuo to su neke priče iz 80-ih, 90-ih itd. Fk Priština, Safet Sušić, Paulo Di Kanio, zastave, šalovi (Viško voli Engleze pa odmah okreće za šalove a ne za zastave) itd.

                                Ma ne zameram mnogo, ipak se ništa ne dešava na terenu... Srdjan je Kalčo dečak što ti reče...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X