Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volim i Kutinja i Alvareza. Pogotovo u ovakvom Interu sa manjkom dobrih tehničara...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Samire , evo konkurencije

      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Лацио избацио Сијену из купа теже него што се очекивало. Сијена предвођена новим тренером Јакинијем испустила наредну фазу у 94. минуту, Сијани изједначио, а Лацио након тога прошао преко пенала. Лорик Цана аутоголом довео Сијену до предности.


        Фиорентина на полувремену води голом Борхе Валера на Фриулију. Љаjић се вратио након повреде.
        Last edited by Brajkula; 20-12-12, 08:26.

        Comment


        • LjaJić ne LjaLJić, primetio sam to u nekoliko postova...

          Panajotis Kone očigledno noćna mora Napolitanaca...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Бем га
            Нисам гледао Наполи, али Болоња их добила два путра за три дана, плус видим да Наполитанци и нису толико калкулисали - играли Пандев, Инлер и Кавани од почетка, Хамшик ушао у 60 минуту. Док са друге стране Болоња у тотално другом саставу, без Диамантија, Ђилардина, Габиадинија....прилику добио наш тинејџер, талентовани штопер Урош Радаковић (1994. годиште) који је тако дебитовао за Болоњу у званичним мечевима, Криво ми због њега што нисам гледао.
            Коне опет леп гол и опет Наполи губи од Болоње у последњим минутима меча.


            Парови следеће рунде - доста занимљивих парова од којих се издваја дуел два најтрофејнија куба на чизми:

            Интер - Болоња
            Јувентус - Милан
            Рома - Фиорентина
            Лацио - Катанија

            Мечеви на програму 9.01.2013.

            ЕДИТ:
            Last edited by Brajkula; 20-12-12, 15:33.

            Comment


            • 1/2 Finale Inter - Roma i Juventus - Lacio

              FINALE Inter - Juventus

              Comment


              • Нису тако мале могућности за тако нешто, мада ја искрено не отписујем ни Рому, Милан, Лацио, Фиорентину поготово зато што најјаче екипе (ту мислим на Јуве и Интер, па и Милан иако је ове године танак) не играју са најјачим могућим екипама, већ минуте дају неким момцима који су мање играли током првенства.
                Ја искрено мислим да је Јувеу ово непотребно такмичење поред ЛШ и лиге.

                Comment


                • Quarter-finals
                  LAZIO v CATANIA - Tuesday 8 January 2013
                  JUVENTUS v AC MILAN - Wednesday 9 January 2013
                  INTER v BOLOGNA - Tuesday 15 January 2013
                  FIORENTINA v ROMA - Wednesday 16 January 2013

                  Semi-finals, first leg
                  LAZIO/CATANIA v JUVENTUS/AC MILAN - Tuesday 22 January 2013
                  FIORENTINA/ROMA v INTER/BOLOGNA - Wednesday 23 January 2013

                  Semi-finals, second leg
                  JUVENTUS/AC MILAN v LAZIO/CATANIA - Tuesday 29 January 2013
                  INTER/BOLOGNA v FIORENTINA/ROMA - Wednesday 30 January 2013

                  Kick-off times will be announced in due course
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Меље Лацио Катанију на Олимпику, Раду из корнера.
                    Катанија готово у најјачем саставу, ротација је једино на голу и у одбарни. Лацио у нешто изешанијим картама јер нема гомана Маркетија, нема Конка, Клосеа, Маурија...
                    У првих пола сата доста бољи Лацијали.

                    Comment


                    • ErnanDes što bi rekao Darko Plavšić...

                      Mislim da je on igrač za kog je Lacio najviše platio u poslednjih 10 godina možda, €11m... Posle ere Serđa Kranjotija kojem inače trenutno preti zatvor. Jbg ogromne pare su bile tad, bez obzira kako ih je zaradio ulagao je dosta u Lacio...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • По мом мишљењу Ледесма издоминирао меч
                        Одавно нисам гледао лошију Катанију, чак и у мечу са Болоњом када су изгубили 4:0 нису тако лоше стајали на терену.

                        Comment


                        • Brajkulice cekamo vas u polufinalu <3
                          Mislim da je on igrač za kog je Lacio najviše platio u poslednjih 10 godina možda, €11m... Posle ere Serđa Kranjotija kojem inače trenutno preti zatvor. Jbg ogromne pare su bile tad, bez obzira kako ih je zaradio ulagao je dosta u Lacio...
                          Sve je pocelo sezone kad su od top 10 transfera u Italiji , 5 bili nasi. A onda je krenuo raspad odose legende Veron i Nedved a doveden za brutalne pare Mendieta posle svi otisli, Favali ,Nesta, Stam , Crespo a Inter nas samo cerupao

                          Sad se bas igram na transfermarktu, samo saltam i podsecam se sttarih vremena
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Istina, Real Madrid i Lacio timovi na koje se Inter dosta oslanjao u prethodnoj deceniji... Od ovih prvih uzimali nepoželjne od ovih drugih najjače... Šteta za Nestu

                            Da se ne ljuti Brajkula zbog teme. Sutra derbi ove runde, ne u najjačim sastavima ali očekujem dosta respektabilne postave. Ne bih tako lako otpisivao Milan...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Јуве сутра са Маронеом на улози Пирла, такође очекујем Сторарија међу стативама, Касереса у екипи наравно, Пелуса на левом боку нпр. Ислу исто јер ми није јасно како Падоин добија предност пре њега, мада опет и Лиштајнер није играо против Сампа можда и он упадне у комбинацију.
                              Наравно Видал уместо Маркизија са Погбом у везном реду.
                              Напад Ђовинко, Кваљаљрела нпр. Вучинић сигурно неће почети јер Конте неће рескирати пошто још није довољно опорављен од повреде.
                              За Милан баш и не знам шта ће и како, али ценим да ће Алегри ићи на победи те да ће скоро најјачи тим у ватру да гурне.
                              Да не дође до забуне и Јуве наравно у меч улази да победи, али пошто нам је ово по приоритету такмичење но3, капирам да ће дати прилику и неким играчима са мањим бројем минута.

                              Comment




                              • Sjajan gol...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X